Jakie preparaty na wspomaganie odchudzania...

mam zamiar zaczac sie odchudzac, chce zrzucic kilka zbednych kilogramow, bo zbliza sie wiosna i wszystkie kraglosci bedzie ciezko maskowac, moze wiecie cos o jakichs dobrych herbatkach, kawkach wspomagajacych odchudzanie? zawsze byloy pewnie latwiej walczyc z niechcianymi kilogramami

Odpowiedzi

 1. Dagmara Radzyńska Dagmara Radzyńska

  Dołącz do grupy wsparcia na FB https://www.facebook.com/badzfitizyjzdrowo/

 2. Kinga Mikos Kinga Mikos

  Ja jestem zdania, że nie ma czegoś takiego jak szybkie i skuteczne odchudzanie. Bo albo jedno, albo drugie. Ja stawiam na to drugie. Piję herbatę 4xSuperSlim z Big-Active. Jednocześnie pomaga się oczyścić i spalić nieco tłuszczyku. A dodatkowo oczywiście lżejsza dieta i ćwiczenia :) Jakoś idzie!

 3. Karolina Nowak Karolina Nowak

  Sama już przerobiłam tyle diet, że stwierdzam, że najlepiej po prostu trzymać się zasady MŻ - wtajemniczeni wiedzą, co to znaczy :)
  No i pić dużo wody, takiej w miarę dobrej jakości, żeby uzupełniać pierwiastki - wiadomo, że z jedzeniem nie wszystko się tam reguluje, jeśli idzie o dzienne zapotrzebowanie. Masz takie wody jak np. Muszyńskie Zdroje. Kosztuje mniej niż inne, a ma nieraz większą zawartość tych składników niż te droższe. Minus, że można ją dostać tylko w hipermarketach typu Auchan, w mniejszych sklepach nie widziałam.