Tapeta - tak czy nie?

Nieco z innej beczki, ale sądzę, że wiele z Was ma doświadczenie w temacie. Jak oceniacie sens zastosowania w swoim mieszkaniu tapety? Zawsze miałam normalnie malowane ściany, ale przyznam, że to wzory, które widzę w sklepach wyglądają super. Taka tapeta nie zdziera się jakoś specjalnie szybko?

Odpowiedzi

1. kesja nita kesja nita

Ja nie widzę niczego złego w tapetach. Sama mam w swoim mieszkaniu tapety i wcale nie są gorsze.

2. Karina Nowak Karina Nowak

Mnie się tapety w ogóle nie podobają.

3. kaludia kos kaludia kos

To zależy w którym miejscu, ale coraz mniej osób ma tapety w domu.

4. Marta Kowalska Marta Kowalska

Mi zdecydowanie bardziej podoba się fototapeta. Wiele ciekawych tego typu rozwiązań znalazłam na stronie http://pixers.pl/fototapety/do-kuchni . Polecam Wam przejrzeć te propozycje, może i Wam wpadnie coś w oko.

5. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

mnie się bardzo podobają fototapety, chciałabym sobie kupić taką do kuchni bo wyglądają super.

6. Marta Kownacka Marta Kownacka

Tapeta może wisieć nawet kilka dekad i raczej nie ma problemów z tym, że się zdzierają. Problemem jest to, ze mogą się one brudzić i tutaj nie wystarczy zwykłe przemalowanie pomieszczenia. Dodatkowo pozbycie się tapety jest dość kłopotliwe, bo trzeba się namęczyć, aby ją oderwać od betonu czy tynków.

7. joanna rutko joanna rutko

Niby mi się nie podobają ale jak jest fajna to czemu nie.

8. Olyca Olyca

Tapeta z jakimś wzorem geometrycznym jak najbardziej, ale tapety z 'widoczkami' to dla mnie coś strasznego. Choćby tam piękna plaża była, to nie zniosłabym czegoś takiego na swojej ścianie ;)