problem z cerą

bardzo mi się popsula cera ostatnio, nie wiem od czego, mam raczej normalna, tylko w taka pogode mi się przetłuszcza i nie wygląda dobrze, jest tez bardziej zaczerwienoa i podrazniona, nie wiem o co może chcodzic? Używam tylko zelu do twarzy i toniku, zawsze to wystarczalo.

Odpowiedzi

 1. Didi dod Didi dod

  Glinka wulkaniczna też super. Ja bardzo lubię maseczkę ze swederm, lerosett. Znacie? Genialnie oczyszcza skórę i ściąga pory, cera się nie świeci, nie ma problemów z nadmiarem sebum. W składzie właśnie jest glinka wulkaniczna.

 2. Krystyna Polińska Krystyna Polińska

  Zapoznaj się z poradami dostępnymi na stronie http://www.ezebra.pl/Co-na-przebarwienia-na-twarzy-10-najlepszych-kremow-blog-pol-1498738556.html Wszystko zależy od tego, z jakimi przebarwieniami mamy do czynienia. Inaczej usuwa się przebarwienia powierzchowne, które występują tylko w naskórku, a inaczej plamy tzw. mieszane, które charakteryzują się tym, że melatonina wniknęła zarówno w naskórek, jak i skórę właściwą. Przed przystąpieniem do usuwania plam, warto skonsultować się z lekarzem, które określi, jaki mamy typ znamion i jak usunąć przebarwienia. Delikatne przebarwienia na twarzy, zgromadzone w naskórku można zwykle usunąć stosując specjalne kremy na przebarwienia. Mowa o kremach wybielających, które w swoim składzie mają witaminę A, kwas liponowy, fitowy lub kwas azaleinowy czy kojowy. Dzięki regularnemu stosowaniu kremów na przebarwienia możliwe jest złuszczenie naskórka, przy jednoczesnym nawilżeniu skóry.

URODA

 1. Problem z cera

  Ostatnio: Maria Lamaria .

 2. Suche włosy

  Ostatnio: Nnn Ska .

 3. Zabiegi na ujędrnieni ciała - opinie

  Ostatnio: Kasia Zawadzka .

 4. Jakie macie pazurki?

  Ostatnio: beclassy .

 5. Wypadanie włosów

  Ostatnio: Anna Jork .

Polecamy