Jakie są Wasze upodobania dotyczące zakupu ubrań?

Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety potrzebnej mi do napisania części pracy licencjackiej. Ankieta jest w pełni anonimowa. Z góry bardzo dziękuje za wszystkie wypełnienia! :)

http://profitest.pl/s/2173/SuySML41D9itAP7e#

Odpowiedzi

 1. Pomysł na szycie Pomysł na szycie

  Zrobione :)

 2. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

  moje to np ... dobra komunikacja, dobra jakosc, dobre ceny, jak on line sklep to czas dostawy. Lubię, jak wszystko gra i jest tak jak mi się podoba.

 3. Marta Kownacka Marta Kownacka

  Ja ostatnio mam fazę na kupowanie ubrań w stylu vintage. Wydaje mi się, że takie ubrania dodają stylu i świetnie wyglądają zarówno w eleganckich stylizacjach, jak również w przypadku bardziej luźnego looku. Często mieszam to również dodatkami boho, co wygląda świetnie. Odzież vintage kupuję na http://www.decobazaar.com/vintage-ubrania.html

 4. Kinga Kocon Kinga Kocon

  Ja lubię kupować online. Nie kręci mnie chodzenie po galerii, stanie w kolejkach. W zaciszu domowym mogę na spokojnie wybrać to czego akurat potrzebuję, zawsze przecież możliwy jest ewentualny zwrot :) Jakiś czas temu znalazłam w sieci kolejny fajny sklep internetowy https://miror.pl/. Ciekawa oferta i przede wszystkim stylowe ciuszki :)

 5. Aneta Kownacka Aneta Kownacka

  A ja ostatnio odkryłam https://www.mimionline.pl/ To sklep z modnymi ubraniami polskiego producenta. Teraz są wiosenne promocje, więc tym warto zajrzeć. :)