podrażnienie po depilacji pach

jak sobie z tym radzicie? pomocy!

Odpowiedzi

1. Gosia Małek Gosia Małek

Najlepiej golić pachy pod prysznicem. Wtedy skóra jest odprężona i mniej podatna na uszkodzenia. Później można użyć jakiegoś dobrego antyperspirantu.

2. Senti Kal Senti Kal

Ja pachy golę wieczorem, ale antyperspirantu używam dopiero rano. Na noc nigdy nie używam. I po goleniu to by pewnie nieźle skórę mi podrażnił.

3. Gosia Małek Gosia Małek

@Senti Kal: A nie pocisz się przez noc? Ja używam tego nowego z Garniera i nie mam żadnych podrażnień.

4. Senti Kal Senti Kal

Pocę się czasem, ale rano zawsze myje jeszcze pachy. A jaki to jest ten nowy?

5. Gosia Małek Gosia Małek

Garnier Neo Dry Mist w suchym kremie i sprayu. Oba mają w składzie panthenol, więc są super po goleniu.

6. Jessica Kowalska Jessica Kowalska

ja jeszcze nie miałam w rękach tego nowego garniera. Jak się sprawdza ten nowy aplikator?

7. Gosia Małek Gosia Małek

Ja używam w sprayu i jest naprawdę fajny. Aplikator ma 10 malutkich otworków na okręgu i jak psikniesz raz, to masz od razu całą pachę pokrytą antyperspirantem. Trzeba psikać z odległości i wtedy szybko wysycha i daje uczucie nawilżenia i delikatności skóry.

8. Senti Kal Senti Kal

Lubię takie nowości :) Myślę, że trzeba go kupić i wypróbować!

9. Gosia Małek Gosia Małek

No ja tez lubię, a ten jest serio warty uwagi.

10. Senti Kal Senti Kal

Ja się skusiłam dodatkowo na ten w kremie. To jest w ogóle hit!

11. Gosia Małek Gosia Małek

No w kremie też sobie chyba spróbuję, żeby już mieć pełny ogląd na tę markę.

12. Senti Kal Senti Kal

To jest dosyć duża innowacja jak na dezodorant, więc to takie must have do przetestowania!

13. Jessica Kowalska Jessica Kowalska

@Gosia Małek: wysycha i daje uczucie nawilżenia? Nie rozumiem? :P

14. Gosia Małek Gosia Małek

A co jest w tym niezrozumiałego? Skóra nie jest mokra, tak jak po innych sprayach, ale miękka i delikatna w dotyku.

15. Jessica Kowalska Jessica Kowalska

@Gosia Małek: Już myślałam, że masz na myśli to, że przesusza. Sorki za nieporozumienie. Sprawdzę go chętnie. Wiesz może ile kosztuje w rossmanie?

16. Gosia Małek Gosia Małek

http://www.rossmann.pl/Produkt/Garnier-Neo-dry-mist-antyperspirant-w-sprayu-Floral-Touch-150-ml,380027,5646 tutaj masz ich stronę. Akurat mają promocję - może też w Twoim mieście ;)

17. Jessica Kowalska Jessica Kowalska

@Gosia Małek: dzięki! Lecę do rossmana w takim razie :D

18. Maria Nowakowska Maria Nowakowska

Jakiś czas temu przekonałam się do depilacji laserowej. Jestem już po 5 zabiegu laserem laserem LightSheer Duet w salonie Vici Clinic w Krakowie. Zdecydowanie polecam tym bardziej, że teraz mają promocję 50 % na pierwszy zabieg więc warto skorzystać i się przekonać samej :)

URODA

1. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: GlamAsia .

2. wlosy .

Ostatnio: GlamAsia .

3. Keratynowe prostowanie polecacie?

Ostatnio: Sophie101 .

4. podrażnienie po depilacji pach

Ostatnio: Maria Nowakowska .

5. Depilacja woskiem

Ostatnio: Maria Nowakowska .

Polecamy