Jak usunąc takie ślady po trądziku?

Zmagam się z trądzikiem od kilku lat. Chodzę do dermatologa, niby przepisuje mi różne preparaty, maści, tabletki itp. ale to mi nic nie pomaga. Najgorsze są czerwone ślady na twarzy, których nawet najlepszy podkład, korektor, puder nie chce zakryc. Na zdjęciach Wam pokazuje jak to wygląda bez makijażu. Mam ten problem głownie w kącikach brody oraz na policzkach.

Macie może jakies sprawdzone maści itp. na chociaż zmniejszenie ich albo zeby nie były takie czerwone? Wszelkie sposoby mile widziane i z góry dziękuje :)

Odpowiedzi

 1. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  Dokładnie udaj się do dermatologa, tylko sprawdzonego. Bo zdarza się taki, który nie ma pojęcia i bardziej może zaszkodzić.

 2. kasandra kowalik kasandra kowalik

  Ślady po trądziku nie są łatwym przeciwnikiem,ale można sobie z nim i poradzić.Na naszym rynku istnieje sporo dobrej jakości preparatów.Ważne by były to naturalne kremy,bez sztucznych dodatków.Takimi produktami są produkty z https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/specyficzne-potrzeby-skory
  Dzięki nim nasza skóra będzie wyglądała o wiele lepiej,będzie zadbana i zdrowa.

 3. Anna Sezamowa Anna Sezamowa

  Proponuję się skontaktować z dobrym kosmetologiem, takie ślady najlepiej usunąć zabiegiem. Na http://perlabeauty.pl możecie uzyskać trafione porady na temat Waszej urody i zdrowia

 4. anna ban anna ban

  U mnie bardzo podziałał Anti Acne Floslek.

 5. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Dermatolog powinien pomóc.

URODA

 1. Powiększanie ust

  Ostatnio: Julia Mroczek .

 2. wlosy .

  Ostatnio: Elwira Pandol .

 3. tatuaż tymczasowy / henną ?

  Ostatnio: Nikola Arabuska .

 4. Przedłużenie włosów

  Ostatnio: Nikola Arabuska .

 5. Męskie fryzury

  Ostatnio: Nikola Arabuska .

Polecamy