Jak się ubrać, gdy ma się figurę jabłka?

Hej, dziewczyny, zawsze miałam problem z wagą. Jestem jabłkiem, moim problemem jest ogromny brzuch. Wyglądam, jak co najmniej w 4 miesiącu ciąży. Abstrahując od tego, czy będę się odchudzać czy nie, moim największym problemem jest to, że nie wiem, w co mam się ubierać, żeby nie wyglądać jak kobieta w ciąży. Największy problem to sukienki, bo idzie sylwester, a ja nie mam pojęcia jakiego fasonu szukać. Może któraś z was ma podobną figurę i mogłaby coś doradzić?

Odpowiedzi

1. Kamila Srebrowska Kamila Srebrowska

hm...............
    nie mam pojecia .. w internecie pewnie jest sporo artykułów

2. Dominika Wiśniewska Dominika Wiśniewska

no właśnie gdyby były jakieś dobre, to bym nie pisała tutaj. Miałam nadzieję, że są tu jakieś dziewczyny o podobnej figurze i to one mi pomogą z własnego doświadczenia. W internecie wbrew pozorom nie ma wszystkiego, a i zdjęcia sukienek też są na zgrabnych dziewczynach, a nie takich jak ja i nie ma co porównywać.

3. Amelia Malisz Amelia Malisz

Z tego co mi wiadomo osobą o twojej figurze nie zaleca się noszenia szarych ubrań. Za co często nosi się bluzki, czy sukienki o szerokich rękawach :)

4. Kasia Mysiak Kasia Mysiak

Spróbuj takiego kroju bluzek, które są luźne u góry i zebrane ściągaczem na biodrach.

5. Ilona Filon Ilona Filon

Priorytetem będzie tu nadanie talii oraz nadanie sylwetce szczuplejszego kształtu. Dobrym rozwiązaniem będą bluzki i topy z dekoltem w kształcie litery V. Ten typ dekoltu wysmukli i wydłuży Twoją sylwetkę. Szpilki o ostrym nosku także dadzą taki efekt. Spódnice z wysokim stanem i baskinki ukryją brzuszek. Proste triki dotyczące ubiory powinny pomóc zamaskować tymczasowo kształt figury, który Ci nie pasuje. A długotrwałe zmiany pojawią się gdy zaczniesz uprawiać sport. Ruch plus odpowiednie odżywianie zdziałają cuda i polubisz swoją sylwetkę na nowo.

6. Stylowa Misja Stylowa Misja

Świetnym przykładem tego jak dobrze wyglądać przy figurze jabłka są stylizacje P. Magdy Gessler, może znajdziesz tam inspiracje. Lejące tkaniny i często długie szale przecinające sylwetkę to jej główne atrybuty do tego gra kolorów :)

7. Ania Czarnecka Ania Czarnecka

dobre będą ubrania oversize, luźniejsze, w rozmiarach uniwersalnych, tu jest takich trochę: www.soyvika.pl

8. Weronika Wintoniak Weronika Wintoniak

Zgadzam się tylko że P. Magda Gessler ma od tego swoją własną stylistkę, dlatego wszystko ma tak dobrze dopasowane :) Owszem można podpatrzeć ale wydaje mi się że to nie to samo. Co to opisanego problemu wyżej natrafiłam ostatnio na stronkę http://www.katarzyna-morawska.pl/porady-stylistyczne.html możesz śmiało zapytać o porady stylistyczne. Wiem, że to sprawdzona osoba.
    Pozdrawiam

9. kaludia kos kaludia kos

Przydadzą się sukienki które optycznie dodają wcięcie w tli ;)

10. Magdalena Antosiewicz Magdalena Antosiewicz

duży dekolt odwróci uwagę od mankamentów w innych partiach. poza tym właśnie lejące się, oversizowe tkaniny także będą tuszowały brzuszek :)

11. Elwira Elwira Elwira Elwira

tez mi sie tak wydaje. Trzeba sprytnie odwracac uwage obserwatorow, szczegolnie mezczyzn. Czyli jak tu masz mankament, no to musisz czyms go przykryc. Duzy dekolt na pewno jest w tym celu dobrym rozwiazaniem :)

12. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Z tego co wiem nie należy ubierać niczego opinającego biodra, bo jeszcze bardziej eksponuje się obfite kształty. Ja postawiłabym na tunikę i getry (bo osoby o figurze jabłka maja przeważnie zgrabne, szczupłe nogi).

13. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

myślę, że jakieś bluzki z bogatymi zdobieniami, aby odwrócić uwagę od obfitych biorer i brzucha. Poszukaj on line, bo tak masz najwięcej możliwości.

14. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Myślę, że figura jabłko powinna odpuścić sobie wszelkie koronki na biuście i nad dekoltem.

MODA

1. makasyny

Ostatnio: Romana .

2. Bransoletki z naturalnych kamieni

Ostatnio: Kamil Grom .

3. second hand sklep

Ostatnio: Katarzyna Kuta .

4. Torebka od Michaela Korsa - warta swojej ceny?

Ostatnio: Anastazja Kowalczuk .

5. Zegarek hot or not?

Ostatnio: Kamil Grom .

Polecamy