operacja plastyczna odstających uszu

witam, szukam sprawdzonej kliniki żeby zoperować odstające uszy. Znalazłam niedaleko siebie klinike Dermed i dr Dorote Żukowską. Czy któraś z was operowała się u niej?

Odpowiedzi

1. Ilona Filon Ilona Filon

Zastanawiam się tylko, czy naprawdę warto ingerować w swoje ciało? Nie boisz się, że operacja pójdzie nie po Twojej myśli? Przecież zawsze jest możliwość komplikacji, pojawienia się zakażenia albo po prostu możliwość, że będziesz po operacji niezadowolona. Chirurg plastyczny może po prostu nie spełnić Twoich oczekiwań w stu procentach. Wiele osób ma odstające uszy i żyję z tym. Może lepiej zaakceptować się taką, jaką się jest. Zawsze można odstające uszy zatkać rozpuszczonymi włosami albo odpowiednim uczesaniem.

2. Anna Nowak Anna Nowak

Mój znajomy jak pokazał mi zdjęcie z dzieciństwa to zwariowałam jak je zobaczyłam. Wyglądał jak gacek :) naprawdę jego uszy wchodziły do głowy pod kątem prostym :) Byłam zdziwiona, bo poznałam go już z "normalnymi uszami" :) Kiedy spytałam jak to wygląda kiedy robił operację itd to mnie zaskoczył. Co prawda nie mam fachowej wiedzy, ale cały proces z tego co mówił polega na nacięciu małżowiny przy nasadzie z tyłu i po właściwie ingerencji wogóle nie widać. Nie jest to wpychanie czegoś sztucznego pod skórę tylko korekcja więc raczej na twoim miejscu nie obawiałabym się tego tylko trzeba znaleźć oczywiście pewnych lekarzy a w tym niestety ci nie pomogę :(

3. Marianna Kozub Marianna Kozub

@Anna Nowak: Jeśli faktycznie operacja jest niezbędna, bo szpeci znacząco człowieka to jestem za jej przeprowadzeniem. Gorzej, jeśli ktoś robi ją wyłącznie ze względu na zachciankę. Jeśli jest taka możliwość by ułatwić sobie życie i pozbyć się plotek na temat naszego wyglądu to warto zrobić krok do przodu. Jest to na pewno duży strach, więc warto poczytać dużo by być świadomym tego, co czeka nas później, jak wygląda rekonwalescencja oraz sama operacja. Dobrze znaleźć kogoś, kto przeszedł sam podobną operację i może z własnego doświadczenia powiedzieć o jej przebiegu.

4. Kasia Sobielczyk Kasia Sobielczyk

Ja robiłam operację u http://www.manufakturapiekna.pl/wypelnianie-bruzd-i-zmarszczek co prawda było to trochę co innego, ale jeżeli faktycznie potrzebujesz operacji to mogę ci tego lekarza polecić :)

5. Joanka Junng Joanka Junng

Moje uszy od dzieciństwa były moim kompleksem, wiem doskonale co czują ludzie z tym problemem. Dopiero jak byłam dorosła zrobiłam korektę u dr Murawskiego. Efekt jest taki jaki chciałam, zero kompleksów i mogę w końcu spinać włosy :)

6. Magdalena Gaj Magdalena Gaj

Ja i moja kuzynka robiłyśmy u tej dr. Żukowskiej korektę uszu bo obie genetycznie niestety odziedziczyłyśmy elfie uszy. Masakra, dzieci w szkole to mi nie odpuszczały. A teraz już jest wszystko ok, bardzo dobrze wykonany zabieg, a Pani doktor wiele serca wkłada w swoją prace i bardzo się troszczy o pacjentów :)

7. Magdalena Gaj Magdalena Gaj

Doktor Żukowska jest na prawdę cudowna :) Ja miałam u niej korektę uszu i jestem bardzo zadowolona, mega cierpliwa kobieta. Profesjonalista. Jestem bardzo zadowolona z efektów, wszystko się ładnie pogoiło

8. grażynka wiloch grażynka wiloch

dr Dorota Żukowska operuje także w Dermed łódzkim, to o tej samej dr mówicie dziewczyny? bo jeśli tak to kuzynka się u niej operowała. też uszy. Sama chciałabym się poddać zabiegowi podniesienia piersi ale to myślę w przyszłym roku juz

9. Oliwia Marczak Oliwia Marczak

Ja bym się bała...

10. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

nie jestem przekonana do operacji plastycznych, ja bym ich sobie nie zrobiła

11. Zuza Krawiec Zuza Krawiec

Jakby ktoś szukał sprawdzonej kliniki, w której można wykonać tego typu operację to polecam zajrzeć na stronę http://www.lineacorporis.pl/. Można tam znaleźć sporą ilość informacji na temat tego typu operacji i ostatecznie zdecydować się na ich wykonanie.