Jaki zegarek kupić

Cześc.Chciałabym sobie kupić jakiś ładny zegarek na dniach. Mogę na niego przeznaczyć maksymalnie 700 zł. Obecnie mam na oku dwa:

http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A11091153QF__A11091153QF_-3295.html - taki złoty zegarek unisex

oraz podoba mi się jeszcze ten model:
http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A11091151QF__A11091151QF_-6415.html

Oba są dość podobne. Który Waszym zdaniem jest łądniejszy?

Odpowiedzi

1. Kaja Metrowska Kaja Metrowska

Oba są fajne.Trochę mi przypominają modne obecnie zegarki Michaela Korsa ale Adriatica oferuje chyba lepszą jakość... Obecnie mam zegarek tej marki i jest bardzo dobry.Ciężki, chodzi dosłownie co do sekundy.
    Z tych dwóch zdecydowałabym się na ten pierwszy.
    Fajnie,że ma funkcję wskazywania faz księżyca ;)

2. Tadeusz Nowakowski Tadeusz Nowakowski

A po co niby te fazy? Tylko dla lansu chyba...

3. I am Allexandra I am Allexandra

A to nie są dwa te same, ale zdjęcie wykonane w innym świetle? Jak nie to ten pierwszy ładniejszy.

4. kasja kasjaa kasja kasjaa

Ja polecam te http://kasjaa.blogspot.com/2015/07/new-shipments.html są niedrogie ale śliczne i świetnie się noszą :)

5. Wiktoria Wolska Wiktoria Wolska

Ja uwielbiam zegarki i bizuterie Thomas Sabo, niestety nie ma tej firmy w Polsce:(

6. Vanilla Vanilla

Jak dla mnie, z tych dwóch, lepszy jest ten pierwszy. Wolę taki klasyczne złoto, a nie jakieś żółte jak w przypadku drugiego modelu. Myślę, że właśnie ze względu na barwę, ten pierwszy będzie lepiej pasował do większej ilość strojów oraz nie będzie się 'gryźć' z inną złotą biżuterią :)

7. Anna Niekonieczna Anna Niekonieczna

Są do siebie tak podobne, że ciężko powiedzieć. Choć pierwszy wydaje się fajniejszy, bo zdjęcie jest lepszej jakości.

8. Rafał Rafał Rafał Rafał
  9. małgosia niedzko małgosia niedzko

A ja jakoś nie lubię!

10. nessa nessa

Ładną Adriaticę oglądałam w Aparcie, coś koło 500 zł kosztowała.I to jest dla mnie kwota do przyjęcia za zegarek, droższego bym nie chciała.

11. Maja Gajus Maja Gajus

Zdecydowanie ten pierwszy... o ile jeszcze nie kupiłaś;)

12. Martyna Marczyńska Martyna Marczyńska

Mi podoba się bardziej ten pierwszy, z białą tarczą.

13. Marek Jagielski Marek Jagielski

Zegarek jak samochód, jest odzwierciedleniem naszej sytuacji materialnej. Stać mnie to kupuję drogi.

14. Magdalena Antosiewicz Magdalena Antosiewicz

Wiktoria Wolska ja też jestem wielką fanką Tomasa Sabo! Niepowtarzalne wzornictwo! :)
    Zegarki Adriatica - zupełnie nie mój styl..

15. nessa nessa
  16. Basia Nowicka Basia Nowicka

@nessa: Ekstra jest!

17. Magda Witek Magda Witek

Mi się podobają złote zegarki. Z Michaela Korsa mają fajne, albo z fossila :)

18. klaudia1999 klaudia1999

osobiście również wole MK złote zegarki ;)

19. Monika Borkowska Monika Borkowska

Zegarki Magar mają sporo dobrych marek – np. Lorus, Guess, Puma, Lacoste, Donna Karan, Tommy Hilfiger, jest w czym przebierać. Sklep internetowy, więc wygodna opcja.

20. Ania Tarla Ania Tarla

Ja wolę zegarki z Fossil zdecydowanie.

HYDEPARK

1. Co podjadacie w pracy ?

Ostatnio: Ola Mtr .

2. Co aktualnie czytacie?

Ostatnio: Marek Mirski .

3. Jaki prezent na dzień chłopaka wybrać?

Ostatnio: Marek Mirski .

4. Jaki zegarek kupić

Ostatnio: Alicja Mosoń .

5. Tanie wakacje za granicą?

Ostatnio: Alicja Mosoń .

Polecamy