wlosy .

Witam kobietki , jak sie macie ?

przychodze do was z pytaniem czy macie problem z wypadaniem wlosow i strasznie sa one zniszczone ? Jesli tak to co stosujecie czy moze jakies olejki macie jakies sposoby domowe ?

zapraszam na bloga :http://stylemalibuu.blogspot.com/

Odpowiedzi

1. Ilona Filon Ilona Filon

Bardzo rzadko można spotkać kobietę z naprawdę zdrowymi i ładnymi włosami. Dzieje się tak głównie dlatego, że używamy praktycznie codziennie prostownicy i suszarki. Urządzenia elektryczne bardzo osłabiają nasze włosy w szczególności, jeśli nie korzystamy z produktów chroniących włosy. Dodatkowo bardzo często nasza dieta jest uboga w witaminy i składniki mineralne, które oczywiście wpływają na stan naszej skóry i włosów. Najlepiej stosować środki działające od wewnątrz i na zewnątrz na nasze włosy.

2. Aga Zamer Aga Zamer

polecam olejek arganowy ;)

3. Marysia Kujawińska Marysia Kujawińska

Wypadanie włosów to naturalny proces u każdego człowieka :)

4. Mka Aaa Mka Aaa

Moja przyjaciolka miala duzy problem z wypadaniem wlosow, byla nawet na jakichs badaniach gdzie jej polecali jakis mega drogie olejki do wcierania. Zaczela brac jakis czas temu kapsulki oeparol z wiesiolkiem, z poczatku na poprawe ogolnego samopoczucia ale mowi, ze ogromnie jej pomoglo to na wlosy i na paznokcie tez. wiec moze sprobuj tak jak ona, od srodka :)

5. kaludia kos kaludia kos

Ja mam zniszczone, kiedyś mi baaardzo wypadały. Przestałam codziennie prostować, myje co dwa dni (suszę) i jest lepiej. ;))

6. naaan naaan

jeśli wlosy wypadają to byc może brakuje nam jakiś mikroelementów np żelazo.
    Włosy wypadają także pod wpływem stresu lub przegrzania. Gdy dużo czasu spędzamy w klimatyzowanym lub ogrzewanym pomieszczeniu

7. Karioka Kowalska Karioka Kowalska

Moje włosy uratował taki preparat w postaci suplementu piękna skóra włosy i paznokcie, po dwóch miesiącach łykania kapsułek oeparolu włosy przestały wypadać, są lśniące i się wzmocniły.

8. klaudia1999 klaudia1999

nie używaj prostownic, lokówek itd, ani żadnych masek z silikonem, wszystko jak najbardziej naturalne.

9. Martyna Kot Martyna Kot

na wypadanie włosów polecam kupić w aptece biotyne, tylko nie dajcie sobie wcisnąć jakichś drogich suplementów z innymi dodatkami, u mnie sprawdziła się najtańsza Biotyna H ze Zdrovitu :D

10. Romana Romana

Mi kiedyś farmaceutka poleciła ampułki z Pilfood. Byłam trochę sceptyczna, bo zdarzało mi się już podobne kosmetyki stosować, ale miło się zaskoczyłam :) Wypadanie zdecydowanie się zmniejszyło i ogółem włosy ładnie wyglądały, stały się mocniejsze.

11. Gosia Małek Gosia Małek

Moje włosy są raczej w dobrej kondycji mimo, że dość często farbuję. Ostatnio zauważyłam po zimie lekkie przesuszenie.

12. Marta Kot Marta Kot

No moje włosy po zimie nie wyglądały rewelacyjnie :/ Ale natrafiłam na bardzo fajne porady jak doprowadzić je do dobrego stanu http://fryzury.pl/pielegnacja/domowe-sposoby-na-regeneracje-suchych-wlosow-po-zimie/

13. Magda Nowak Magda Nowak

Z doświadczenia wiem, że włosy może niszczyć rozczesywanie ich nieodpowiednią szczotką. Do tej pory używałam jakichś zwykłych, po których włosy mi się łamały i elektryzowały. Od jakiegoś czasu używam Tangle Angel i wg mnie jest świetna. Słyszałyście o takiej szczotce?

14. GlamAsia GlamAsia

mi pomógł jedwab, choć włosów barzo zniszczonych nie mam, może jakieś maski albo zabiegu fryzjerskie?

15. kania mani kania mani

czasami problemy z włosami patrz. wypadanie i suche włosy, to moze być problem przykładowo niedoboru żelaza, moja córkatak miała i lekarz przepisał jej dicofer junior, który jest naprawdę świetny, bo juz po 3 tyg jej pomógł) :)

16. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Najpierw trzeba by było zrobić odpowiednie badania zanim zacznie się cokolwiek zażywać.

URODA

1. problem z cerą

Ostatnio: lalka .

2. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Didi dod .

3. Jak schudłam 17 kg.

Ostatnio: Kasia Rejchel .

4. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: beclassy .

5. Co polecacie na skórę pod oczami?

Ostatnio: polandi .

Polecamy