Zniszczone włosy - pomocy ;(

Hej, już nie wiem co robić, ostatnio moje włosy okropnie protestują, puszą się kołtunią kompletnie nie układają. Nie chce ich obcinać bo długo walczyłam o przyrost z bardzo krótkich włosów. Do tego cały czas farbuję, w naturalnym kolorze wyglądam źle nie zrezygnuje z tego, bo dobrze się czuje w tym kolorze. Czy ktoś z was poleca jakiś dobry kosmetyk, preparat nawet fryzjerski który może mnie troszkę podratować???

Odpowiedzi

1. Martyna Kolwicz Martyna Kolwicz

może zastanów się nad jakąś mocną kuracją regenerującą, ampułką, profesjonalna maska a może olaplex?

2. Joanna Kowalenko Joanna Kowalenko

Myślałam nad Olaplexem ale to przy okazji następnego farbowania u fryzjera wypróbuję a do tego czasu chciałabym coś kupić do domu, maskę albo coś takiego. Polecasz coś fajnego ogólnie? ;)

3. Martyna Kolwicz Martyna Kolwicz

Olaplex polecam sama używam i u mnie się sprawdził ;) Wiesz co ciężko mi tak coś Ci polecić bo nie wiem do końca jakie masz włosy i co by się u Ciebie sprawdziło. Ja np olejuję, zabezpieczam, używam w domu olaplex 3, mam też taką maskę firmy ale to już profesjonalnej Kevin Murphy (kupuję albo przez internet albo u fryzjera ) na tzw "czarną godzinę" jeśli widzę że na głowie mam kosmiczny dramat to jej używam.

4. Joanna Kowalenko Joanna Kowalenko

Moje włosy są ostatnio okropne, strasznie niesforne, przesuszone, farbowane typowe wysokoporwatki ;( Jaka to maska jeśli można wiedzieć? Może poczytam o niej. Jakaś mocno nawilżająca?

5. Martyna Kolwicz Martyna Kolwicz

Dokładnie się nazywa cała seria Hydrate me - ja mam odżywkę. Ale jest wiele ciekawych kosmetyków w zależności od włosowych potrzeb, zobacz sobie na hair2go może znajdziesz coś innego co Ci się spodoba:)

6. Joanna Kowalenko Joanna Kowalenko

Dzięki, poczytam o niej, zobaczę co tam jest w ogóle ciekawego, dzięki za radę i pomoc, nic nie kupowałam stamtąd jeszcze nigdy :) Ale skoro dobrze działają... jestem zdesperowana ;(

7. Martyna Kolwicz Martyna Kolwicz

jest też taka kuracja mocno regenerująca z aminokwasami masłem shea, wyciągiem z róży chyba born again, popatrz sobie też na nią, (ostatnio czytałam w jakimś czasopiśmie artykule albo pani albo coś takiego) że bardzo dobra też.

8. Joanna Kowalenko Joanna Kowalenko

ok dzięki zobaczę :)

9. Martyna Kolwicz Martyna Kolwicz

no i olejuj w domu, trzymaj maski długo w cieple, żółtko jajka rycyna nafta, próbuj wszystkiego, nie przesadzaj tylko z proteinami żeby bardziej Cię nie spuszyły, bo efekt będzie odwrotny od zamierzanego ;)

10. Martyna Kolwicz Martyna Kolwicz

tak jak wspomniałam, mnie zawsze ratuje odżywka Hydrate me, jak tylko czuję że włosy są takie bez życia szorstkie nijakie robie sobie taki domowy rytuał, myję włosy łagodnym szamponem i na dłużej nakładam odżywkę, czasem jak wyleguję się dłużej w wannie. Są o niebo lepsze, czuć to już jak spłukuje, lejące się gładkie, rozczesują się palcami, poezja. A jak suszę to bez problemu ładnie się układają czuć że są dopieszczone. Warto ją kupić.

11. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Na zniszczone włosy najlepsze są olejki, wcierasz we włosy omijając nasadę. Kup sobie również maski z keratyną i stosuj łagodne szampony najlepiej takie dla dzieci, bo one nie wysuszają włosów.

12. Bogna Stasiak Bogna Stasiak

Mistrz Świata we fryzjerstwie Paweł Matracki poleca serię L’biotica Professional Therapy. Sprawdzona i faktycznie dziala.

URODA

1. Ćwiczenia

Ostatnio: Monika Nowak .

2. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: Frania Wilk .

3. Kto nosi soczewki kontaktowe?

Ostatnio: Lilla Sabo .

4. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Anastazja Wesoła .

5. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: beclassy .

Polecamy