co na prezent dla chłpaka

Hej dziewczyny ;)
Mój chlopak ma za 10 dni urodziny i jeszcze nie mam dla niego prezentu :/
Ostatnio kupiłam mu jakieś koszulki, ale nie chce kolejny raz powtarzać prezentu. Myślałam cały czas o zegarku ale już sobie zdążył kupić.
Widziałam, że portfel mu się bardzo zniszczył (ma jakąś podróbe skóry). Myślicie, że może być to dobry prezent? na urodziny? hmm
zaczęłam już nawet szukać jakiś konkretnych i w sklepie internetowym "markoweobuwie" (z racji że nie mam czasu na zakupy :/) znalazłam kilka świetnych. Między innymi "PORTFEL MATO GROSSO - 0701 20" - delikatny no i przede wszystkim nie czarny :D bo ile można z tymi czarnymi dodatkami.
Liczę na wasze opinie i pomoc :))

Odpowiedzi

1. Kornelia Kacperska Kornelia Kacperska

Ja bym szukała tutaj: https://www.modnyportfel.pl/ To prawdziwy raj dla facetów :)

2. Krystyna Sobk Krystyna Sobk

Może jakieś produkty do pielęgnacji ciała np. https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-ciala-dla-mezczyzn Bo nie powiem pachnący i zadbany mężczyzna to też i prezent dla Ciebie :)

3. patrycja zawistowska patrycja zawistowska

ten alkomat Xblitza kupiłam swojemu ukochanemu pod choinke, ALcontrol Mini, mam nadzieję będzie zadowolony z prezentu bo alkomat jak czytałam w inetrnecie ma bardzo dobre opinie

4. Zosia Perka Zosia Perka

A może coś od siebie? Jakiś rysunek, ramkę ze zdjęciem? Chłopaki wbrew pozorom lubią takie rzeczy :3

5. kesja nita kesja nita

A jakie ma zainteresowania? Może coś związanego z jego hobby?

6. Anastazja Wesoła Anastazja Wesoła

Ja dla swojego chłopaka kupiłam na urodziny elegancki zegarek, z którego jest zadowolony. Bo teraz ma dwa jeden używa na co dzień. natomiast prezent ode mnie nosi na imprezy typu wesela. Ale tutaj dużo zależy czego na daną chwilę potrzebuje nasz facet ;)

7. Zuza Krawiec Zuza Krawiec

Portfel to dobre rozwiązanie. Sprawdź sobie portfele Money Kepper i wybierz coś, co spodoba Ci się najbardziej.

8. Kamil Grom Kamil Grom

Moim zdaniem wszystko zależy od tego czego w danym czasie chłopak potrzebuje :p ja dla swojego kupiłam elegancki zegarek. Bo nie miał a zawsze jak przechodziliśmy obok apartu lub innego sklepu zwracał uwagę.