Jak zaplanować swoje wesele?

I czy w ogóle brać się za to samodzielnie czy może raczej poszukać do pomocy jakiegoś konsultanta ślubnego? Czytałam, że ludzie coraz częściej się na coś takiego decydują...

Odpowiedzi

1. Aneta Krupa Kuzera Aneta Krupa Kuzera

Na pewno korzystając z pomocy konsultanta ślubnego, możemy liczyć na szybsze załatwienie poszczególnych kwestii, łączących się z organizacją wesela. Dzisiaj jednak mamy dostęp do tak wielu portali, jak chociażby http://www.czymdoslubu.pl/ogloszenia/auta-zabytkowe-retro-na-wesele.html , które znacznie ułatwią nam chociażby znalezienie wymarzonego samochodu.

2. kaludia kos kaludia kos

Moim zdaniem, jeżeli wesele jest skromne a gości nie ma więcej niż 90/100 to spokojnie można samemu ;)

3. Pysiak Pysiak

Da się samemu ale musisz się przygotować na ostrą przeprawę :) Oczywiście mówiąc samemu mam na myśli planowanie wraz z mężem oraz teściami. Jeżeli chcesz to zrobić zupełnie sama i do tego planujesz dość duże weselicho to obawiam się, że może Cię to niestety przerosnąć. Sporo pracy przy tym jest jednak.

4. Marek Jagielski Marek Jagielski

Dlatego czas przygotowań to 2 lata :)

5. kaludia kos kaludia kos

Przede wszystkim z dużym wyprzedzeniem, trzeba mieć czas na zorganizowanie.

6. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Teraz wszystkie sprawy organizacyjne można zlecić, sama bym się tym nie zajmowała.

7. Diana Skocz Diana Skocz

Ja planowałam sama bo doskonale znam branżę od kuchni :) Więc jeśli masz jakąś znajomą kucharkę, albo kelnerkę to mozesz jej podpytac, co i jak zrobic.

8. marionetkamody marionetkamody

Zapraszam do siebie http://marionetkamody.pl/ - na blogu co miesiąc pojawia się jeden post z serii ślubnej. Porady, doświadczenia, wpadki, bez owijania w bawełnę ;)
    Sama przygotowałam super wesele w pół roku ;)

9. Ania Tarla Ania Tarla

Teraz coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie wedding plannera, co według mnie jest dobrym pomysłem, jak ktoś ma sporo pieniędzy.

10. Beata Beata Beata Beata

No tak, jak ktoś ma sporo pieniędzy to możesz zdecydować się na takie wyjście, ale raczej mało osób z tego chyba korzysta. Organizacja wesela nie jest łatwą sprawą, ale spokojnie można to wszystko ogarnąć

11. Renata Halicka Renata Halicka

Z weselami jest stanowczo za dużo zachodu.

12. Magda Agda Magda Agda

Jesteśmy z mężem z Katowic i niedługo bierzemy ślub. Musze wam powiedzieć, że to bardzo trudne, aby zaplanować wszystko tak jak sobie wymarzliśmy, i jest to ciężka praca. Aktualnie jesteśmy na etapie wyboru zespołu na wesele. Czy według was lepsza jest orkiestra grająca na żywo czy DJ? Zespól muzyczny Gem, który zamierzamy wybrać świadczy obie te usługi, jednak jeśli wybierzemy muzykę na żywo dodatkowo goście będą zabawiani konkursami i zabawami. To chyba o wiele lepsze rozwiązanie, które wydaje mi się sprawi że wesele potrwa dłużej i będzie atrakcyjniejsze. Jak wy uważacie?

13. Beata Xxx Beata Xxx

Zdecydowanie polecam zespół. Konkursy i zabawy są elementem, który z pewnością ożywi zmęczonych gości :) Byłam gościem na wielu weselach i na każdym było wiele zabaw, po których wesele się "ożywiało" :)

14. Kornelia Kacperska Kornelia Kacperska

Organizacja wesela wcale nie jest tak trudna, jak mogłoby się to wydawać. Odnośnie wódki to u nas dobrze sprawdził się Krupnik, ale mieliśmy też sporo wina i bimbru, bo tacy gości byli, to musieliśmy się jakoś dostosować. Do wódki dodaliśmy takie http://www.probitus.pl/zawieszki-na-alkohol-c-32.html zawieszki i wydaje mi się, że było okej :D Dużo nas to wszystko nie wyniosło, bo nie mieliśmy aż tylu gości, ale było warto urozmaicić. Na poprawiny wzięliśmy jeszcze trochę zgrzewek piwa, bo na wódkę to już później nie mogli patrzeć, hahaha :D

HYDEPARK

1. Likwidacja schroniska - chcą uśpić psy :(

Ostatnio: dominikalicious .

2. Co aktualnie czytacie?

Ostatnio: Karina Kowalik .

3. Urodziny Taty

Ostatnio: Kasia Głowacka .

4. Tapeta - tak czy nie?

Ostatnio: Ewa Lipińska .

5. Kredyt

Ostatnio: Roman Nedzik .

Polecamy