Promowanie bloga na facebooku

Witam, zastanawiam się nad wykupieniem opcji promowania na facebooku, wiele ciekawych wpisów gdzieś ginie zakryta innymi wpisami na blogu i dlatego pomyślałam aby coś ciekawego co jakiś czas wypromować, widziałam płatną opcję jednak nie wiem jak się za to zabrać i nigdy z tego nie korzystałam. Czy może mi ktoś pomóc ? :)

Odpowiedzi

1. Porcelain Desire Porcelain Desire

czyli nikt mi nie pomoże :)

2. Patrisya Style Patrisya Style

Widziałam, że wiele takich bardziej znanych blogerek promuje swoje posty, myślę, że to dużo daje a ceny nie są jakieś kosmiczne, tylko ja np. mam problem z zapłatą za promowanie kartą kredytową, i nie jestem w stanie tego rozwiązać.

3. Porcelain Desire Porcelain Desire

ja się właśnie zastanawiam z naliczeniem tej opłaty, a co do karty to ja kiedyś musiałąm zezwolić na taką opcję w banku aby móc płacić internetowo ;)

4. Patrycja Story Patrycja Story

Powiem Ci z dowświadczenia jak robiłam to na firmowym, że kasa leci baaardzo szybko i musisz mieć ok 200-300 zł na taką reklamę na początek na kilka dni 2-3;/ wiec mysle ze to sporo a kliki często są puste, chyba ze zrobisz to jak bedzie np. konkurs lub jakis inny wpis i dobrze dobierzesz grupe docelową, mojemu facetowi pokazują się np siostry bukowskie bo mają ustawioną grupę która czyta o sportach o tym jak dorze sie odżwywiac ale one go akurat nie interesują i klika im myslac ze dowie sie czegos madrego a akozuje sie ze to nei temat akiego oczekuje;)

5. Kasia Kloc Kasia Kloc

możesz wybrać tańszą opcje (kwestia jaki zasięg chcesz uzyskać) generalnie ja polecam. Jak koleżanka wcześniej wspomniała ważna jest grupa docelowa, i promowanie Twojego bloga na stronach poświęconych tej tematyce co masz na blogu

6. Iza Kolbusz Iza Kolbusz

@Porcelain Desire: Tańsza opcja to wypromowanie jednego konkretnego wpisu na fb, promowanie całej strony się nie opłaca :)
    Płatności kartą rzadko przechodzą, lepiej założyć i doładować sobie Paypal. Trzeba pamiętać że dane z paypala i konta na fb muszą się zgadzać inaczej promowanie zostanie zablokowane na stałe.

7. jointyicroissanty jointyicroissanty

reklamy na fb to ściema, tutaj gość dokładnie wyjaśnia jak to działa: https://www.youtube.com/watch?v=oVfHeWTKjag

8. Fiona Wróbel Fiona Wróbel

Bardzo fajny pomysl na reklame firmy. Na facebooku jest teraz bardzo duzo ludzi wiec jest to fajne medium do robienia reklamy :) Jesli moge wam polecic to jeszcze zainwestujcie w gadzety reklamowe od http://www.solsen.pl/aktualnosci . U mnie sie super sprawdzaja

NASZE BLOGI

1. Zarabianie na blogach.

Ostatnio: Leyraa .

2. Wątek przyklejony

Nowe posty

Ostatnio: Kiniabeauty4 .

3. Komentownie Blogów

Ostatnio: Paulina W.. .

4. wzajemna obserwacja naszych blogów

Ostatnio: Paulina W.. .

5. blogger

Ostatnio: malibustyle .