Jakie dodatki wybrać?

mam taka sukienkę na studniówkę i do tego czarne szpilki, zastanawiam sie tylko nad doborem biżuterii, czy jakis malutki łańcuszek czy moze cos cięższego, na rękę chyba nic nie bede miała, poniewaz ma długi rękaw, co do torebki to najprędzej mała czarna ze złotym łańcuszkiem, zastawiał sie także nad kolczykami oraz fryzura, mam blind włosy kawałek za ramiona, ale na 90% bede mieć upięte, jaka biżuterie wtedy dobrać?

Odpowiedzi

 1. darek eko darek eko

  Jakiś delikatny łańcuszek z serduszkiem i bransoletka.

 2. kasienkataka kasienkataka

  Też postawiłabym na delikatną biżuterię. Sukienka jest tak zabudowana, że zbyt mocna biżuteria nie będzie do niej pasować.

 3. Natalia Beszko Natalia Beszko

  Jak wiadomo, nie wszystko pasuje do każdego kształtu twarzy, dlatego zanim coś wybierzesz sobacz czy to do Ciebie pasuje i czy warto to zakupić, na stronie http://www.modaforte.pl/twarz-w-ksztalcie-serca/ znajdują się rady i wskazówki

 4. julia kowalewska julia kowalewska

  Witam.
  Pytałaś o biżuterię - w jej doborze zwróć uwagę na to jaką będziesz miała torebkę.
  Co prawda nie wiem, czy już się na jakąś zdecydowałaś, czy już posiadasz czy dopiero zamierzasz kupić, ale to jest ważna kwestja moim zdaniem.
  Biżuteria, oraz torebka powinny ze sobą współgrać,
  Na pewno nie powinno to być nic ciężkiego - tylko by zaburzyło całą harmonię stroju.
  też się w ogóle zastanów czy coś oprócz kolczyków, (jeżeli chodzi o biżuterię) jest na pewno ci potrzebne, może wystarczy sama mała torebka jako dodatek.

  Uf to tyle z mojej strony - na koniec chciałabym polecić namiary na fajny sklep z dodatkami właśnie - to apropos dla kobitek, które nie potrafią się zdecydować, lub nie umieją.
  https://malykuferek.pl/
  Pozdrawiam i życze miłej zabawy

 5. hanna hanna hanna hanna
 6. nessa nessa
 7. Ola Rozek Ola Rozek

  Ja bym postawiła na coś delikatnego. Sukienka sama w sobie przyciąga wzrok. Duża i ciężka biżuteria sprawi że na taką będziesz wyglądała

 8. Nom Heh Nom Heh

  Jak już mowa o dodatkach, to ja proponuję pomyśleć o stylizacji jesiennej... szaliki, apaszki, rękawiczki itp. dodają uroku. Wiele ciekawych porad można znaleźć na stronie http://alta-moda.pl/jesienne-dodatki-najwazniejsze-informacje/.

 9. Roksana Jędrzejczyk Roksana Jędrzejczyk

  Drobny srebrny łańcuszek w zupełności wystarczy.

 10. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  Dokładnie do takiej sukienki wystarczy delikatne podkreślenie. Temu ja bym zaproponowała postawić na gustowne złote kolczyki i jakiś łańcuszek i to według mnie w zupełności wystarczy.