makijaż. Jaki najabrdziej lubicie?

U mnie na blogu naturalny.
http://moje-in-spiracje.blogspot.com/2015/09/makijaz-na-co-dzien.html
Zapraszam do obejrzenia, komentowania i obserwacji.
Przysyłajcie linki waszych makijaży :)

Odpowiedzi

1. Kasia Froncek Kasia Froncek

dla mniej najlepszy jest naturalny podkład, ew. lekkie zakrycie niedoskonałości, kraski na górnych powiekach, wyglądają delikatnie i seksownie :D
    jak ide na randkę to troche pogrubiam kreski i maluje usta czerwona szminką! :D

2. magda pilska magda pilska

Ja wybieram naturalny!

3. Kasia Mysiak Kasia Mysiak

Ja też lubię beże - w moim wypadku (mam dosyć blisko osadzone oczy) w zewnętrznym kąciku oka daję zawsze ciemniejszy cień i wtedy oko ładnie się otwiera. Lubię naturalne szminki i błyszczyki. Podstawą jest jednak cera - jak jest zadbana i nawilżona, to krem BB wystarczy :)

4. wictoria 84. wictoria 84.

@Kasia Mysiak: Kasia jakiego kremu bb uzywasz?
    bo właśnie jestem na etapie wyboru jakiegoś ciekawego..
    widziałam ostatnio na insta ofertę od gr- ogólnie lubię ich kosmetyki, ale kremu bb nigdy nie używałam
    https://instagram.com/p/9VLo02SqRQ/
    a na stronce znalazłam opis: Lekka formuła i prosty sposób aplikacji kremu BB sprawiają, że bardzo szybko można dodać skórze zdrowego blasku.
    Produkt wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt tuszując jednocześnie drobne niedoskonałości. Zapewnia skórze nawilżenie w ciągu dnia.
    Posiada filtr SPF 25 (UVA/UVB), dzięki czemu zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
    Formuła została wzbogacona o wit. E, która posiada cechy przeciwutleniające.
    myślisz, że będzie ok??

5. annika27 annika27

Lubię delikatny makijaż, taki nienarzucający się.

6. edyta kaczynska edyta kaczynska

@magda pilska: Delikatny, naturalny.

7. Daria Dalec Daria Dalec

a ja lubię mieć mocno podkreślone oczy na czarni krędką, elinerem i do tego rozświetlenie prłowym

8. magda pilska magda pilska

Każdy lubi coś innego jak to w życiu bywa!

9. ela baczyńska ela baczyńska

ja lubie mocne usta i złote oczy, czasami mocniej pomalowane oczy i wtedy matowe jasne usta

10. Aurelia Wieczys Aurelia Wieczys

Dla mnie najlepszy jest naturalny makijazak np sam podklad i puder, ewentualnie tusz na rzęsach. Jesli chce sie wybrac gdzies na impreze to maluje oczy albo samym eylinerem albo robie sobie smokye eyes. Nie pasuje mi byt mocny makijaz poza tym sama zle sie w takim czuje..

11. Dominika Mruczkowska Dominika Mruczkowska

preferuje bardzo delikatny i dziewczecy makijaz :|)

12. Gabi Jankowiak Gabi Jankowiak

Ja też preferuje naturalny makijarz, raczej delikatny. Dlatego, że jeżeli na codzień malowałabym się mocno to wtedy nie szokowałabym tak na imprezach kiedy zrobie sobie mozny makijarz. Zawsze jak pomaluje się mocniej to ludzie to dostrzegają i są zdziwieni, ale zawsze mówią, że bardzo ładnie wyglądam. Tak więc mocny makijarz raczej na imprezy, a lekki na co dzień.

13. Kasia Mysiak Kasia Mysiak

@wiktoria 84 - najlepsze są kremy koreańskie albo japońskie. U nas na allegro się trafiają. To jest niebo a ziemia - bez porównania z tym, co jest u nas.

14. BaBassment blok BaBassment blok
  15. albert haft albert haft

Ja uwielbiam taki delikatny, lekko wygładzający cerę.

16. Kasia Mysiak Kasia Mysiak

Mnie podoba się, to, że teraz już nie ma takiego parcia na matowienie cery, bo to nigdy nie wygląda naturalnie.

17. Marianna Kozub Marianna Kozub

Najbardziej lubię naturalny makijaż. Delikatna baza, wytuszowane rzęsy i bezbarwna pomadka na ustach w celu nawilżenia i nadania połysku. Jednak jak każda kobieta lubię się malować na spotkania. Wtedy dodatkowo robię kreskę na powiece. Oczywiście bardzo długo się męczę, aby dwie wyszły takie same. Chyba każda z nas ma z tym problem. Obowiązkowo na wieczorne wyjście używam szminki w odcieniu bordowym, czerwonym albo różowym. To czy nakładam cienie na powieki zależy od rangi spotkania, na jakie się wybieram.

18. kasienkataka kasienkataka

Dla mnie podstawą jest eyeliner oraz pomadka. Na imprezy lubię się mocniej pomalować, natomiast na co dzień jest to zdecydowanie jaśniejszy, rozświetlający make up.

19. Anonim Anonim

Naturalny,tylko i wyłącznie.W beżach,bladych różach,brązach i ewentualnie szarościach-w ostrzejszym makijażu wyglądam koszmarnie.

20. Marysia Kujawińska Marysia Kujawińska

A ja stawiam na rzęsy i brwi u kosmetyczki. Mój makijaż to tylko nałożenie podkładu :).