Co podjadacie w pracy ?

Właśnie delektuję się pysznym kisielkiem "słodka chwila" o smaku pieczonego jabłka :) . Całe szczęście, że ktoś wymyślił takie szybkie kisielki, które można bez problemu przygotować w pracy.
A co Wy podjadacie w pracy ? :) .

Odpowiedzi

1. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

ja owoce i dietetyczne ciasteczka bo ne chcę żeby mi poszło w boczki.

2. Dagmara Radzyńska Dagmara Radzyńska

mini marchewki lubię chrupać:)

3. Anka Iks Anka Iks

ja podjadałam paluszki i chipsy i orzeszki w karmelu,trwało to przez miesiac bardzo intensywnie i po tym czasie niestety nie mogłam pójść do toalety,brzuch bolał miałam wzdęcia i tak wyglądało moje podjadanie,od kiedy mąż zarezerwował wyjazd do Tunezji powiedziałam dosyć,nie chce wygladac jak wieloryb i wzięłam się za siebie zaczełam od zwiększenia ilości wypijanej wody,wzdęcia wyeliminował Dicopeg 10g a teraz moją przekąską jest selerek naciowy i marchewka :) i spacerek zamiast przejażdżki autem.Tunezjo nadchodze... :)

4. Olyca Olyca

Ja ostatnio najczęściej podjadam chrupkie pieczywo z hummusem. Chrupkie pieczywo lubię od zawsze, ale hummus to dla mnie dość nowe odkrycie i póki co jeszcze mi się nie znudził. Niestety jestem totalnym beztalenciem w kuchni, więc hummus pochodzi oczywiście ze sklepu ;)

5. kasia wojciechowska kasia wojciechowska

Ziarna słonecznika.

6. anna mucha anna mucha

uwielbiam słodkie więc czasem skuszę się na wafelka albo ciacho :)

7. Zuzanna Śnieg Zuzanna Śnieg

A jak odkryłam kolejne pyszne "słodkie chwile" :) , tym razem pudding na zimno. Właśnie jem czekoladowy i jest pyszny :)

8. kasia kowalska kasia kowalska

Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju chrupki i owoce podjadać. Ale tak to jest, jak się nie dba i nie myłam rąk tak często i dopadła mnie opryszczka. Kolega polecił mi endvir, dlatego zaraz po pracy jadę prosto do apteki po niego

9. Danka Danka Danka Danka

Kiedyś masę słodyczy - to batonik, to cukierek - ale na szczęście od kilku miesięcy skutecznie pozbyłam się tego nawyku :D

10. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja podjadam batoniki musli i suszone jabłka.

11. Anna Berejza Anna Berejza

jak już to batoniki sporadycznie :)