Wątek przyklejony

Co Was denerwuje na portalu MODNAPOLKA.pl

Hej! Co przeszkadza Wam na portalu, piszcie w odpowiedziach. Postaramy się pomóc :)

Anka

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

Co denerwuje jak narazie wszystko bo nic nie mogę zrobić. Założyłam konto i czekam na tzw.aktywację. to już jest któryś raz z kolei. Ostatnio czekałam miesiąc na meila i się nie doczekalam odpowiedzi a kolejnym razem dostałam odpowiedz ze nie akceptują. Czy moje treści są nie zgodne z funkcją tej strony???bo wyjaśnienia nie dostałam zadego do dziś. Ile mam czekać jeszcze na akceptację? ?? I o co chodzi z jakimś kontem rozszerzonym??

2. Kelosz Melosz Kelosz Melosz

@Anonim: a co teraz denerwuje Ciebie na portalu?

3. Sylvia In Vogue Sylvia In Vogue

A mnie denerwuje to, że niektóre wyglądy są tu niezrozumiale faworyzowane (choć wcale takie fajne nie są), a niektóre są pomijane, choć dziewczyny widać, że się starają. Denerwuje mnie również to, że jest tu coraz mniej ludzi, Naprawdę, teraz w porównaniu z tym, co tu się działo trzy lata temu, wieje tu pustkami a na stronie głównej przewija się 10 tych samych twarzy, co staje się już irytujące.

4. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

@Sylvia In Vogue: Ale to chyba nie jest żadne faworyzowanie - takie są parametry, że wygląd dnia dostaje ta osoba, która doda zdjęcie najwcześniej danego dnia i będzie miała najwięcej głosów. Nawet jeśli jakiś inny look dostanie głosów więcej, to ten wcześnie dodany wygrywa. Tak zaobserwowałam.

5. Paulina Zielińska Paulina Zielińska

Jednak nie oszukujmy się wiele looków podchodzących pod tandetę lub pozbawionych totalnie jakiegokolwiek stylu rządzi i ma zastraszającą liczbę inspiracji!

6. Rafał Rafał Rafał Rafał

Prawda. Prawdą jest to, że to ludzie głosują. Potem ludzi to denerwuje. I koło się zamyka :)

7. whisperyourlove whisperyourlove

Moje stylizacje mają podobną ilość do zdjęć na głownej a ani razu się tam nie pojawiły. Jestem początkująca, modelką nie jestem ale wkładam całe serce w moje prace. Wiadomo z czasem będzie lepiej, ale według mnie powinny być dwie kolumny, początkujące i dla osób bardziej doświadczonych , miło zobaczyć jak ludzie doceniają twoje prace, a cały czas są te same osoby .

8. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

@whisperyourlove: no ale mówię Ci - to nie chodzi o to, ile masz głosów w sumie, tylko czy Twój look jest pierwszym lookiem wrzuconym danego dnia, który najszybciej dużą ilość głosów zyskał ;)

dziewczyny, którym zależy dodają zdjęcia bladym świtem - i to procentuje.

Dwa razy też zrobiłam ten eksperyment - udało się ;)

9. whisperyourlove whisperyourlove

@Lilly Marlenne to o której mam wstać następnym razem ? ;)))

10. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

@whisperyourlove: hehe, ja dodawałam przed ósmą ;P albo koło ósmej :)

11. Natalia B... Natalia B...

Dziewczyny z innej beczki ... powiedzcie mi dlaczego dlaczego jedna dziewczyna (blogerka) o bardzo słabych lookach wciąż sobie nabija inspiracje, diamenty i komentarze pod każdym swoim nowym zdjęciem?! Konata widać że są fałszywe Oczywiście dzięki temu udaje jej się zostać "lookiem dnia". Dla mnie to takie wredne zachowanie. Czy ona nie zdaje sobie sprawy że się ośmiesza? Ludzie tutaj obserwują i widzą co się dzieje. Co myślicie? Zdradzę że jej nazwa konta zaczyna się na literę "i".

12. PaulinaSz PaulinaSz

@Natalia B...: Tu nie trzeba fejkowych kont, wystarczy zacząć się bawić w kółko wzajemnej adoracji, walą sobie potem dziewczęta lajki i inspiracje wzajemnie. Potem jako look dnia ląduje jakaś banalna sukienusia i szpilki na polnej drodze, a looki ludzi, którzy mają naprawdę pojęcie i dobry gust nawet jak się doczłapią na pierwszą stronę to i tak zostaną przebite. Ten portal, kiedyś bardzo wartościowy (dyskutowaliśmy godzinami) zrobił się tendencyjny. Forum jest śmietnikiem wątków o nowych meblach i maści na pryszcze, stylizacje marne. Mnóstwo ludzi już tu nie zagląda, ludzi wiedzących, co to styl, choćby Daniel i Dżasta, Ania Elja, Kinga ze Style On, Pani Aga.

13. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

@PaulinaSz: Kinga dodaje stylizacje, Anię też widziałam.
    Po prostu dodają i idą, nie bywają, bo bywanie tu już niewiele daje, a na pewno nie rozwija ;P

I drobna korekta, Paula - Forum jest miejscem spamowania przez firmy meblarskie/kosmetyczne/ z branży medycyny estetycznej.

Na Oferii widuję już od jakiegoś czasu ogłoszenia, w których oferuje się pracę polegającą na spamowaniu informacjami o firmie X lub Y na portalach modowych i lajfstajlowych, także jak tylko widzę nowy wątek tego typu (i podbijany przez osoby z pustymi kontami), to zgłaszam :>

Takam wredna :]

Ale, jak widać, zgłaszanie nic nie daje, bo jak wisiały... tak wiszą.

14. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

@PaulinaSz: Proszę bardzo, to przykład:

http://modnapolka.pl/forum/thread/view/id/191105/find/191131#replies

:)

15. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

O, usunięte! Szacunek!

16. piotrek piotrek

@Lilly Marlenne: Zgłaszajmy wszyscy takie wątki czy odpowiedzi jako spam/nadużycie. Im więcej osób zgłosi tym bardziej będzie to zauważone.

Przykładowo tutaj: http://modnapolka.pl/forum/thread/view/id/178307#replies

17. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

@piotrek: Ja jak tylko widzę, to zgłaszam :)

18. Monika Kubrak Monika Kubrak

Prowadzę bloga, mam swoją stronkę, nie blogspot i nie wyświetlają się moje nowe posty. :( www.fitnessizycie.pl

19. plutss plutss

Ja ostatnio przed przypadek zważyłam ostatnio u jednej osoby mianowicie taką sytuację:miała 8 inspiracji z czego 6 było kontami chyba zrobionymi tylko po to żeby sobie nabić właśnie te inspiracje, gdyż dziwnym trafem te 6 osób miały w swoich inspiracjach tylko tą jedną osobę, a poza tym totalnie były puste. Chyba dzięki temu dziewczyna dostała stylizację dnia. To raczej nie jest sprawiedliwe, szkoda, że nikt takich sytuacji nie sprawdza.

20. piotrek piotrek

@plutss: Pewnie ciężko weryfikować każdą stylizację i każde konto które dodaje inspiracje. Ale jeżeli widzisz taki problem to najlepiej zgłaszaj na kontakt, już kilka razy takie problemy były rozwiązywane.