Torebka od Michaela Korsa - warta swojej ceny?

Cześć, jestem nowa, więc nie wiem, czy ten temat już był, czy nie, ale chciałabym się zwrócić do posiadaczek Korsów.

Czy te torebki są warte swojej ceny? Jaka jest ich jakość? Czy kupiłybyście je ponownie? Czy warto na nią oszczędzać?

Rozważam zakup modelu AVA w wersji normalnej lub mini (różnica w cenie jest dwukrotna) 1300 za torebkę to naprawdę dużo, ale jest taka piękna, że szaleję na jej punkcie...

Zapraszam do dyskusji ;-)

A tutaj foty tego modelu :

https://www.zalando.pl/michael-michael-kors-ava-torebka-mk151h06g-g11.html

https://www.zalando.pl/michael-michael-kors-ava-torba-na-ramie-mk151h05q-g12.html

Odpowiedzi

1. piotrek piotrek
  2. anetaaneta anetaaneta

mam kilka toreb korsa i uważam, że każda z nich jest warta swojej ceny, z każdej jestem bardzo zadowolona. Przy dbaniu o nie posłużą naprawdę długo :)

3. Kinga Bąk Kinga Bąk

Ja również polecam :)

4. The World by The Brunette The World by The Brunette

To jest bardzo trudne pytanie, bo zależy od tego jak bardzo jej potrzebujesz i jak zasobny masz portfel. Torebki Michael Kors moim zdaniem są przereklamowane. Powiedziawszy to muszę się przyznać, że sama mam jedną. Mieszkam w NY i tu można je dostać w dobrych cenach. Swoją kupiłam po 50% obniżce. Podoba mi się bo ma design dokładnie taki jakiego szukałam, ale jakościowo jest średnia. Tzn. jest ok, ale oryginalnej ceny bym za nią nie zapłaciła.

http://theworldbythebrunette.blogspot.com

5. olona olona

od micheala to wszystko jest warte swojej ceny <3

6. Jessi Jessi

No właśnie, zasobność portfela oraz siła potrzeby posiadania są tu kluczowe. Ja osobiście nie mam ani jednego ani drugiego, żeby aż tyle wydawać. W zupełności wystarczają mi tanie torebki jakie są w ofercie sklepu Supergalanteria (http://supergalanteria.pl/ ). Tzn. tanie oczywiście w porównaniu z t, o której mowa w niniejszym wątku, gdyż w sklepie tym nie ma torebek bazarowych za 20 zł, tylko porządne rzeczy znanych marek :)

7. Magdalena Antosiewicz Magdalena Antosiewicz

Uwielbiam Korsa - szczególnie wersje neonowe. Czy są warte swojej ceny? TAK!

8. Annabel Karolina Annabel Karolina

ja ostatnio kupiłm sobie bawełniane i lniane, tak dokładnie, mowa o kilku sztukach, mogłam sobie pozwolić bo kupiłam w hurtowni internetowej Allbag, są świetne, wytrzymałe, a co najważniejsze świetnie pasują na zakupy i do luźnego stylu

9. nessa nessa

Jak kogoś stać to fajnie :) Ja mam mniejszy budżet i ta mi się marzy :)

10. Roksana B... Roksana B...

Według mnie istnieją torebki zdecydowanie bardziej warte uwagi

11. polandi polandi

Są bardzo dobrze wykonane i z dobrej jakości skóry. Warto polować na jakieś promocje na zalando i poczekać z zakupem, ale naprawdę warto. I nie kupujcie na serwisach aukcyjnych, bo co wejdę w jakiś link do nich to widzę replikę... i to jeszcze np. ze złym kolorem metek a podpisane, że oryginał. Ah i w TK Maxx nie raz mają też dobre ceny!

12. kaludia kos kaludia kos

Hm jeżeli torebka jest dobrze wykonana i materiał jest fajny a te od Korsa tak mają... to warto. Poluj na promocje!

13. Beata Fridrik Beata Fridrik

Są też torebki z dobrej jakości skóry też od polskich producentów. Ostatnio zamówiłam sobie torebkę od firmy Baron, i jestem z niej zadowolona. Wykonana z dobrej jakości skóry a kosztuje o wiele mniej.

14. Klara Matra Klara Matra

Moim zdaniem nie warto! Kupiłam 2 miesiące temu w salonie Michela Korsa średniego jet seta i mimo, że dbałam o torebke złote okucia zaczęły się ścierac, torebka od wewnetrznej strony odkształca się. Żałuję wydanych 720 złotych.

15. Monika Kuzniar Monika Kuzniar

Klaramatra- kurcze to musiałaś trafić na jakiś słaby model, jesteś pewna że nie podróbka? Pórównywałaś ceny tego modelu w innych miejscach? No ja mam już drugi rok mojego Shopper Baga, dałam za niego 1500 zł i nic się złego nie dzieje, a naprawdę dość mocno eksploatuję ją bo chodzę często na spacerki z dwójką dzieciaków, więc nie raz leżała na ziemi. No ale rzeczywiście to przykre jak za taką cenę coś się psuje- kartę gwarancyjną masz jeszcze może? Ja ostatnio choruję na love moschino, nie musi być wcale duża ale np taką listonoszkę jak ta to bym chciała. Na royal point tj porównywałam to ceny są niższe, więc mniejszy smutek gdybym ją zniszczyła podczas spacerów :) Natomiast tj pisze Jesse - no sorry ale przerabiałam już etap kupujemy na allegro, wszystko do 50 zł i szczerze? Co roku musiałam wymiatać te śmieci z domu :-) Pewnie że dużo daje zasobność portfela, ale wierz mi jak poskładasz te wydane piędziesiątki na szmelc to uzbiera ci się na dobrą torebkę, którą będziesz miała przez kilka dobrych lat :)

16. Anna Kowalska Anna Kowalska

Ostatnio widziałam reklamę jakiegoś sklepu, że te torebki MK z 1300 na 345 zł obniżone, idę o zakład, że to podróbki ;/ Także niestety trzeba bardzo uważać gdzie się kupuje. Chociaż MK jakościowo nie jest jakiś super. Zara jest tańsza i lepsza jak dla mnie.

17. Ela Marik Ela Marik

Ostatnio Lidl miał torebki znanej marki jednak ja nie lubię takich przepychanek bo nawet nie mam okazji zobaczyć dokładnie torebki bo wszyscy się rzucają. Jeżeli chodzi o MK to według mnie są one warte uwagi. Ja lubię zaglądać sobie w takie http://www.royalpoint.pl/ miejsca i na spokojnie wybrać coś co najbardziej mi się podoba. Wtedy zakupy są rozsądne, a nie pod wpływem impulsu. Wiem, że robiąc tak zakupy nie będę ich żałować :) Teraz chce właśnie kupić jedną porządną torebkę jednak nie wiem jeszcze na co się zdecyduję bo muszę pomyśleć co będzie mi pasowało do każdej stylizacji

18. Gel Fersen-Kissen Gel Fersen-Kissen

Jesli nie masz na co wydawać pieniędzy to sobie zafunduj. Ja osobiście wolę kupić kilka innych skórzanych torebek np Wittchena lub Venezii. Jakość ta sama a świecić logiem Korsa to nie czuję potrzeby mimo, że mogłabym sobie śmiało finansowo pozwolić.

19. fashion - racing fashion - racing
  20. kaludia kos kaludia kos

Te torebki są piękne ale nie wiem czy warto tyle płacić.