Fryzury z dobieranym

Zapraszam, krok po kroku warkocz francuski dookola glowy: http://www.swaggie.com.pl/2014/11/warkocz-francuski-dookoa-gowy.html

Odpowiedzi

1. Martyna Marczyńska Martyna Marczyńska

Ładnie wygląda, ale chyba troszkę trzeba się przy tym napracować :)

2. Martyna Marczyńska Martyna Marczyńska

Nigdy nie stosowałam lakieru przy warkoczach. Może w przypadku cieniowanych włosów jest to konieczne.

3. Nicol Ventola Nicol Ventola

Ja rowniez przy warkoczach nigdy nie psikalam lakierem wlosow. Nie jest to potrzebne, mam dlugie prawie do pupy wlosy, wiec u mnie warkocz wyglada dosc smiesznie taki dlugi ;p, troszke jak u Awatara. No ale ogolnie warkocze u ladnej dziewczyny zawsze wygladaja tak dziewczeco i delikatnie. Fajnie jednym slowem ;)

4. Kasia Mysiak Kasia Mysiak

Fajne są warkocze upięte wokół głowy - coś takiego na przykład. Jak masz długie włosy, to ogranicza cię tylko wyobraźnia :)

5. wictoria 84. wictoria 84.

uwielbiam wszelkiego rodzaju warkocze, kłosy, tylko kurcze ja mam za krótkie włosy do tego typu fryzur :P
    zazdroczę długich włosów, ja nigdy nie mogę zapuścić :/

6. edyta kaczynska edyta kaczynska

A ja mam takie krótkie włosy:(

7. darek susek darek susek

Żona uwielbia czesać w dobieranego córkę.

8. polandi polandi

Fajny patent :D Mi się korona bardzo podoba, ale u kogoś zrobię, na sobie niestety za bardzo mi się włosy plączą i dochodzę do połowy głowy i koniec plecenia.

9. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Fajne ale żeby taki warkocz zrobić porządnie to trzeba mieć naprawdę talent. Ja niestety nie posiadam takich umiejętności.

TRENDY

1. Nadruki na koszulkach

Ostatnio: GlamAsia .

2. air maxy

Ostatnio: MsSmith .

3. Sportowa bluza ze słitaśnym napisem

Ostatnio: Elżbieta Muciek .

4. Białe sandały na obcasie

Ostatnio: anka .

5. makijaż. Jaki najabrdziej lubicie?

Ostatnio: kasia kowalska .

Polecamy