wesele

czesc:) za miesiac mam wesele, w sumie to jest slub cywilny ale impreza pozniej jak na prawdziwym weselu:P jakie sukienki teraz sa najlepsze? kupiłam jedna z Mohito taka niebieska z duzym dekoltem na plecach ale pozniej przymierzalam dluga turkusowa na jedno ramie-taka zwiewna z Zary. I od kilku dni mam dylemat:P moze doradzicie?
Mam 178 wzrostu i szczupla dosyc sylwetke( to tak jakby cos miało pomoc:D:)

Odpowiedzi

1. Paulina Rutkowska Paulina Rutkowska

Na pewno jakieś zwiewne, pastelowe :) A może jakaś baskinka?

2. Anonim Anonim

Chyba baskinka by mi nie pasowała bo mam szersze biodra..:) a długa czy krótka?:D

3. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

ja ci radzę krótszą sukienkę ponieważ bedziesz tanczyc a na imprezachh weslenych zawsze jest gorąco w długiej bedzie Ci po prostu za cieplo;) ja ostatnio byłam na weselu mialam dopasowaną sukienkę na jedno ramię i do pol uda długosc i było mi za gorąco:)

4. Anonim Anonim

no tutaj masz napewno racje:) ale te dlugie tak ładnie wygladaja:D dopóki nie przymierzyłam bylam przekonana do tej krotkiej

5. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

ładnie ale tylko ładnie bo po 2 przetanczonych piosenkach pod rząd bedziesz sie gotowac, a chyba o to chodzi aby ubrac się ładnie i wygodnie aby całą noc przebalowac;)

6. Anonim Anonim

jesteś wysoka i piszesz, że szczupła w takim razie chyba najlepszym wyjściem byłoby coś zwiewnego tak jak już tu pisała @paulina rutkowska w pastelowych kolorach bądź baskinka która dodałaby kształtów i nie za krótkie bo później niekomfortowo w tańcu itd

7. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

takie do pół uda najlepiej się spisują na weselu:)

8. Weronika Weronika

ja ostatnio też miałam podobny dylemat tyle że wybierałam pomiędzy małą czarną a kwiecistą sukienką, a że nie mogłam się zdecydować to wstawiłam zdjęcia na bloga i zarządziłam sondę :) a jeżeli chodzi o Twoje sukienki to wybierz tą w której czujesz się wygodniej i swobodniej bo będziesz musiała w niej przetańczyć całą noc!

9. Agnieszka Warcaba Agnieszka Warcaba

Ja Ci polecam jakąś koronkową, kolory pastelowe. Jesteś wysoka, więc możesz nawet ubrać asymetryczną, zwiewną, z cienkim, paskiem na talii.

10. Monika Szymor Monika Szymor

Wybrałabym sukienkę ecru z koronką - kobieco, może nieco staroświecko, ale na ślub cywilny również się nadaje. Sukienka krótka, prosta. Koronka jest bardzo modna w tym sezonie ;-)

11. czarnulaxyz czarnulaxyz

ja wybieram się za tydzień na weselicho i zakupiłam sukieneczkę z baskinką z mosquito:)

12. anna warowna anna warowna

Jedziecie moze na jakieś tagi? Teraz słyszałam, ze w Gogolinie mają byc niedaleko Opola, zawsze mozna na własne oczy zobaczyć jakies ciekawe ozdoby, grawery, zaproszenia itp.

13. anna warowna anna warowna

@czarnulaxyz: To zobacz, czy bedzie wódka z ozdobnymi butelkami typu polanin, bo chce zobaczyć grawer, może akurat taki traf będzie, to podeślij zdjęcie, chetnie zobacze,

14. Marysia Kujawińska Marysia Kujawińska

Pokaż nad jakimi się zastanawiasz :).

15. anna warowna anna warowna

ktoś z Was z Polanina zamawiał? Jakie grawerki wybraliście?

16. To Ja Tereska To Ja Tereska

ale to są butelki w prezencie czy jak?

17. Ania Czarnecka Ania Czarnecka

ja polecam stronkę www.soyvika.pl młoda stronka nie ma jeszcze dużego wyboru ale świetne rzeczy, bardzo dobr jakościowo. Są tam dwie krótkie sukienki z koronka, jedna granatowa a druga jasny pastelowy róż, wg mnie sa super! ja korzystałam z tego sklepu i jestem zadowolona