Podoba wam się moda na grube brwi?

Podoba wam się ten trend czy może nie do końca?
Sama mam jasne i cienkie brwi, więc mogę sobie co najwyżej dorysować, a to przeważnie wygląda bardzo głupio...

Odpowiedzi

1. emza emza

Oj, naturalne grube mi się podobają ale te dorysowane już nie! Może uda Ci się je chociaż trochę zagęścić i przyciemnić np. olejkiem rycynowym?
    Spróbuj paletki revlonu albo essence tylko nie maluj całych brwi bo to wygląda bardzo sztucznie..

2. Katarzyna Nowakowska Katarzyna Nowakowska

Tu masz kilka domowych sposobów na gęstsze i mocniejsze brwi:

http://beautyfor.us/zapuszczanie-brwi-przed-regulacja/

może któryś się u Ciebie sprawdzi.

3. Anna Niekonieczna Anna Niekonieczna

A ja nie lubię. Ale malowanych to już dosłownie nienawidzę. Nie rozumiem czemu kobiety to sobie robią?

4. Agata Bożek Agata Bożek

Mi się bardzo podobają wyraziste brwi. Oczywiście nie popadjmy ze skrajności w skrajność. Nie toleruję tych malowanych flamastrami ,,od szklanki".
    Cara Delavigne ma piękne brwi...

5. Agata Bożek Agata Bożek

Mi się bardzo podobają wyraziste brwi. Oczywiście nie popadjmy ze skrajności w skrajność. Nie toleruję tych malowanych flamastrami ,,od szklanki".

6. Agata Bożek Agata Bożek

7. alieever alieever

Mi grubsze brwi podobaja sie bardziej u brunetek. Dorysowane sa okropne :/ Mi równiez podobaja sie brwi Cary.

8. Alicja Aldona Alicja Aldona

Dorysowane absolutnie nie. Ale naturalne grubsze są spoko. No na pewno lepsze niż cienkie niteczki

9. kasia1992 kasia1992

A ja się cieszę, że wreszcie jestem modna. Jestem blondynką, ale mam gęste, ciemne i grube brwi. Z natury dość regularne (wystarczy przeczesać). Na regulacji byłam dwa razy: pierwszy i ostatni. Bolało jak cholera, łzy mi ciekły tak, że bluzkę miałam mokrą. A i tak nie skubałam sobie na jakoś szczególnie cienko. Mnie podobają się grube. Takie chudziutkie i cieniutkie są moim zdanie obrzydliwe. Niech każdy nosi jak lubi.

10. sylwia kot sylwia kot

aby nie byłyb za bardzo przerysowane

11. Estera L-M Estera L-M

Osobiście wolę by były dopasowane do naszej twarzy, więc jak komuś to pasuje. Ja sama, wolę raczej podkreślić moje. Używam akurat żelu do brwi z MySecret. Do tego ma w składzie ekstrakty roślinne które dodatkowo pielęgnują.

12. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

nie, uważam że to w większości przypadków wygląda dziwnie, choć niektórym to pasuje

13. Dagmara Kotza Dagmara Kotza

Dorysowane nie - naturalne gęste jak np. u aktorki Emilii Clarke jak najbardziej;)

14. Kasia Bojarska Kasia Bojarska

to zależy od osoby, niekórym pasują takie brwi, ale robienie ich na siłę to głupota

15. Agnieszka Kaczkowska Agnieszka Kaczkowska

Takie, które są z natury grube wyglądają w miarę ok, ale takie dorysowane, sztuczne wcale fajnie nie wyglądają i tylko szpecą i postarzają twarz.

16. ela kot ela kot

tylko aby nie były zbyt przerysowane

17. Sonia Nowak Sonia Nowak

Naturalne brwi jak najbardziej, jednak te dorysowane wyglądają bardzo tandetnie moim zdaniem ;)

18. gośka jankowska gośka jankowska

Dokładnie, moje akurat są średnie, nie za szerokie, nigdy ich nie regulowałam bo są całkiem spoko.

19. Karolina Andrzejczak Karolina Andrzejczak

Dorysowane brwi są straszne, wyglądają bardzo sztucznie

20. Martyna Pieniążek Martyna Pieniążek

Ja nie jestem zwolenniczką takiego rodzaju brwi. Po prostu lubię wszystko to, co jest naturalne.