Fajny kostium na basen

Drogie Panie, pomocy!!! Postanowilam zapisac sie na basen. Dosc pozno, bo juz mam kilka wiosen na swoim karku :P ale lepiej pozno niz wcale. Chce zrzucic kilka kilkogramow i zadbac o swoj kregoslup bo z nim tez nie do konca jest dobrze. No ale kurcze wlasnie nie wiem jaki kostium kapielowy bylby najlepszy? Co byscie mi doradzily? Moze jakas konkretna marke? Bo nie mam pojecia w ogole o tej tematyce ... A chce czuc sie na basenie wygodnie i sie nie krepowac, ze cos mi widac, a tutaj cos przeswituje

Odpowiedzi

1. piotrek piotrek

Żeby był to dobry kostium to szukał przede wszystkim markowych - zobacz przykładowo na adidasa: http://modnapolka.pl/sklep/marka-adidas-performance/kobiety-odziez-bielizna-stroje-kapielowe

2. Ramona Rad Ramona Rad

nie no bez przesady, po co ma wydawać tyle kasy na jakieś markowe kostiumy, skoro w necie może znaleźć dużo tańsze i też dobrze prezentujące się :-) ja nie tak dawno taki kupiłam i nie przepłaciłam, a też nie narzekam. Leży fajnie, dobrze się pływa. Wszystko w sam raz. Choć pewnie ten od Adidasa też jest niczego sobie :-)

3. Vaneska Vaneska Vaneska Vaneska

dziekoweczka piotrek21 :) dobrze wygladaja itd :) ale te ceny ... troche mnie odstraszaja. A Ty Ramona gdzie kupujesz? No dobrze byloby zaoszczedzic, bo wakacje sie szykuja to wydatkow nie bedzie brakowac

4. albert haft albert haft

Mi się podoba strój Ashley.

5. Ramona Rad Ramona Rad

wpisz sobie bikinarium w google. To fajny sklep i tam ostatnio kupowalam. Byłam już kilka razy w nowym kostiumie i dobrze się w nim czuję, a jeszcze lepiej mi się pływa

6. kaludia kos kaludia kos

Nie wydawaj na strój fortuny! Ja kupiłam rok temu markowy i już jest do wyrzucenia bo zafarbowały pewne elementy a dbałam o niego. :(

7. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

a może w sklepach typu Calzedonia znajdziesz coś fajnego? Ja na przykład w zeszłym roku kupiłam tam kostium kąpielowy i jestem bardzo zadowolona.

8. Paulina Gie Paulina Gie

jak na basen to jednoczesciowy, wpadnij do decathlona albo innego sklepu sportowego

9. Zosia Nowak Zosia Nowak

witajcie faktycznie praktyczny byłby jakiś sportowy addidas np. ale ja osobiście polecam calzedonie, maja wyjątkowo dobrane stroje i nawet moje ciało wygląda spoko każdy może znaleźć tam coś dla siebie wszystko jedno czy jest się pulchnym czy za chudym czy z za dużym czy z za małym biustem.

10. Lilith Pie Lilith Pie

Ja na basen polecam jednoczęściowe - jednokolorowe - można je dostać właściwie wszędzie.

11. Dagmara Szafrańska Dagmara Szafrańska

Na basen to tak jak mówi Lilith Pie, tylko jednoczęściowy. Ja kupowałam w Tesco z F&F i muszę Ci powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona, a więc może spróbuj tam:)

12. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Bardzo ładny ten kostium, chociaż ja wolę bikini.

13. Zoio PL Official Zoio PL Official

ja ostatnio fajny złapałam.

14. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Ja komfortowo się czuje w bikini. Bardziej ono do mnie przemawia. Ale to prawda kostium fajny. ;)

15. agiss rynarzewska agiss rynarzewska

Nie no spójrz do jakiegoś specjalistycznego sklepu, gdzie kupisz dobry strój na basen a nie w decathlonie. Wyszczuplające kostiumy Zoggs są super, mają wsparcie biustu.

https://www.klubben.pl/swimshop/ona/stroje/stroje_modelujace

16. Marta Felkowska Marta Felkowska

Esotiq tylko i wylacznie, nie tylko na stroje kąpielowe ale także bielizna :)

17. Ewa Wróbel Ewa Wróbel

Na basen moim zdaniem najlepiej wybierać kostium jednoczęściowy. Bardzo fajne stroje kąpielowe jednoczęściowe znajdziesz tutaj: https://diores.pl/329-jednoczesciowe-stroje-kapielowe-wyszczuplajace
    Duży wybór i duże rozmiary, także na pewno coś Ci się spodoba :)

MODA

1. Modne kurtki i buty na jesień i zimę :)

Ostatnio: hanna hanna .

2. Ładny portfel

3. dodatki do kwiecistej sukienki maxi

4. Sukienka na ślub.

5. stylizacje z sh

Polecamy