Modne okulary

Znalazłam kilka okulary Celine w optyka world w modnym kształcie kocie oczy. Mają Audrey i kilka innych fajnych kształtów całkiem niedrogo. Kupowaliście kiedyś okulary tej marki, co możecie doradzić?

Odpowiedzi

1. Aga Koza Aga Koza

Nigdy nie kupowałam okularów tej marki, ale obecnie poszukuje jakichś fajnych okularów. Znalazłaś coś może od tamtej pory ?

2. piratka14 piratka14

A co myślicie dziewczyny o takich okularach? http://iokulary.net/ray-ban-c-1_13.html Lubicie Ray Bany? Ostatnio była moda na grube, mocne oprawki, a mi się podobają te bez żadnej oprawki :P Zwykle sugerujecie się tym, co "modne", czy co wam się bardziej podoba? ;)

3. Aga Koza Aga Koza

Ja osobiście kieruje się tym co modne, ale oczywiście też musi mi się podobać :) Teraz na topie są grube, wyraziste kształty ! Szukam czegoś oryginalnego, nietypowego i niekoniecznie z tych "topowych" marek. Czasami można znaleźć okulary od niszowych projektantów, które naprawdę są godne uwagi.

Widziałyście ostatnio jakieś ciekawe oprawki ? Może lustrzanki ? Może nietypowy surowiec? Co myślicie ?

4. Magda Rej Magda Rej

Mnie się marzą takie okulary od Versace: http://www.siejka.pl/64/versace.html co myślicie? Fajne? Czarne czy niebieskie lepsze? I czy to nadal modny krój? No i nie wiem czy znajde u siebie w mieście takie.

5. Aga Koza Aga Koza

Kocie chyba nadal modne :) Prezentują się fajnie, ale chyba wolałabym jakieś bardziej wyraziste z grubymi ramkami :) Według mnie niebieskie lepsze !!

6. nela1919 nela1919

Ja też dość mocno patrzę na to, co modne, a zresztą to najczęściej idzie w parze z moim gustem ;)

7. klaudia iksińska klaudia iksińska

ja nigdy nie miałam tych okularow a mogę doradzić ze ray ban ma super okulary i trzymają się wieki

8. Darek Zalweski Darek Zalweski

Dobry optyk jest na Westerplatte w Krakowie. Robili mi tutaj szkła progresywne i długo na zamówienie nie musiałam czekać. Miła obsługa, dobre ceny, na pewno jeszcze będę tutaj wracał. Firma ma swoją stronę na swiatokularow.com. Warto sobie sprawdzić, bo teraz akurat robią wyprzedaże na oprawki.

9. kesja nita kesja nita

Jak dla mnie nie powinno się kierować modą w doborze oprawek, tylko tym czy będą pasować do twarzy, bo nie każde okulary będą dobrze wyglądały na różnych osobach. Mi takie "kocie oczy" nie pasują i moje okulary muszą mieć zupełnie inny kształt.

10. kaludia kos kaludia kos

Ja ostatnio szukałam okularów przeciwsłonecznych, wpadłam na kilka sklepów w internecie ale też na ciekawy artykuł: http://sprzedajemy.pl/poradnik/jakie-okulary-przeciwsloneczne-do-jakiej-twarzy-jak-dobrac-okulary-art902 i zdecydowałam się na zakup w sklepie stacjonarnym. Myślę, że warto okulary przymierzyć i dobrze dopasować do twarzy. Mi się właśnie bardzo podobają te o kocim kształcie.

11. Joanna Gojda Joanna Gojda

Mi ray bany zupełnie nie pasują, ale wszelkie kształty typu kocie oczy - jak najbardziej!

12. nessa nessa

Mi kocie oczy nie leżą właśnie...

MODA

1. Kalosze Tak czy Nie?

Ostatnio: Magda Dziadczyk .

2. makasyny

Ostatnio: Magda Dziadczyk .

3. modowa książka

Ostatnio: Zoio PL Official .

4. Stylizacje z ramoneską?

Ostatnio: Zuzol Bracka .

5. Torebka od Michaela Korsa - warta swojej ceny?

Ostatnio: Ola Mtr .

Polecamy