Jak zaplanować swoje wesele?

I czy w ogóle brać się za to samodzielnie czy może raczej poszukać do pomocy jakiegoś konsultanta ślubnego? Czytałam, że ludzie coraz częściej się na coś takiego decydują...

Odpowiedzi

 1. ada lovelace ada lovelace

  Fajnie jest w Miliczu w Dolinie Baryczy. Piękna okolica, bardzo fajny hotel Libero http://www.hotel-libero.pl/ Mają tam pakiet weselny, warto mu się przyjrzeć. Kuzynka miała tam wesele, więc spędziliśmy tam bardzo udaną imprezę.

 2. Ania Wolska Ania Wolska

  My z kolei mieliśmy wesele w hotelu Horda w Słubicach. Tu więcej o ich ofercie weselnej https://hotelhorda.pl/restauracja/ Jesteśmy z ich organizacji imprezy bardzo zadowoleni, wszystko było jak należy, po prostu dobrze zorganizowane. Sam hotel bardzo fajny, obsługa przemiła. Było bosko! :)

 3. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Firma zrobi to za nas bez stresu, tylko drogo wyjdzie, ale coś za coś.

 4. Aleksandra Szarc Aleksandra Szarc

  Fajną opcją jest zorganizowanie wesele w rancho Colorado w Trzcielu, byłam tam w lipcu na weselu i była to rewelacja. jedzenie było pyszne, piękna sala, wkoło lasy, jeziora- taki inny klimat. Pokoje gościnne również były na wielki plus, basen. Obsługa sympatyczna, super miejsce.

 5. Zuza Krawiec Zuza Krawiec

  Jedną z podstawowych rzeczy będzie na pewno znalezienie odpowiedniego szampana. Polecam zajrzeć na stronę https://dom-szampana.com.pl/, gdzie można znaleźć duży ich wybór. Każdy na pewno znajdzie coś w sam raz dla siebie.

 6. Basia Nowicka Basia Nowicka

  Warto pytać o rady rodziców. Oni już to przechodzili i wiedzą jak się do tego dobrze zabrać.

 7. Karola Buch Karola Buch

  My zaczęliśmy od wynajęcia sali weselnej.Wesele mieliśmy w Kameliowym Zakątku http://www.kameliowy.pl/ Bardzo ładne klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i pięknie przystrojonymi salami. Ale tam też polecono nam fotografa, zespół muzyczny. Bardzo dobrze są przygotowani pod tym względem. Wychodząc już z zaplanowanym weselem mieliśmy załatwionych kilka rzeczy naraz, to było bardzo pomocne.Mogliśmy też zakwaterować gości w hotelu obok,gdyż też taka możliwość istnieje.