Popuszczanie po ciąży... To normalne?

Czy takie dolegliwości po przebytej ciąży to coś zupełnie normalnego?
Zastanawiam się czy to się jakoś leczy czy może samo ustępuje...

Odpowiedzi

1. Estera L-M Estera L-M

Wiesz co.. to przypadłość szczególnie starszych osób, moja mama ma z tym problem. Ja jej do lekarza wysłać, nie mogę. Póki co radzi sobie takimi specjalnymi wkładkami z teny.
    Ale wg mnie warto by było bys skonsultowała to z lekarzem, powinien coś poradzić.

2. kama03 kama03

Aniu ja jestem przed 30 i tez te sprawy mi się pogorszyły po urodzeniu, ale chyba nie mam aż tak źle jak ty. Ja teraz nie potrafię skakać na trampolinie z dzieckiem. Spróbuj sobie kupić kulki do wzmacniania mięśni kegla.

3. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

tak to jest normalne, nie masz się czym przejmować.

4. Katarzyna Koba Katarzyna Koba

Normalne :) Niestety :)

5. natalka pralka natalka pralka

Nie wiem czy normalne, ale moja siostra tez miala z tym problemy wiec to niestety stalo sie powszechne przynajmniej... Miesnie kegla trzeba cwiczyc - tak jak pisze kama03 ;)

6. annika27 annika27

Normalne, ale uciążliwe i na pewno warto zgłosić się do specjalisty, aby ustalić jakąś terapię. Moja siostra chodziła do gabinetu Holis http://gabinetholis.pl/ i dzięki temu, a w zasadzie terapii urologicznej udało się jej praktycznie zniwelować te uciążliwe objawy.

7. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

niestety tak, ale jak żeby zmniejszyć ból to warto stosować spray z motherlove, który ma świetny skład. Naturalny kosmetyk, który działa