Sportowa bluza ze słitaśnym napisem

Chciałam sobie kupić taką zwykłą, sportową bluzę, ale z jakimś słodkim, trochę infantylnym napisem. Tak dla przekory. Jak sądzicie, czy to nie przegięcie? gdzie ewentualnie można dostać coś takiego?

Odpowiedzi

1. Dominika Mruczkowska Dominika Mruczkowska

hmmm jesli lubisz to czemu nie?> ja nie lubie takich napisow ale kto Ci broni ?> :)

2. Zuza Wolska Zuza Wolska

Czemu miałby to być przegięcie ? Nie widze w tym nic złego, ani infantylnego, w dzisiejszych czasach każdy nosi to co lubi :D Przekop internet na pewno znajdziesz coś ciekawego :D

3. darek eko darek eko

Jak masz takie upodobania to kto ci zabroni?

4. kasienkataka kasienkataka

Mi się podoba bluza z mosquito z napisem Łobuziara - i nie uważam, żebym była przez to infantylna.

5. Anonim Anonim

Nie lepiej iść z bluzą do nadruku z własnym pomysłem,będzie chociaż niepowtarzalna

6. Marysia Kujawińska Marysia Kujawińska

Osobiście nie lubię, ale jak patrzę na innych to mi się bardzo podobają.

7. kesja nita kesja nita

Ja mówiąc szczerze chyba na coś takiego bym się nie zdecydowała. Nie mój styl i jak dla mnie trochę dziwnie to wygląda.

8. Elżbieta Muciek Elżbieta Muciek

Hej. Jeśli szukasz fajnych ubrań sportowych idealne do noszenia, ćwiczeń fitness, na kurs tańca zajrzyj do sklepu egurrolastore.pl gdzie są ubrania you can dance :) sama tam zamierzam kupić sobie bluzę. I zauważyłam że ceny mają atrakcyjne.

TRENDY

1. air maxy

Ostatnio: Zoio PL Official .

2. Jakie paznokcie?

Ostatnio: Agnieszka Nowak .

3. Czerwień

4. biale szpilki Hit czy Kit?

5. Opaska na oczy

Ostatnio: Ilona Oleksiewicz .

Polecamy