Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Na pewno pierwsze co mi napiszecie to będą odżywki i witaminki ;) Ale mi nie tylko o to chodzi.
Jakich używacie pilników ? A może frezarka?

Odpowiedzi

1. wictoria 84. wictoria 84.

pilniki tylko papierowe, ja miałam problemy z paznokciami po hybrydach- były miękkie i cieniutkie jak papier :/
    stąd musiałam po odzywki sięgnąć- u mnie sprawdziła się odżywka 10 w1 od bielendy z witaminami. paznokcie ładnie mi odżyły.

2. anna warowna anna warowna

ja stosuje same sprawdzone odzywki, lakiery.. nie testuje.. nie wyobrazam sobie kupić lakieru/odzywki, który zniszczy płytkę mojego paznokcia..

3. BaBassment blok BaBassment blok

@anna warowna: http://blokwpiwnicy.blogspot.com/2015/07/aznia-musisz-to-miec-odzywka-do.html

dla mnie sos od wibo to cud z nieba! Rosną jak szalone, kupujcie, tanie i skuteczne!

4. anna warowna anna warowna

A np z opi kolorowa odzywka? bo troche o niej czytałam? taka stosowałas?

5. anna warowna anna warowna

Teraz chyba umówię się na wizytę do mojej kolezanki, która jest kosmetyczką, ma ona teraz zabiegi z opi aby po zimie odżywić swoje dłonie, mówiła coś o zabiegu kawa czy herbata. Jak będę po - to dam znać!

6. Marysia Kujawińska Marysia Kujawińska

Najlepszy pilnik szklany :). Mam swoje naturalne, długie paznokcie (są długie i ładne, wszyscy myślą, że nie moje) używając tylko szklanego pilnika, raz na tydzień odżywki i jeden tydzień w miesiącu odpoczywają bez lakieru.
    Pozdrawiam :).

7. sreberko sreberko

Używałam odżywki z witaminami z Niemiec, od siostry. Teraz kupuję na http://niemieckachemia.sklep2.pl/, bo oczywiście u nas tego nie mogę dostać. Marki Elkos.

8. karr0 karr0 karr0 karr0

Wszystko zależy od tego czy nie mamy żadnych uczuleń. U mnie reakcja z każdą odżywką była negatywna...

9. Hose King Hose King

stosowałam odżywki z avonu i mi pomogły. teraz mam hybrydę więc nie muszę myśleć o odzywkach

10. Natasza Kubiak Natasza Kubiak

odżywka eveline 8w1 :)

11. Joanna Kowalenko Joanna Kowalenko

ja używam odżywki Herome jest świetna ;)

12. anna warowna anna warowna

Dziewczyny, czy któraś z Was była na Akademii opi? Zastanawiam się, czy się zapisać, bo byłam na innych kursach, które nic mi nie dały, a ten ponoc pozwala zdobyć niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu.

13. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja używam kremu do rąk i paznokci.

14. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

zaczelam korzystac z systemu od opi gel break, on odbudowuje wyniszczoną płytkę paznokcia. Hybryda okropnie zniszczyła mi paznokcie, ale już wszystko na szczęscie wraca do normy.

15. Ola Greniak Ola Greniak

odżywka eveline 8w1 :) + krem do nawilżenia

16. Weronika Wintoniak Weronika Wintoniak

Ja miałam spory problem z paznokciami u stóp ,bo dużo biegam i niestety szybko mi się niszczyły. Zdecydowałam się na pedicure w klinice piękna p gęsickiej http://joannagesicka.pl/pedicure/ gdzie zajęto się moimi pazurkami :) Zabieg przyjemny i relaksujący

17. Anastazja Gil Anastazja Gil

A co myślicie o olejkach? Czy są one skuteczne? Chciałabym znaleźć tani i w miarę naturalny sposób na regenerację paznokci , a parę osób coś wspominało o olejkach, więc chętnie skorzystałabym z tego sposobu. Zastanawiam się nad takim olejkiem https://iwos.pl/paznokcie/2540-wzmacniajacy-olejek-do-regeneracji-skorek-i-paznokci-z-jodem-fitokosmetic.html - ktoś może używał i podzieli się opinią?

18. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

@anna warowna: anna czy Ty piszej o tej od opi gel break po pazokciach zniszczonych hybryda?

19. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

ja teraz zamierzam stosowac same dobre preparaty do paznokci, bo w moment mogą się zniszczyć, przebarwić. zamierzam isc na akademię od opi i bede profesjonalistką.

URODA

1. Olej kokosowy

Ostatnio: Monic .

2. Keratynowe prostowanie polecacie?

Ostatnio: Paulina Krawczyk .

3. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: GlamAsia .

4. wlosy .

Ostatnio: GlamAsia .

5. podrażnienie po depilacji pach

Ostatnio: Maria Nowakowska .

Polecamy