Sukienka na ślub.

Hej wszystkim.
Niedawno dostałam zaproszenie na ślub, który ma się odbyć za jakieś dwa miesiące. Jest jeszcze trochę czasu ale wolę już teraz wiedzieć co chcę ubrać. Czy uważacie, że ubranie jasnej sukienki na ślub będzie "fo pa"? Podobno na ślub jasne kolory zostawia się dla panny młodej :D
Polećcie jakieś fajne sklepy online z niedrogimi sukienkami (Zdecydowanie musi być rozkloszowana.)
Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi

1. Zbigniew Nurzyński Zbigniew Nurzyński

To zależy od panny młodej :) na pewno białej sukni nie wypada wkładać, ale pastelowe kolory jak najbardziej

2. Zosia Kami Zosia Kami

Moim zdaniem odpada zarówno biała jak i czarna sukienka. Wszystkie inne kolory są dozwolone :) Chyba, ze sama panna młoda będzie miała kolorową suknię, wtedy lepiej wybrać inny kolor albo chociaż odcień :)

3. Ania Czarnecka Ania Czarnecka

kupiłam sobie sukienkę na wesele, polecam! bardzo dobra jakość! www.soyvika.pl ta stronkę wypatrzyłam ostatnio, pisałam nawet do nich, bo skoro zaczynają działać może warto pokierować ich odnośnie tego czego nam brakuje na rynku odzieżowym, możemy spróbować wykreować "nasz sklep" , z ciuszkami jakich nam trzeba, jakich nam brakuje, odpowiedź na mojego maila była pozytywna, podobno w ciągu najbliższych 2 tygodni wrzucą nowe kolekcje, zachęcam piszcie do nich, pomóżmy im zaistnieć, niech dostarczają nam takie ciuchy jakich nam trzeba :)

4. kesja nita kesja nita

Napisałaś "jasne kolory" a to może oznaczać wszystko. Ja nie widzę nic przeciwko temu, ba, ja sama kiedyś na ślub kuzynki poszłam z białej sukience, choć nie była ona jednorodnie biała, tylko miała jeszcze dodatkowo barwny wzór, więc jak najbardziej można i wcale nie wygląda to źle, ani niewłaściwie.

5. kaludia kos kaludia kos

Sukienka nie może być biała. Może być blady róż np. ;)

6. Dominika Woźniak Dominika Woźniak

Różne sa zdania na ten temat... Ja osobiście chyba bym sie nie odważyła na założenie białej lub kremowej sukienki, ale inne jasne kolory czemu nie :) pastelowy róż, jasny niebieski, żółty czy beżowy o tak jak najbardziej:D
    Gdybyś jednak bardzo chciała iść w kremowej sukience to polecam dobrać do niej jakieś zdecydowane dodatki tak, aby troszkę odwrócić uwagę od koloru ;)

7. Maja Bielecka Maja Bielecka

Biała nie bardzo chyba, bardziej coś w kolorze, ja na ostatnim ślubie jakim byłam miałam niebieską :)

8. kaludia kos kaludia kos

Sukienka już pewnie dawno kupiona, ciekawe jak wyglądałaś :D

9. Zosia Nowak Zosia Nowak

no właśnie...to zależy od charakterku panny młodej jeśli jest heksą to może rzucić focha;-) ja uważam, że można bez problemu przecież z daleka widać która to panna młoda no bez przesady...

10. kaludia kos kaludia kos

A i oczywiście, że biała nie! ten kolor pozostaje dla panny młodej ;)

11. Aneta Szmajda Aneta Szmajda

Ja ubrałam kiedyś białą sukienkę na ślub i bardzo tego żałowałam, wstyd jakich mało:/

12. Marta Amar Marta Amar

Biała rzeczywiście nie, ale inne jasne kolory jak najbardziej :) Możesz pomyśleć nad bladym różem - to teraz najmodniejszy kolor!

13. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Białego nie zakłada się na ślub pod żadnym pozorem ( o ile nie jesteś panną młodą oczywiście)! Kremowy też niezbyt pasuje, ale cała reszta jasnych, pastelowych kolorów się sprawdzi.