Jakie preparaty na wspomaganie odchudzania...

mam zamiar zaczac sie odchudzac, chce zrzucic kilka zbednych kilogramow, bo zbliza sie wiosna i wszystkie kraglosci bedzie ciezko maskowac, moze wiecie cos o jakichs dobrych herbatkach, kawkach wspomagajacych odchudzanie? zawsze byloy pewnie latwiej walczyc z niechcianymi kilogramami

Odpowiedzi

1. Rumianek Rumianek Rumianek Rumianek

na odchudzanie to moja droga nie preparat : ale : dieta zbilanoswana jest coś takiego , ćwiczenia odpowiednie : masz chodakowską , cindy crawford , lewandowską itd itd i oczywiście dziennie 2l wody

2. Kamila Kamila Kamila Kamila

do rumianek rumianek: oczywiście, mam zamiar tez cwiczyc i zmieniam diete na lepiej zbilansowana i zbalansowana :) ale wlasnie slyszalam, ze sa wlasnie takie herbaty, ktore wspomagaja caly ten proces

3. Marianna Kozub Marianna Kozub

@Kamila Kamila: Zamiast wody możesz pić herbatę zieloną. Wspomaga proces odchudzania oczyszcza organizm i niektórym smakuje. Ja osobiście należę do osób, które piją zieloną herbatę dla właściwości, a nie dla smaku. Tak jak powiedziała koleżanka wyżej. Musisz ćwiczyć regularnie i odżywiać się zdrowo. Wzbogacić posiłki o owoce i warzywa, jeść o równych porach najlepiej pięć posiłków dziennie. Nie podjadaj między posiłkami, a główny posiłek niech będzie najbardziej kaloryczny. Wystarczy, że zmienisz swój styl życia i kilogramy pójdą w dół.

4. Marlena Anelram Marlena Anelram

zgadzam się z Marianną, Herbata zielona ma świetne właściwości. Piję ją na zmianę z herbatką fitness, jakby co to tu masz link http://herba-farm.pl/Dary-Natury-Herbatka-Fitnes regularne stosowanie daje dobre efekty, trzeba tylko nie tylko spożywać i pić odpowiednie produkty, ale też się dużo ruszać, unikać stresu i ćwiczyć coś, np.: biegać

5. Kamila Kamila Kamila Kamila

super, ogromne podziekowania dla Was dziewczyny, a wysylka dlugo zajmuje?

6. Magdalena Majewska Magdalena Majewska

Może zamiast szprycowania się preparatami postawisz na odpowiednią dietę oraz regularne treningi.W tym celu polecam wykonanie badania genetic lab abyś w żaden sposób nie zaszkodziła swojemu zdrowiu bo nawet najprostsze odchudzanie może okazać się niebezpieczne.

7. Marianna Kozub Marianna Kozub

@Marlena Anelram: Jest wiele różnego rodzaju aktywności, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nawet, jeśli w dzieciństwie nie szło Ci dobrze na przykład w gry zespołowe to teraz możesz spróbować na nowo. Na facebooku istnieje wiele grup z konkretnych miast gdzie nieznajome osoby umawiają się na wspólne gry, a nawet ćwiczenia na siłowni. W grupie zawsze raźniej. Łatwiej trzymać motywację, jeśli wiemy, że ktoś jest z nami i zmaga się z tym samym. Wcale nie trzeba być doświadczonym by dołączyć do kogoś. Zazwyczaj pomiędzy osobami chcącymi ćwiczyć panuje miła atmosfera.

8. Iza Kolbusz Iza Kolbusz

Ja schudłam 10 kg w 2 miesiące. Sekret??? Dziennie spalać więcej kalorii niż się zjada. Żadne herbatki Ci nie pomogą jeśli nie ograniczysz przejadania się i nie wprowadzisz codziennego wysiłku fizycznego. Najważniejsze jest spalenie zmagazynowanego tłuszczu. Ja nie jem prawie w ogóle słodyczy, nie piję kawy, herbaty, napojów gazowanych. Nie jem fast-foodów, tłustych posiłków. W miejsce przekąsek typu chipsy i inne świnstwa wskoczyło jabłko i niskokaloryczny jogurt.

