Jak zaplanować swoje wesele?

I czy w ogóle brać się za to samodzielnie czy może raczej poszukać do pomocy jakiegoś konsultanta ślubnego? Czytałam, że ludzie coraz częściej się na coś takiego decydują...

Odpowiedzi

 1. Aneta Krupa Kuzera Aneta Krupa Kuzera

  Na pewno korzystając z pomocy konsultanta ślubnego, możemy liczyć na szybsze załatwienie poszczególnych kwestii, łączących się z organizacją wesela. Dzisiaj jednak mamy dostęp do tak wielu portali, jak chociażby http://www.czymdoslubu.pl/ogloszenia/auta-zabytkowe-retro-na-wesele.html , które znacznie ułatwią nam chociażby znalezienie wymarzonego samochodu.

 2. kaludia kos kaludia kos

  Moim zdaniem, jeżeli wesele jest skromne a gości nie ma więcej niż 90/100 to spokojnie można samemu ;)

 3. Pysiak Pysiak

  Da się samemu ale musisz się przygotować na ostrą przeprawę :) Oczywiście mówiąc samemu mam na myśli planowanie wraz z mężem oraz teściami. Jeżeli chcesz to zrobić zupełnie sama i do tego planujesz dość duże weselicho to obawiam się, że może Cię to niestety przerosnąć. Sporo pracy przy tym jest jednak.

 4. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Dlatego czas przygotowań to 2 lata :)

 5. kaludia kos kaludia kos

  Przede wszystkim z dużym wyprzedzeniem, trzeba mieć czas na zorganizowanie.

 6. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Teraz wszystkie sprawy organizacyjne można zlecić, sama bym się tym nie zajmowała.

 7. Diana Skocz Diana Skocz

  Ja planowałam sama bo doskonale znam branżę od kuchni :) Więc jeśli masz jakąś znajomą kucharkę, albo kelnerkę to mozesz jej podpytac, co i jak zrobic.

 8. marionetkamody marionetkamody

  Zapraszam do siebie http://marionetkamody.pl/ - na blogu co miesiąc pojawia się jeden post z serii ślubnej. Porady, doświadczenia, wpadki, bez owijania w bawełnę ;)
  Sama przygotowałam super wesele w pół roku ;)

 9. Ania Tarla Ania Tarla

  Teraz coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie wedding plannera, co według mnie jest dobrym pomysłem, jak ktoś ma sporo pieniędzy.

 10. Beata Beata Beata Beata

  No tak, jak ktoś ma sporo pieniędzy to możesz zdecydować się na takie wyjście, ale raczej mało osób z tego chyba korzysta. Organizacja wesela nie jest łatwą sprawą, ale spokojnie można to wszystko ogarnąć