Wątek zamknięty

Fajne meble,gdzie kupić?

Witajcie,właśnie jestem na etapie urządzania swojego nowego mieszkanka.W związku z tym chciałam zapytać Was o meble. Jakiej firmy polecacie aby nie zniszczyły się szybko i były nowoczesne? Kuchnię i łazienkę mam już wyposażoną,został salon i sypialnia. Zastanawiam się również co lepsze, 2 kanapy czy narożnik?

Odpowiedzi

1. Joanka Junng Joanka Junng

Ja urządziłam mieszkanie meblami z agaty bo tam tak naprawdę znalazłam wszystko co chciałam w moim guście. ładne, solidne. Ja osobiście wolę narożniki.

2. Monika Bon Monika Bon

W sklepie Mirat jest duży wybór, mają też nowoczesne meble łazienkowe https://mirat.eu/szafki-lazienkowe,c159.html

3. Eryka Xawa Eryka Xawa

Po nowe meble idę od razu do agaty, meble na każdą tak na prawdę kieszeń , są też meble designerskie, bardzo w moim stylu.

4. Kasia Kowalczyk Kasia Kowalczyk

Polecam zajrzeć tutaj: http://lozkadladzieci.com.pl/poradnik-dla-mam/miejsce-do-spania-dla-alergika/ivi_tbdv Można znaleźć ciekawe inspiracje do sypialni oraz porady podczas aranżacji pokoju dla dzieci

5. followme followme

Ja ostatnio robiłam na zamówienie u stolarza z okolic Myślenic. Super jakość i zrobione zgodnie z każdym detalem, który podałam.

6. Ania Tarla Ania Tarla

Mnie podobają się meble z BRW, są bardzo wytrzymałe.

7. klaudia1999 klaudia1999

Szczerze mówiąc to kupiłam kiedys meble z brw i agaty, i jakość była straszna.. a te ceny... masakra. Wole mniejsze sklepy, bardziej starają się o jakość i zadowolenie klienta...

8. Sara Kujawska Sara Kujawska

Mi bardzo się podobają meble Adriana Furniture i narożniki mają nieziemskie. Planujemy z mężem kupno takiego ale to dopiero w przyszłym roku.

9. Klaudia Nowak Klaudia Nowak

poszukaj polskich producentów

10. Amelia Wrzos Amelia Wrzos

My mamy z salonu Agata i wszystko jest w porzadku :) bez problemu skompletowalam tam caly zestaw i dodatki :)

11. lalka lalka

My większość mamy z Ikea. Tam są dobrej jakości meble.

HYDEPARK

1. Polka i finanse

Ostatnio: jul koo .

2. Co podjadacie w pracy ?

Ostatnio: Ola Mtr .

3. Co aktualnie czytacie?

Ostatnio: Marek Mirski .

4. Jaki prezent na dzień chłopaka wybrać?

Ostatnio: Marek Mirski .

5. Jaki zegarek kupić

Ostatnio: Alicja Mosoń .

Polecamy