paznokcie hybrydowe

Witam . Słuchajcie jestem tutaj nowa . I jakbym czegoś nie wiedziała , to prosze o wyrozumiałość . Otóż , ostatnio w tv , był program na temat pielęgnacji paznokci oraz właśnie lakierów hybrydowych . Podobno do Polski mają wejść jakieś nowe lakiery hybrydowe makear . Podobno najlepsze na rynku w chwili obecnej . wiecie coś na ten temat ?

Odpowiedzi

1. Marek Runtek Marek Runtek

Niezłe te paznokcie hybrydowe polecacie ! ja nigdy nie miałam z nimi problemu i używam ich do dzisiaj !

2. kaludia kos kaludia kos

Ja bardzo lubie hybrydy ale trzeba robić sobie przerwy kilkudniowe pomiędzy kolejnymi ponieważ niszczą paznokcie, mniej niż tipsy ale jednak.

3. wiktoria awiżyn wiktoria awiżyn

ja kupiłam sobie lampe w zestawie z jakimiś (za przeproszeniem ) g.... lakierami, które po 2 dniach już złaziły z paznokci. Kupiłam sobie wiec semilaci (aaa co tam raz sie żyje - wydałam ponad 200 zł - 6*30 + akcesoria ) i ... najpierw po zakupie wiecznie albo mi się złamał jakiś, a to inny :P ale w końcu kiedy udało mi się pomalować to się trzymają i trzymają, że aż sama mam ochotę już coś zmienić :)

4. Marta Marta Marta Marta

Każda taka ingerencja osłabia paznokcie, nie jestem zwolenniczka takich zabiegow chyba ze jednorazowo na jakąś okazje

5. Joanka Junng Joanka Junng

Nie każdy lakier osłabia paznokieć... sama się o tym przekonałam :) Ale rzeczywiście zwracam uwagę co lakier mają w składzie i najlepsze są te, które mają formule 3 free, czyli bez trzech najbardziej uczulających substancji. I znalazłam Mollon, świetne lakierki, super sie trzymają płytki i wcale jej nie niszczą no i nie uczulają.

6. Eryka Xawa Eryka Xawa

O proszę , ja też maluje mollonem :) Bardzo mi pasują te lakierki, co raz dokupuję nowe, całkiem sporą już mam kolekcję. No i muszę przyznać, że bardzo się już w tym wprawiłam :)

7. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

ja już pożegnałam się z hybrydami bo mi zniszczyły paznokcie, za to teraz odkryłam, że jest swietny system regenerujący od opi gel break, który odbudowuje zniszczone po hybrydzie paznokcie. Może do Wielkanocy będzie ok

8. Ola Greniak Ola Greniak

raczej pozostanę przy semilacu ;)

9. Magda Nowak Magda Nowak

najlepsze są chyba lakiery Semilac? Używacie ich?

10. Magda Nowak Magda Nowak

Aaa, teraz doczytałam, że tak :) ja dopiero będę zaczynać przygodę z lakierami hybrydowymi

11. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

Przepadam za gelcolorami z opi, teraz przed majówką byłam i miałam bezpieczny i trwały manicure.

URODA

1. Odchudzanie

Ostatnio: Weronika Wintoniak .

2. okulary z antyrefleksem

Ostatnio: Anna Nowak .

3. Dieta 1000 kcal

Ostatnio: Klaudia Kucia .

4. wlosy .

Ostatnio: Anna Malinowska .

5. Chce być piękna!

Ostatnio: Anna Malinowska .

Polecamy