makijaż. Jaki najabrdziej lubicie?

U mnie na blogu naturalny.
http://moje-in-spiracje.blogspot.com/2015/09/makijaz-na-co-dzien.html
Zapraszam do obejrzenia, komentowania i obserwacji.
Przysyłajcie linki waszych makijaży :)

Odpowiedzi

1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Zdecydowanie stonowany i dzienny, z delikatną kreska na oku wykonana kredką.

2. Gosia Małek Gosia Małek

Ja lubię mocno podkreślone oczy, bronzer i ładne, wypielęgnowane usta.

3. dija dija

ooooo Nowa notka. Muszę koniecznie zobaczyć!

4. anula kluska anula kluska

@Paulina Krawczyk: ja już nie robie kreski, taki efekt tightline daje mi tuszowanie rzes od nasady
    @Gosia Małek czym podkreślasz oczy ? robisz smokey na codzień/?ja preferuje natural look, podkład bronzer lub roz i rzęsy,rzęsy ,rzęsy ;]

5. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Na co dzień nie maluje się mocno, trochę podkładu, różu, i cienie do powiek w odcieniach nude i mocno tuszuje rzęsy. Moim ulubionym makijażem który stosuje na wielkie wyjścia są ponadczasowe czarne kreski na powiekach, czerwona szminka, trochę jasnego różu na policzkach i mocno wytuszowane rzęsy . Pięknie i klasycznie

6. Paulina Mróz Paulina Mróz

Ja lubię mocny makijaż oczu, dlatego tak bardzo podoba mi się smokey eyes!

7. SARA BARA SARA BARA

na co dzień lubię lekki makeup. Puder, kreska tusz. troszkę błyszczyku lub pomadki :)

8. Katarzyna Mazur Katarzyna Mazur

jestem osoba ktora lubi eksperymentowac nad makijazem i spędza nad nim wiele czasu aby był precyzyjny :) Uwielbiam oczy w brązach i kreską na powiece :)

9. Dorota Kownacka Dorota Kownacka

Ja lubię delikatny - lekki puder, jasne cienie do oczu, czarny tusz i błyszczyk ;)

10. Marcelina Piotrowska Marcelina Piotrowska

Zwróciłyście kiedyś uwagę na to jak malują się azjatki? Większość osób uważa, że nie mają makijażu, ale wręcz przeciwnie- mają taki, który wygląda w pełni naturalnie. I to jest właśnie mój wzór do którego dążę w czasie takiego zwykłego dnia (nie mówię tutaj o imprezach, czy wielkich wyjściach). Bardzo cenie sobie naturalność, ale równie bardzo lubię się malować. Połączenie tych dwóch rzeczy to dla mnie stan idealny :) Wystarcze krem BB -aktualnie ze Skin79 (kupiłam na ekobiecej jakiś czas temu i zakochałam się), rozświetlacz i kilka trików ;)

11. lipowska lipowska

Ja lubię taki ledwo widoczny makijaż. Po prostu takie leciutkie podkreślenie konturów twarzy. Nie rozumiem dziewczyn które walą tapetę na twarz tak, że z daleka widać, że to nie jest ich prawdziwy wygląd. Już nie wspominając o tym, że w ten sposób niszczą sobie po prosu skórę niesamowicie.

12. Ewa Kowalska Ewa Kowalska

Ja lubię makeup-nomakeup. Dobrze nazwałam? Ten w kolorach nude.

13. Estera L-M Estera L-M

Wg mnie najlepszy delikatny, podkreślający urodę ;)
    ważne by nie przesadzić

14. Romana Romana

Nie ukrywam, że najbardziej lubię nie nosić makijażu ;) Ale jeśli już, to też stawiam na naturalny i delikatny.

15. Magda Nowak Magda Nowak

Jeśli chodzi o makijaż oczu, to ja zwykle maluję się brązami. Czasem śliwką/fioletem, ale jednak brąz lubię najbardziej :) Dlatego zakochałam się w tej paletce http://www.miskejt.pl/2017/03/zoeva-cocoa-blend-paleta-idealna.html . Cudne kolory, a makijaż wykonany tymi cieniami wygląda pięknie. Co o nim myślicie? Lubicie brązy?

16. lalka lalka

Ja nie maluję się mocno. Podkład puder, kredka na brwi, rozmazana kreska na górnej powiece i tusz.

17. anna anna anna anna

Ja mam brązowe oczy, więc zawsze wybieram kolor cieni do powiek brąz połączony z beżem, powieksza oczka ! i oczywiscie lekki fluid :)

18. kasia kowalska kasia kowalska

Ja bardzo lubię malować usta, nawet myślałam o makijażu permanentnym. Ale co ja poradzę jak na moich ustach lubi pojawić się opryszczka...dobrze chociaż że krem endvir szybko sobie z nią rozprawia

TRENDY

1. air maxy

Ostatnio: Zoio PL Official .

2. Jakie paznokcie?

Ostatnio: Agnieszka Nowak .

3. Czerwień

4. biale szpilki Hit czy Kit?

5. Opaska na oczy

Ostatnio: Ilona Oleksiewicz .

Polecamy