co na prezent dla chłpaka

Hej dziewczyny ;)
Mój chlopak ma za 10 dni urodziny i jeszcze nie mam dla niego prezentu :/
Ostatnio kupiłam mu jakieś koszulki, ale nie chce kolejny raz powtarzać prezentu. Myślałam cały czas o zegarku ale już sobie zdążył kupić.
Widziałam, że portfel mu się bardzo zniszczył (ma jakąś podróbe skóry). Myślicie, że może być to dobry prezent? na urodziny? hmm
zaczęłam już nawet szukać jakiś konkretnych i w sklepie internetowym "markoweobuwie" (z racji że nie mam czasu na zakupy :/) znalazłam kilka świetnych. Między innymi "PORTFEL MATO GROSSO - 0701 20" - delikatny no i przede wszystkim nie czarny :D bo ile można z tymi czarnymi dodatkami.
Liczę na wasze opinie i pomoc :))

Odpowiedzi

 1. Healthy Girl Healthy Girl

  A może coś z moich propozycji? http://healthygirl.pl/trendy/prezenty-dla-niego/

 2. Diana Skocz Diana Skocz

  Ja proponuję niebanalne nietypowe prezenty pod choinkę. Perfumy czy portfele zostawmy na urodziny, imieniny czy jakąś rocznicę.
  Widziałam ostatnio czekoladowe narzędzia :) muszę mojemu chłopakowi kupić takie pod choinkę. Ale będzie miał radochę ;)

 3. Maja Maja Maja Maja

  Wszyscy to piszą i piszą, porad udzielają, a ona już dawno kupiła i chłopak szczęśliwy:). Podpowiem jednak dla innych. Kup złoty łańcuszek z krzyżykiem. Potem możecie iść razem do Parafii, do księdza aby go poswięcił. Może w ten sposób zaskoczy i pomyśli o zaręczynach? :)

 4. Marta Kowalska Marta Kowalska

  Może lepiej zabrać go gdzieś na wakacje? Wiesz, taki romantyczny wyjazd we dwoje. Ja ostatnio odkryłam świetny hotel Amber Suite w Międzywodziu: http://krajowy.biz/firma,ambersuitepl - to hotel świetnie wyposażony, na dodatek tylko dla gości powyżej 12 roku życia. Poczytaj o nim - a chłopak na pewno by się ucieszył.

 5. Ewa Boberr Ewa Boberr

  Jeżeli chłopak to daj coś osobistego, zdjęcia, może zmontuj jakiś film, portfel będzie praktyczny, ale może dostać taki od każdego. Może poszukaj czegoś w czym jest zainteresowany?

 6. Celina Maj Celina Maj

  Mój facet zawsze się cieszył z nowego portfela, zegarka, spinek czy krawata ;)

 7. Kinga Wit Kinga Wit

  A sprawdzałaś na http://4gift.pl/. Posiadają szeroki wybór prezentów dla niego i nie tylko. Masz do wyboru prezenty nie tylko praktyczne ale i śmieszne. Może to być też jakiś fajny gadżet do domu.