Zdrowe odżywianie oraz zdrowy tryb życia!

Wpadłam na pomysł, że fajnie byłoby znaleźć jedno miejsce w które będziemy wrzucać blogi z zdrowym jednozkiem, posty tego dotyczące.
Fajna sprawa, wiele osób teraz szuka inspiracji, i nie ma co się oszukiwać, że nic nie motywuje bardziej niż to, że widzimy, że da się zjeść smacznie i zdrowo!

Więc inspirujmy się!
linkujmy w komentarzach, a na początek pierwszy post z takiej serii ode mnie:)
http://pa-gada.blogspot.com/2014/11/warzywa-ciemne-pieczywo-fuj.html

Odpowiedzi

 1. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

  ja właśnie chciałam coś pod tym względem zmienić więc chodzę po porady do dietetyka i teraz stosuję bardzo zdrową i urozmaiconą dietę.

 2. Karolina Andrzejczak Karolina Andrzejczak

  Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze, polubiłam warzywa, zaczęłam więcej się ruszać, jestem na diecie Sandruni, schudłam 8 kg, teraz czuje się świetnie :)

 3. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Ja z kolei pomału wprowadzam zmiany - zamieniłam zwykłą sypaną kawę na yerba mate i czuję się o wiele lepiej.

 4. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

  staram się zdrowo odzywiać bo nie chce miec problemów na starość :) o ile dożyje! W tym momencie jestem niestety przeziebiona, przyjechał do mnie lekarz którego zamówiłam poprzez aplikację na telefonie lekarzobok. Przyjechał w ciągu godziny, zbadał i przepisał leki. Juz czuje się lepiej

 5. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

  Teraz już taki tryb życia prowadzę! Czuję się zdecydowanie lepiej! Wcześniej miałam ciągłe bóle głowy, zawroty... Trafiłam do dr Nowaczewskiej, która jest przemiłą osobą i widać, że ma ogromną wiedzę, dzięki czemu wzbudza zaufanie. Jestem zadowolona z moich wizyt