paznokcie hybrydowe

Witam . Słuchajcie jestem tutaj nowa . I jakbym czegoś nie wiedziała , to prosze o wyrozumiałość . Otóż , ostatnio w tv , był program na temat pielęgnacji paznokci oraz właśnie lakierów hybrydowych . Podobno do Polski mają wejść jakieś nowe lakiery hybrydowe makear . Podobno najlepsze na rynku w chwili obecnej . wiecie coś na ten temat ?

Odpowiedzi

1. anna warowna anna warowna

na FB opi widziałam nową kolekcję, chyba new orleans, to już kolekcja wiosenno letnia, jak myślicie, jaki kolor w tym roku będzie królował?

2. Rita Pom Rita Pom

Ja używam za to Semilaca od dłuższego czasu. Kolory mają ekstra, też wychodzą ciągle nowości. Poleciła mi koleżanka manikiurzystka, która jak nikt zna się na rzeczy :)

3. anna warowna anna warowna

Teraz zamówiłam kolorki z infinity shine z opi, będę mogła na wielkanoc zrobić sobie śliczne paznokcie, teraz są takie ugododnienia, zmywarki itp, że paznokcie nawet 3 tyg się utrzymują.

4. karr0 karr0 karr0 karr0

Osobiście robię wszystko u kosmetyczki, więc trudno mi się wypowiadać na temat marek. Zastanów się na początku czy chcesz niszczyć płytkę paznokcia!

5. Karolina Pee Karolina Pee

Z tego co słyszałam produkty Makear właśnie wchodzą na polski rynek. Niestety nie miałam z nimi jeszcze do czynienia ale czy któraś z was już ich wypróbowała i może się wypowiedzieć na ich temat?? Jestem bardzo ciekawa

6. Karina Karwowska Karina Karwowska

Lakiery hybrydowe Indigo też cieszą się dużą popularnością. Mają ogromny wybór - można tutaj zobaczyć https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe,gel-polish.html . Oprócz mnóstwa fantastycznych kolorów mają też takie lakiery, które pozwalają uzyskać np. efekt syrenki, holo, glass itp. Ja uwielbiam hybrydy i teraz tylko takie paznokcie robię. Są trwałe, długo się utrzymują i nie odpryskują.

7. anna warowna anna warowna

Przepadam za gelcolorami z opi, teraz przed majówką idę, bo jest colorweeks i będę miała bezpieczny i trwały manicure.

8. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Jeszcze nigdy nie miałam manicure hybrydowego, może teraz czas to zmienić. Też zastanawiam się nad lakierem Opi.

9. klara mak klara mak

Karolina Pee, nawet nie słyszałam o tej firmie makear, ale z chęcią bym wypróbowała jakąś nową firmę, może akurat będzie lepsza od obecnej :)

10. klara mak klara mak

Karolina Pee, nawet nie słyszałam o tej firmie makear, ale z chęcią bym wypróbowała jakąś nową firmę, może akurat będzie lepsza od obecnej :)

11. klara czerwona klara czerwona

dopiero ona wchodzi na rynek może dlatego nie słyszałaś, ale słyszałam dobre opinie na stronach zagranicznych. Ja poluje na ten lakier z efektem kociego oka :)

12. Karolina Pee Karolina Pee

A ja już je wypróbowałam i się na nich nie zawiodłam. MakeAR ma duży wybór kolorów. Lakier cały czas się ładnie błyszczy. Jestem bardzo zadowolona i chyba kupię sobie kolejny :)

13. Natasza Kubiak Natasza Kubiak

No i mnie już doszły słuchy o tych lakierach makear. Rzeczywiście są takie dobre? Bo kończy mi się już mój ulubiony semilac i się zastanawiam nad kupnem nowego lakieru. Muszę przyznać, że ostatnio mnie zawodzą te lakiery z semilaca. Mam nadzieję, że te makear będą w końcu dobre dla moich paznokci. Chyba zamówię jeden na próbę

14. JaMyfau Myfau JaMyfau Myfau

Ja robię paznokcie akrylowe, ale proszę kosmetyczkę o malowanie zwykłym lakierem żebym mogła sobie przemalować, od wizyty do wizyty. Jedyne co to w domu stosuje taki lakier nawierzchniowy żeby było trwalej.

15. zuzia gola zuzia gola

Jeśli chodzi o akryle to spróbuj produktów EM Nail https://em-nail.pl/pl/67-akryl . Świetnie się prezentują, nie uczulają i mają bardzo dobre opinie. Ja częściej robię paznokcie hybrydowe, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

16. Bogna Stasiak Bogna Stasiak

Kolejny wynalazek byle sprzedać to samo w nowym opakowaniu

17. Karolina Pee Karolina Pee

One wcześniej były bardzo popularne w Stanach i teraz są już u nas od jakiegoś czasu. Dowiedziałam się o nich już kiedyś od koleżanki, która już parę lat siedzi za oceanem :)

18. kaludia kos kaludia kos

Hybrydy są bardzo fajne, paznokcie nie są bardzo zniszczone a lakier się utrzymuje około 2 tyg :)

19. modanastrychu modanastrychu

Hybrydy są super, moje trzymały się miesiąc i może miałabym je dłużej gdyby nie bardzo widoczny odrost, teraz je spiłowałam i pomalowałam normalnym lakierem. Trzyma się normalnie ;)

20. Magdalena Ostrowska Magdalena Ostrowska

A ja mam niemiłe doświadczenie z hybrydami. Strasznie mi się zniszczyła płytka, zrobiła się cienka jak papier, wrażliwa. W dodatku pod koniec dostałam reakcji alergicznej i powiedziałam koniec! minął już jakis rok i szczerze to chciałabym do tego wrócić, bo jednak to jest oszczedność czasu i pieniędzy. Trochę poszperałam w internecie, ale sama nie wiem, nie chce kupowac kota w worku. Możecie mi cos polecić? Tylko żeby nie uczulało, bo to było najgorsze!