9. anna Szulc anna Szulc

Hej jeżeli zastanawiacie się nad skutecznością suplementów, to mogę Wam powiedzieć, że miałam okazje ostatnio przetestować super suplement - Greeen Power Slim. Dają do tego pas wyszczuplający gratis. Rewelacja mój brzuch wreszcie wrócił do formy przed ciąży.

www.greenpowerslim.pl

10. ania weiss ania weiss

Ktoś wyżej wspomniał już o preparacie Nopalinia Max. Jest on w postaci proszku, który zalewa się wodą i pije dwa razy dziennie przed śniadaniem i kolacją.W składzie jest między innymi duża ilość błonnika w postaci otrąb pszennych, owsianych i nasion lnu odtłuszczonego. Te składniki połączone wraz z innymi w odpowiednich proporcjach sprawiają, że po wypiciu nopaliniowego koktajlu nie chce się jeść. Dzięki temu łatwiej jest trzymać się zasad zdrowej diety.

11. Aga Zamer Aga Zamer

Ja się zastanawiam w ogóle czy te preparatu są dobre, czy może spróbować bez nich. Szukam diety idealnej dla mnie jestem już po kilku i to po prostu jest jakaś katastrofa. Przeszukuję net i weszłam ostatnio na stronę http://artezo.pl/vitalia-pl i jest tam trochę komentarzy temat tego serwisu, ale jakoś nie wiem czy im wierzyć, mam mętlik w głowie, może ktoś z Was korzystał?!

12. Karolina Andrzejczak Karolina Andrzejczak

Ja schudłam 8 kg stosując dietę Sandruni i ćwicząc :) warto poczytać o tej diecie w necie

13. klara czerwona klara czerwona

ja jakoś nie wierze w te wszystkie preparaty na odchudzanie, nic nie da tak jak systematyczna aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie, ja jedynie co to pokusiłam się o test na predyspozycje sportowe z medgenetix. Zrobiłam go ponieważ chcę zwiększyć efektywność ćwiczeń i dostosować dietę do indywidualnych potrzeb.

14. Klara Nowak Klara Nowak

A na czym polega ta dieta? Mnie męczy kwestia tego, jak schudnąć przed latem. Nie żebym w ostatniej właściwie chwili myślała o jakieś szybkiej diecie, ale co tu ukrywać odchudzanie po prostu mi jakoś nie wychodzi :( . W związku z tym tak sobie pomyślałam, że może zdecyduję się na odchudzanie nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra. Moja kuzynka była tam na turnusie i wygląda dużo lepiej. Teraz chcę sprawdzić na sobie, czy tamtejszy program walki ze zbędnymi kilogramami, w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi w moim przypadku okaże się skuteczny.

15. JaMyfau Myfau JaMyfau Myfau

Ja schudłam 19 kg, najlepszym preparatem wspomagającym odchudzanie jest silna wola :)

16. Ola Grzybowska Ola Grzybowska

ja też postawiłabym na odpowiednią dietę i sport :) wspomaganiem tego moze byc piecie wody bogatej w wapń, który wspomaga metabolizm :) wysoka zawartość magnezu ma np. piwniczanka :)

17. Kasia Kawińska Kasia Kawińska

Ja wam polecam suplementy np zieloną kawę. Tutaj macie link: http://chudnij-szybko.pl/

18. kakaao kakaao

Tutaj jak schudłam 17 kg:
    http://kakaao.blogspot.com/2013/02/jak-schudam-17-kg.html

bez preparatów :)

19. Marlena Mar Marlena Mar

Trzeba mieć silną wolę i motywację. Jak to będzie to nawet preparaty nie będą potrzebne tylko spokojnie będzie można sobie pozwolić na mniejszą wagę. Ale o motywację i silną wolę wcale nie jest tak łatwo ...

20. Laura Smolińska Laura Smolińska

Bardzo dobrym, naturalnym i skutecznym preparatem jaki ja wypróbowałam jest Therm Line hydrofast, który pomaga pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Mam z tym problem zwłaszcza przed miesiączką.

URODA

1. Kto nosi soczewki kontaktowe?

Ostatnio: Lilla Sabo .

2. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Anastazja Wesoła .

3. Ćwiczenia

Ostatnio: Jowita Kurdej .

4. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: beclassy .

5. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Marta Czabała .

Polecamy