Włoskie obuwie

Hej dziewczyny! Od dłuzszego czasu przymierzam się do kupna butów włoskich. Trochę się naczytałam w internecie, że są bardzo dobrej jakości, porządnie zszyte i służą przez wiele lat. No i oczywiście nie są tak banalne jak te modele, które można powszechnie spotkach w sieciówkach.
Czy któraś z Was, miała parę od włoskich projektantów? (Nie chodzi mi już nawet o takie marki jak Armani, Prada, D&G itp., ale ogólnie o włoskie buty ze skóry.) Jak wygląda ich dostępność w Polsce i ceny? Pozdrawiam!

Odpowiedzi

1. inku sia inku sia

Nie mam pojęcie. Nie kupuję takich drogich butów ;/

2. Kamila Mmmmm Kamila Mmmmm

Ja od pewnego czasu zamawiam buty z Italshoe. Mają tam obuwie (ale również niezłe ciuszki) prosto z Włoch. Nie da się ukryć, że jakość wielu produktów dostępnych w Polsce pozostawia wiele do życzenia, na tle tych włoskich. Poza tym kupując tam, nie muszę się obawiać, że co druga osoba spotkana na ulicy będzie tak samo ubrana.. ;) Warto zainwestować we włoskie buty.

3. Beata Nowicka Beata Nowicka

Zgadzam się z moją przedmówczynią! Włoskie buty są bardzo wygodne i eleganckie. A w dodatku o wiele trwalsze od polskich odpowiedników. Również kupuje buty w sklepie Italshoe i jestem bardzo zadowolona.

4. Anna Nowak Anna Nowak

A jeszcze dodam, że zazwyczaj bardzo długo służą! Ja miałam D&G i bardzo długo mi służyły w dobrym stanie

5. ania ana ania ana

Mam małą stopę roz. 35, a buty włoskie mogę spotkać w takim rozmiarze. Niestety w sieciówkach nie ma na mnie rozmiaru, a gdy jest to tylko pisze że to roz. 35 a w rzeczywistości but spada bo jest za duży. Bardzo wygodne polecam.

6. Beata Nowicka Beata Nowicka

Ja kupuje buty w sklepie Italshoe. Mają przepiękne fasony i odpowiednie rozmiarówki, więc nie ma problemu z doborem odpowiedniej pary. A są bardzo wygodne i trwałe! Moje ulubione buty mają już trzy lata i ani trochę nie widać po nich zniszczenia:)

7. Karina Karasiewicz Karina Karasiewicz

Korzystam z butów od sklepu Italshoe, są bardzo wygodne i eleganckie :) Chyba nigdy nie miałam lepszych butów!

8. Hose King Hose King

no włoskie skórzany buty niestety kosztują. Jak kogoś stać to można zaszaleć z takimi lepszymi markami

9. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Nie mam dobrego doświadczenia z tego typu obuwiem, ale może akurat źle trafiłam.

10. ela kowalska ela kowalska

Dobre, włoskie buciki zawsze znajduję na markoweobuwie.com i zawsze jestem zadowolona :)
    Jeśli chodzi o cenę, to dobre buciki muszą trochę kosztować :D Ale nie będziesz żałować jeśli dobrze zainwestujesz, a włoskie skórki są naprawdę wytrzymałe i nawet po kilku sezonach wyglądają świetnie :)

11. Zosia Nowak Zosia Nowak

popieram Elę tez często buszuje po markoweobuwie, jakoś tak miło...mały sklepik ale widać że szybko się rozwija

12. kaludia kos kaludia kos

Włoskie obuwie jest naprawdę piękne ;)

13. kasia nis kasia nis

Takie buty nie są niestety na moją kieszeń więc nawet ich nie próbuję namierzyć:) Co prawda nie mam też fioła na punkcie butów jak większość kobiet więc też mam problem z głowy;) Raczej kupuję lepsze jak tu: http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/botki
    i raz na jakiś czas niż tanie i bardzo często. Oczywiście każdy ma swoją metodę-ja nie lubię się zastanawiać, które buty dziś założyć.

14. kasia nis kasia nis

Ja raczej też nie za często kupuję buty-wolę np. mieć więcej torebek.

15. kesja nita kesja nita

Włosi wiedzą jak robić obuwie, jest zdecydowanie porządne, a kupione raz służy na dłużej.

16. ewa_1979 ewa_1979

To ja polecę włoskie buty, takie bardziej klasyczne modele, ale piękne i bardzo wygodne z butiku The colors - www.thecolors.pl

17. Monika lot Monika lot

Jak dla mnie nie ma lepszych butów niz włoskie. JA czesto jeżdzę do włoch bo mam tak siostre i kupuje ta buty i odziez. jakosc bez porównania. i sa wygodne

18. Ewa Menis Ewa Menis

Włoskie obuwie jest najlepsze :) wygodne, dobrej jakości, nie rozwala się i można na prawdę w nim długo pochodzić. Ja mam taki sprawdzony sklep https://viadellaspiga.pl/buty w którym własnie zamawiam takie buty. Bardzo korzystne ceny maja