Skórzany plecak damski

Znalazłam w sieci taki oto damski plecak skórzany. http://supergalanteria.pl/skorzany-plecak-damski-paolo-peruzzi-adventure-vintage-117-pp Od dłuższego czasu chodził za mną nie za duży ale też pakowny plecak damski. Nie jestem do końca pewna na jaki kolor się zdecydować? Myślę o jasno brązowym. Pomożecie? A może jakiś inny w innym sklepie? Będę wdzięczna za pomoc.

Odpowiedzi

1. Weronika Wintoniak Weronika Wintoniak

Nie mój styl, ale ładny plecak :) Najładniejszy jest ten najciemniejszy brąz

2. kesja nita kesja nita

Wygląda całkiem ładnie, choć nie jest w moim stylu i raczej bym takiego nie kupiła.

3. kaludia kos kaludia kos

Skórzany plecak jest super., sama zamierzam kupić. ;) Warto zastanowić się nad kolorem, może coś bardziej odważnego?

4. polandi polandi

Mi też się bardziej podoba ciemny brąz. Bardzo fajny kształt tak w ogóle. Nie przypomina tradycyjnych worków, ani szkolnych plecaków.

5. Beata Fridrik Beata Fridrik

jasny brąz moim zdaniem lepszy

6. Ramona Rad Ramona Rad

dla mnie również ciemny brąz ładniejszy. Jakoś wtedy to wszystko się tak fajnie ze sobą uzupełnia. Choć kobieta i plecak to IMHO słabe połączenie :-)

7. nessa nessa

Lubię brąz:)

8. kesja nita kesja nita

Też nie mój styl i niespecjalnie mi się te plecaki podobają.

9. Zenon Zawada Zenon Zawada

Wiesz jak to jest być wyjątkową? Zobacz na goo.gl/9sLirU niech inni Ci zazdroszczą :)

10. Ania Maj Ania Maj

Ja uwielbiam czarne. Są wygodne i świetnie wyglądają. :)

11. Basia Nowicka Basia Nowicka

Mi się bardzo podobają te z Wittchena ;)

12. Ewelina War. Ewelina War.

Mnie się takie plecaki nie podobają, o wiele bardziej wolę te materiałowe albo klasyczne, szkolne plecaki w kolorowe wzory.

13. Ola Leżańska Ola Leżańska

Dla mnie kolor nie ma znaczenia, chociaż ostatnio widziałam taki ciemn bordowy i wyglądał super. Ważne żeby miał ten oldskoolowy krój czyli taki worek z kieszonkami na klamry. Mogłabym oddać wszytskie swoje torebki za jeden taki porządny :)

14. Anna Nowak Anna Nowak

Podbijam temat :) Zamówiłam ten plecak w sklepie i mam go prawie rok. Wzięłam jednak czarny i chciałam Wam tylko powiedzieć, że spokojnie możecie zamawiać jeżeli ktoś gustuje, bo nosi się super a z czasem nawet wygląda lepiej!

15. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja właśnie rozglądam się za jakimś fajnym plecakiem.

16. LetsBless LetsBless

Nie noszę się w stylu vintage na co dzień, ale bardzo lubię plecaki vintage. Podoba mi się ten niestandardowy kształt no i piękne wzory i kolory. A dodatkowo pasują do kazdej stylizacji, dodając im charakteru:) Ostatnio znalazłam kilka ciekawych modeli na: https://bagazowo.pl/plecaki problem w tym ze nie mogę się zdecydować na jeden model i najchętniej przygarnęłabym wszystkie:)

17. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

Ja już od x czasu przestałam nosić plecaki, obecnie tylko jestem zwolenniczką torebek. Na siłownię noszę torbę sportową. Chociaż, niektóre stylizacje z nim, które widuje prezentują się ciekawie. Lecz nie wiem czy ja bym się odnalazła w takiej stylizacji.

18. Kasia Kowalczyk Kasia Kowalczyk

Plecaki skórzane są świetne ! Bardzo wygodne, trwałe a obecnie bardzo bardzo modne :) Sama właśnie szukam idealnego dla mnie i zastanawiam się firmą Mcklein https://e-mcklein.pl/pol_m_Plecaki-Skorzane-258.html

19. karolina kora karolina kora

Nie podobają mi się plecaki ale dla młodych dziewczyn spoko

20. Agnieszka Bbb Agnieszka Bbb

Jestem tego samego zdania.