Tanie wakacje za granicą?

Hej dziewczyny! Chciałabym w końcu w tym roku wybrać się na wakacje gdzieś za granicę. W takie miejsce, gdzie mogłabym się troch poleżeć na słońcu i przynajmniej mieć pewność, że dopisze mi pogoda. Myślę o Hiszpanii albo Włoszech, ale trochę obawiam się cen... Mimo wszystko jest to zwykle dość spory wydatek, a jako młoda studentka niestety nie zarabiam jeszcze takich pieniędzy, by móc sobie pozwolić na to bez wielu wyrzeczeń. Czy orientujecie się może, gdzie mogłabym znaleźć najtańsze oferty? Może są jakieś biura, które mają okazyjne ceny, albo zniżki dla studentów? Wiem też, że są takie firmy, które organizują wyjazdy dla studentów, ale nie koniecznie chodzi mi o coś w stylu kolonii czy obozu. Proszę doradźcie mi, bo wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a potem może być problem z miejscem. Z góry dzięki, pozdrawiam!

Odpowiedzi

1. jagoda janik jagoda janik

Niejednokrotnie jest taniej niz w Polsce!

2. wantataste wantataste

Jeśli planujesz wyjazd na własną rękę, bez biura podróży zajrzyj tutaj: http://wantataste.blogspot.com/2014/02/jak-tanio-zorganizowac-wyjazd-do-paryza.html
    Wpis był kierunkowany na Paryż, ale opisuję strony gdzie można znaleźć bardzo tanio noclegi i przejazdy, działają na cały świat :)

3. jagoda janik jagoda janik

Fajna strona ale tylko Paryż?

4. Aneta Krupa Kuzera Aneta Krupa Kuzera

Ja tam jednak nadal będę obstawać przy polskich miejscowościach i mojej ukochanej Juracie:)
    http://www.mojeurlopy.pl/jurata

5. basia lachowicz basia lachowicz

Ja polecam Albanie-na nic Ci tam nie szkoda tak tanio.

6. Wiktoria Brylska Wiktoria Brylska

Jeśli Włochy to może jakiś fajny kemping? Są tam specjalne miasteczka wakacyjne ze sklepami, atrakcjami dla dzieci, z basenami i fajnymi knajpkami.

Jeśli chodzi o ceny to polecam urlop na początku czerwca albo na początku września - pogoda jest fajna, większość atrakcji czynna a ceny dużo niższe niż w lipcu czy sierpniu.

7. Anita Miotk Anita Miotk

Ja nie dawno wróciłam z swojej poślubnej wycieczki z... Gruzji! Zawsze myślałam, że to jakiś ubogi kraj, niewarty zawracania sobie głowy, ale mój mąż, jako, iż uwielbia podróżować w te strony, zrobił mi niespodziankę i wykupił wycieczkę właśnie do tego państwa. Jechaliśmy z biurem podróży http://czajkapodroze.pl/regiony/kaukaz , nasza grupa liczyła 10 osób więc była luźna atmosfera, wszyscy ze sobą rozmawiali i wspólnie się bawili. Zwiedziliśmy góry, morze, wszystkie piękne krajobrazy. Mogliśmy porozmawiać z mieszkańcami, zjeść ich lokalne potrawy. Bardzo mi się podobało, niby taki kraj, a okazał się być super miejscem do którego na pewno z mężem wrócimy :)

8. berenika berenika berenika berenika

to prawda, że zagraniczne wakacje często są tańsze od tych krajowych, a emocje, wrażenia i wspomnienia - bez porównania, fajnie przecież czasem zmienić otoczenie, osobiście polecam Włochy, tam każdy znajdzie coś dla siebie, wielkie, modne metropolie, czy małe klimatyczne miasteczka - nie wiem czy pomogę ale tutaj w kilku zdaniach opisano dwa ciekawe miejsca -http://podroze.gazeta.pl/galerie/56,142744,19888591,wlochy,,1.html

9. rektus rektus

Jak dobrze trafisz, to znajdzie oferty dużo tańsze niż w Polsce. A i pogodę masz pewniejszą.

10. Bogna Stasiak Bogna Stasiak

Jak tanio to Grecja, najlepiej lądowa (wyspy są 100% droższe)

11. kesja nita kesja nita

Pewnie jadąc na wakacje last minute można trafić na jakąś ciekawą okazję, ale to też trzeba mieć szczęście.

12. Daria Borkowska Daria Borkowska

Chorwacja i Bułgaria - obecnie najtańsze;)

13. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Jak jechać gdzieś w Polskę to polecam Bieszczady - tam jest naprawdę pięknie.

14. Hania Tor Hania Tor

Zagranica to najtaniej w Bułgarii, ewentualnie w Czarnogórze, ale to mało popularny kierunek. Ja raczej jestem fanką wypoczynku w Polsce

15. Bianca Stonek Bianca Stonek

My bardzo lubimy organizować sobie wakacje w Chorwacji, ale w tym roku planujemy wakacje nad polskim morzem w http://nadmorski.pl/ Zawsze lubiłam Trójmiasto i okolice, a oprócz morza to można wybrać się na wycieczki rowerowe, albo zwiedzić okolicę.

16. Anna myinspirationss Anna myinspirationss

Ja leciałam z Itaki na Zakynthos, ale dla studentki może być ciut za drogo, jednak widziałam oferty last minut na Włochy za niecały 1000zł oraz do Hiszpani na Costa Brava za niecałe 1400zł także nie jest aż tak drogo jak sądzisz. Najtaniej chyba teraz stoi Bułgaria złote piaski, tu już widziałam oferty nawet za 600-700zł

17. Anna myinspirationss Anna myinspirationss

Ja leciałam z Itaki na Zakynthos, ale dla studentki może być ciut za drogo, jednak widziałam oferty last minut na Włochy za niecały 1000zł oraz do Hiszpani na Costa Brava za niecałe 1400zł także nie jest aż tak drogo jak sądzisz. Najtaniej chyba teraz stoi Bułgaria złote piaski, tu już widziałam oferty nawet za 600-700zł

18. Renata Halicka Renata Halicka

Ja wolę ostatnio spędzać wakacje w Polsce. Nie tylko ze względów finansowych.

19. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

Moi znajomi na studiach zwykle jeździli za granicę autostopem i nocowali na polach namiotowych. Dla niektórych to zbyt ryzykowna forma, ale myślę, że jeśli ma się jakiegoś zaufanego towarzysza, to może to być bardzo fajna przygoda.

20. Alicja Mosoń Alicja Mosoń

Sprawdź sobie jakieś ciekawe oferty, teraz jest sezon na last minute więc myślę że znajdziesz bez większego problemu :)

HYDEPARK

1. Polka i finanse

Ostatnio: jul koo .

2. Co podjadacie w pracy ?

Ostatnio: Ola Mtr .

3. Co aktualnie czytacie?

Ostatnio: Marek Mirski .

4. Jaki prezent na dzień chłopaka wybrać?

Ostatnio: Marek Mirski .

5. Jaki zegarek kupić

Ostatnio: Alicja Mosoń .

Polecamy