Opaska na oczy

Jestem czy to efekt placebo czy rzeczywiście to działa. W moim przypadku zakup opaski na oczy z tego sklepu:http://www.tropiker.pl/opaska-na-oczy-de-luxe---gratis-stopery-do-uszu---cocoon,423,767,produkt.html pozwolił mi spokojnie spać całą noc. Myślałam na początku, że jest to skutecznie tylko w środkach podróży. Jednak w domu też. Też tak macie?

Odpowiedzi

1. piratka14 piratka14

Ja jeszcze nie próbowałam...Ale rzeczywiście mogłoby się przydać w podróży, często w nocy jeżdżę autobusem. Muszę przemyśleć :D

2. Magda Rej Magda Rej

Ja mam ciagle problem ze spaniem i już chciałam rolety wymieniać na jakieś czarne, ale może sobie coś takiego kupię. Ale czy to wygodne?

3. Marianna Bąk Marianna Bąk

ja mam taka opaske i zasypiam w niej i zawsze budze się bez więc nie do końca u mnie działa

4. Sylwia Błach Sylwia Błach

Myślę, że to jest przydatne np. gdy mieszka się w bloku i co jakiś czas jakieś światła miasta (np. samochodowe) wpadają przez okno. Ja mieszkam na wsi, za oknem spokój, nie wyobrażam sobie bym potrzebowała takiego dodatkowego "wyciszenia".

5. Bo_Wlos_Ma_Swoj_Glos Bo_Wlos_Ma_Swoj_Glos

Stosuję w ciągu dnia, kiedy potrzebuję się zdrzemnąć na chwilę. Fajna sprawa, lepszy sen ;)

6. Roksana Bytnar Roksana Bytnar

Nigdy nie próbowałam spać w opasce :) i jakoś nie czuję takiej potrzeby ;) Może kiedyś...

7. kasia nowaczyk kasia nowaczyk

Chyba nie dla mnie spanie w takiej opasce.

8. lilia wodracz lilia wodracz

Higiena snu jest bardzo ważna i o ile ciężko na początku jest się przyzwyczaić do opaski i stoperów, to później trudno jest już bez nich spać. Wiem, bo sama ciężko sypiam i muszę mieć ciszę i spokój.

9. Mara Mara

Ja nie mogłam w niej zasnąć:)

10. gosia nowak gosia nowak

Fajna sprawa!

11. Karolina Romanova Karolina Romanova

Powiem szczerze: nie wiem, ile z Was dotknął ten problem, ale przy zaburzeniach nerwicowych czy chronicznej bezsenności taka opaska to zbawienie. Najmniejsze źródło światła przeszkadza mi w zasypianiu, a to oczywiście powoduje natrętne myśli. Wtedy opaska na oczy to jedyny ratunek. Zupełna ciemność i można spać dalej :)

12. kesja nita kesja nita

Ja bym z czymś takim na oczach nie zasnęła, a nawet gdyby, to pewnie by mi się w nocy zsunęła.

13. kaludia kos kaludia kos

Jeżeli ktoś musi nosić, to jak najbardziej. Często widuje takie osoby w samolocie podczas podróży :)

14. Lilith Pie Lilith Pie

Ja też nigdy nie mogę zasnąć w opasce... Prędzej z kocem nasuniętym na twarz i słuchawkami na uszach :)

15. Sylwia Ko... Sylwia Ko...

Ja kupiłam sobie taką opaskę w H&M, ale nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie mi pomogła

16. Ilona Oleksiewicz Ilona Oleksiewicz

Śpię w takich w domu. Muszę przyznać, że dużo lepiej mi się śpi i nie budzę się ze świecącym rano słońcem, w końcu mogę się wyspać :D

TRENDY

1. Biżuteria z sieciówek

Ostatnio: polandi .

2. Jakie paznokcie?

Ostatnio: Jowita Kurdej .

3. air maxy

Ostatnio: Beata Xxx .

4. Bra Fitting - co o tym sądzisz?

Ostatnio: Agusia Sławeta .

5. Czerwień

Ostatnio: Zoio PL Official .

Polecamy