Promowanie bloga na facebooku

Witam, zastanawiam się nad wykupieniem opcji promowania na facebooku, wiele ciekawych wpisów gdzieś ginie zakryta innymi wpisami na blogu i dlatego pomyślałam aby coś ciekawego co jakiś czas wypromować, widziałam płatną opcję jednak nie wiem jak się za to zabrać i nigdy z tego nie korzystałam. Czy może mi ktoś pomóc ? :)

Odpowiedzi

 1. Porcelain Desire Porcelain Desire

  czyli nikt mi nie pomoże :)

 2. Patrisya Style Patrisya Style

  Widziałam, że wiele takich bardziej znanych blogerek promuje swoje posty, myślę, że to dużo daje a ceny nie są jakieś kosmiczne, tylko ja np. mam problem z zapłatą za promowanie kartą kredytową, i nie jestem w stanie tego rozwiązać.

 3. Porcelain Desire Porcelain Desire

  ja się właśnie zastanawiam z naliczeniem tej opłaty, a co do karty to ja kiedyś musiałąm zezwolić na taką opcję w banku aby móc płacić internetowo ;)

 4. Patrycja Story Patrycja Story

  Powiem Ci z dowświadczenia jak robiłam to na firmowym, że kasa leci baaardzo szybko i musisz mieć ok 200-300 zł na taką reklamę na początek na kilka dni 2-3;/ wiec mysle ze to sporo a kliki często są puste, chyba ze zrobisz to jak bedzie np. konkurs lub jakis inny wpis i dobrze dobierzesz grupe docelową, mojemu facetowi pokazują się np siostry bukowskie bo mają ustawioną grupę która czyta o sportach o tym jak dorze sie odżwywiac ale one go akurat nie interesują i klika im myslac ze dowie sie czegos madrego a akozuje sie ze to nei temat akiego oczekuje;)

 5. Kasia Kloc Kasia Kloc

  możesz wybrać tańszą opcje (kwestia jaki zasięg chcesz uzyskać) generalnie ja polecam. Jak koleżanka wcześniej wspomniała ważna jest grupa docelowa, i promowanie Twojego bloga na stronach poświęconych tej tematyce co masz na blogu

 6. Iza Kolbusz Iza Kolbusz

  @Porcelain Desire: Tańsza opcja to wypromowanie jednego konkretnego wpisu na fb, promowanie całej strony się nie opłaca :)
  Płatności kartą rzadko przechodzą, lepiej założyć i doładować sobie Paypal. Trzeba pamiętać że dane z paypala i konta na fb muszą się zgadzać inaczej promowanie zostanie zablokowane na stałe.

 7. jointyicroissanty jointyicroissanty

  reklamy na fb to ściema, tutaj gość dokładnie wyjaśnia jak to działa: https://www.youtube.com/watch?v=oVfHeWTKjag