Marynarka sportowa niemodna?

W związku z licznymi pytaniami postanowiłem założyć tu konto. Dopiero niedawno zainteresowałem się ciuchami. Wcześniej ubierałem to co było pod ręką. Teraz wymieniłem znaczną część szafy.

Ostatnio pochyliłem się nad marynarkami sportowymi. Mam ogromny dylemat bowiem im więcej czytam, tym mniej wiem. Niby ważny jest materiał z którego jest zrobiona marynarka. Niewskazane są sztuczne tworzywa, więc skład poliestru odpada. Niemniej co jeśli taka marynarka jest modna, fajna, twarzowa, czy należy ją odrzucić?

Mam też inne pytanie. Zamówiłem na zalando marynarkę sportową choć mam co do niej pewne wątpliwości. Wyczytałem na niemieckiej stronie sklepu różne komentarze. W niektórych Niemcy mocno chwalą wygląd owego artykułu, lecz inni twierdzą że marynarka jest niemodna.

Mogłybyście rzucić okiem na zdjęcia i napisać co o niej sądzicie?

Również interesuje mnie jak odbierzecie mężczyznę ubranego w marynarkę składającą się w dużej mierze z tworzywa sztucznego. Czy jeśli taki ciuch zawierałby 70 procent poliestru, lecz modnie się prezentował i co ważniejsze był twarzowy, to czy takie ubranie jest okej?

Odpowiedzi

1. Rafał Rafał Rafał Rafał

Imho wygląda jak filc.

2. ania ana ania ana

Szczerze to nie jest jakieś super.

3. Leszek Zalas Leszek Zalas

niestety nie wygląda to dobrze

4. kesja nita kesja nita

Muszę się zgodzić, że wygląda to co najmniej dziwnie. Może to też zależy od kroju i od mężczyzny, a w tym wydaniu wypada blado.

5. polandi polandi

Tu nawet nie chodzi o materiał, bo wiadomo, że wełniana marynarka na lato to nie najlepszy wybór, ale o krój. Każdy mężczyzna inaczej będzie wyglądał w tej marynarce to zależy od budowy ciała. Ta marynarka nie jest brzydka, ale kieszenie mi się nie podobają, jak z cardiganu.

6. Ramona Rad Ramona Rad

mnie to się ta marynarka w ogóle nie podoba. Jakaś szara itd może dlatego, że zdecydowanie wolę żywsze, barwniejsze kolory. Wyróżnij się z tłumu i postaw na jakieś odważne barwy. Zresztą krój też jest kiepski. Na Twoim miejscu to w ogóle bym zrezygnowała z tej marynarki ponieważ delikatnie mówiąc szału nie robi

7. kaludia kos kaludia kos

Marynarki sportowe są fajne, ale wszystko zależy od kroju i koloru. ;)

8. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Nie dla mnie marynarki sportowe, zdecydowanie czułabym się w nich niekobieco.

9. Lilith Pie Lilith Pie

Mi się nie podoba...

10. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Dlaczego nie? Mój chłopak takie lubi i wygląda w nich profesjonalnie mimo, że są sportowe.

11. kesja nita kesja nita

Może też zależy od branży? ja nie mówię im całkowicie "nie", ale wydaje mi się, że jednak wszystko zależy od doboru ubrań.

12. Maja Bielecka Maja Bielecka

Ja wolę takie w formie żakietu, albo najlepiej takie żakiety krótkie jakie można kupić np, w romaboma , takie z guzikami, na każdą okazję się nadają.

13. followme followme

Materiał trochę kiepsko wygląda...

14. Paw Kot Paw Kot

Ale co Wam się tutaj nie podoba? Nie wiemy jaki jest materiał. To tylko zdjęcie. Wygląda trochę "sztywno" ale poza tym jak dla mnie jest ok

MODA

1. modowa książka

Ostatnio: polandi .

2. książki o modzie

Ostatnio: polandi .

3. Co pasuje do tej sukienki?

Ostatnio: Nom Heh .

4. Stylizacje z ramoneską?

Ostatnio: Guess What .

5. Skórzany plecak damski

Ostatnio: ewa_1979 .

Polecamy