Kremy do rąk????

Wątek trochę z innej bajki, ale szukam pomocy jak mogę... Otwieram sklep kosmetyczny, chciałam zakupić większą ilość kremów do rąk od producenta Marona z Chrzanowa, produkuje kremy do pielęgnacji rąk i paznokci: Galicia i Linea Vit, słyszałam, że są dobre, co o nich sądzicie? Muszę wiedzieć przed zakupem!

Odpowiedzi

1. Weronika Wintoniak Weronika Wintoniak

Nie lepiej zaopatrzyć sklep w produkty znanych firm, które maja już wyrobione zaufanie konsumentek? Ja z dużą rezerwą podchodzę do tanich kosmetyków polskich producentów. Nie twierdzę, że wszystkie są do bani bo na pewno można trafić na perełki ale ja nie miałam tyle szczęścia...

2. Mka Aaa Mka Aaa

na przyklad uwielbiam krem do rak ktory nazywa sie oeparol, jest tani, ma prosty sklad i super nawilza. najlpeszy ratunek dla suchych rak!

3. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Ja ich nie stosowałam ale ostatnio kupiłam sobie taki z tolpy i mogę polecić, jest super.

4. Monika Maj Monika Maj

@Marcelina Kwiecińska: Tołpa jak najbardziej! Uwielbiam ich produkty! :)

5. Marta Czabała Marta Czabała

Hand Cream Floslek, potem długo, długo nic.

6. Karolina Zając Karolina Zając

Osobiście lubie kosmetyki firmy Pollena EWA:
    nasza dobra polska firma
    mają dobry skład
    i rzeczywiście pozytywnie wpływają na stan paznokci i rak

Pamiętajcie jednak, że kosmetyki to nie wszystko jesli chodzi o pielęgnację skóry rąk. Warto jest zajrzec sobie na pewno na stronę:
    https://www.pollenaewa.com.pl/blog/cialo/jak-dbac-o-dlonie-5-zasad-prawidlowej-pielegnacji/

Opisanych jest tutaj 5 zasad prawidłowej pielęgnacji.

7. anna ban anna ban

Hand cream Floslek, od czasu jak dostałam w prezencie nie używam nic innego. Genialna sprawa.