Zegarek hot or not?

Hej wszystkim!
Chciałam sobie kupić zegarek na rękę. Zależy mi na tym aby pasował do wszystkiego :)
Musi być na pewno na pasku skórzanym ze względu na wygodę.
Mam dwa typy:
1. http://www.zegarmistrz.com/TISSOT_T0580093603100_LOVELY_T0580093603100-1020.html
2. http://www.zegarmistrz.com/TISSOT_T0580091603100_LOVELY_T0580091603100-1014.html
Który waszym zdaniem jest bardziej hot?
Wybrałam akurat Tissot. Budżet do 800 zł. Z góry dzięki za opinie.

Odpowiedzi

1. Anna Kalata Anna Kalata

Z tych dwóch które tutaj zaprezentowałaś, ten drugi wydaje mi się bardziej gustowny. Dużo zależy z czego wykonane są pozostałe noszone przez ciebie elementy stroju. Wprawdzie skórzany pasek może się zużyć po pewnym czasie, ale te tissotowskie uchodzą za stosunkowo trwałe.
    Gdyby to ode mnie zależało, to brałabym właśnie ten pierwszy. Ale decyzja należy do Ciebie :)
    Są gusta i guściki jeżeli chodzi o zegarki.

2. Daria Dalec Daria Dalec

mnie też się bardzoej ten drugi podoba choć szczerze- to poszukałabym czegoś innego. nie mój styl

3. Karina Kowalska Karina Kowalska

Mi tak srednio sie podobaja oba ale jakbym miala wybrac to chyba jednak drugi jak kolezanki...

4. polandi polandi

Powiem Ci szczerze, że zegarki Tissot mają kiepskie paski. Jeśli chodzi o mechanizmy są to naprawdę dobre zegarki i warte ceny, ale nastaw się na to, że potrzebny ci będzie nowy pasek po paru miesiącach. Ten na czarnym pasku wygląda lepiej, ale seria Lovely to są malutkie zegareczki.

5. kaludia kos kaludia kos

Zegarek to po prostu męska biżuteria ;) która dobrze dopasowana wygląda super.

6. nessa nessa

Dobrze powiedziane :) mój mężczyzna nosi Aztorina i to jedyna ozdoba jaką zakłada :)

7. kesja nita kesja nita

Nie podobają mi się te zegarki, może dlatego, że mają skórzane paski (?), a takie raczej nie wyglądają dobrze na kobiecej dłoni, a przynajmniej dla mnie.

8. ADA Nowak ADA Nowak

Ten 1 jest najlepszy :)

9. Monika Miniewska Monika Miniewska

Jakoś mało kobiece mi się wydają. Może lepiej jakiś delikatny na bransoletce?

10. Kornelia Kacperska Kornelia Kacperska

Mi też się podoba ten nr 1. Jedynkę bierz :D

11. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

Zdecydowanie pierwsza opcja :)

12. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Nie mój styl, zawsze wybieram coś nietypowego. Ale jeżeli zegarki są dobrej jakości, to zawsze coś. Ciekawa jestem jaki ostatecznie wybrałeś.

13. agniesz agnieszka agniesz agnieszka

z tych 2 wybrałabym pierwszy. jak widac cene mozna negocjować.. ale jesli masz jeszcze czas to poszukaj czegos innego.

14. magda1234 magda1234

A może warto w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy oraz informacji :)

15. Kornelia Kacperska Kornelia Kacperska

Ja również wybieram ten pierwszy :)

16. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

Zdecydowanie i bezapelacyjnie pierwszy :)

17. Hania Wilk Hania Wilk

Najlepiej dostosuj swój wybór do tego jaką biżuterię częściej nosisz i którą bardziej lubisz :) jeśli złotą - bierz nr 1, jeśli srebro - zdecydowanie 2 :)

MODA

1. Naszyjnik

Ostatnio: Marysia Byczkowska .

2. Zegarek hot or not?

Ostatnio: Hania Wilk .

3. makasyny

Ostatnio: Anastazja Kowalczuk .

4. Sukienki - model i gdzie kupić

5. Modne kurtki i buty na jesień i zimę :)

Polecamy