Keratynowe prostowanie polecacie?

Hej dziewczyny! Keratynowe prostowanie polecacie? Miał ktoś, sprawdza się? Bardzo bym się skusiła na to jednak wolałabym się upewnić czy warto.. Jak dbać o te włosy? Długo trzyma? Przede wszystkim czy nie niszczy włosów? Z natury mam kręcone, a chciałabym ograniczyć te ciągłe prostowanie.. :)

Odpowiedzi

1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Też o tym myślałam, tylko niektóre dziewczyny narzekają na zniszczone włosy po zabiegu.

2. gośka jankowska gośka jankowska

Dopiero się do tego przymierzam przy następnej wizycie u fryzjera, nie wiem jak będzie ale słyszałam o tym sporo dobrego

3. Oliwia Kowalska Oliwia Kowalska

Kreatynowe prostowanie włosów zdecydowanie polecam, efekt utrzymuję się przez długi czas a włosy wbrew pozorom tak bardzo na tym nie cierpią ;)

4. Gosia Małek Gosia Małek

Z tego co słyszałam, to trzeba wybrać kogoś kto naprawdę się na tym zna. Zabieg jest drogi, a po nieumiejętnie wykonanej usłudze efekt może zniknąć już po pierwszym myciu.

5. Basia Soł Basia Soł

szkoda włosów, lepiej czasem wyprostować niż trafić na złego fryzjera, który tylko zniszczy strukturę włosa :( zbyt wysoki koszt, żeby tak ryzykować. Dałam 400zł w bardzo dobrym salonie, efekt utrzymał się do pierwszego mycia

6. Marta Kan... Marta Kan...

Polecam, ale pod warunkiem ze traficie na dobrego fryzjera! Moje wlosy nie ucierpialy, ale moja siostra skusila sie na niska cene i prawie polowe dlugosci pozegnala :(

7. klaudia1999 klaudia1999

Są plusy i minusy. Plusem są wyglądające na zdrowe, lśniące włosy w dodatku idealnie proste. Jednak trzeba do każdego mycia stosować specjalne szampony, które powstrzymują keratynę przed wypłukaniem. Dodatkowo odrost jest kręcony (co komicznie wygląda gdy ma się naturalne włosy kręcone), po pewnym czasie sie wypłukuje, po czym powstaje tzw "siano".
    Na krótką metę polecam ze względu na wygląd włosa. Ja jednak wole stosować mniej inwazyjne środki i kupuję keratynę w fiolkach, i przed każdym suszeniem bądz prostowaniem nakładam na włosy, po czym są one równie proste, co błyszczące, bez efektu puszenia bądź elektryzowania. :)

URODA

1. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: Jowita Kurdej .

2. paznokcie hybrydowe

3. Praca w salonie kosmetycznym

4. ROZSTĘPY

Ostatnio: Eryka Mak .

5. Olej kokosowy

Ostatnio: Eryka Mak .

Polecamy