Wasze ulubione kosmetyki

Zaczęłam ten wątek, ponieważ mam problem z cerą. Staram się zdrowo odżywiać, pije dużo naturalnych soków, jem owoce, warzywa, słodycze staram się ograniczać ( ale wiadomo nie zawsze się udaje ;) ), nie palę papierosów, nawet ostatnio rzuciłam picie kawy ( co w moim przypadku jest wyrzeczeniem przez wielkie W ) teraz piję tylko bawarki ( herbaty z mlekiem), z racji tego, że uwielbiam mleczne napoje.Ale moja skóra wygląda jak kartka szarego papieru, zero w niej witalności, jędrności, nie promienieje zdrowiem ( chociaż patrząc na moją dietę powinna) Mam dużo zaskórników i małych prawie niewidocznych krost, a twarz wygląda na bardzo zmarnowaną i zmęczoną. Poradźcie mi proszę, jakich kosmetyków używać, dodam, że mam skórę naczynkową ( czyli bardzo wrażliwą) i raczej mieszaną ( nie jest wyschnięta, ani tłusta)
Proszę napiszcie jakich kosmetyków Wy używacie, jakie polecacie, bo mam w planach wyruszyć na jakieś zakupy i wolałabym już nie testować znowu czegoś na sobie.
Mam nadzieje, że dacie mi jakieś rady :))
Pozdrawiam

Odpowiedzi

1. Monic Monic

Na naczynka dobrze działa krem Dermika Lily Skin: http://www.swiatwkolorzeblond.com/2017/04/krem-dermika-lily-skin-opinia.html

2. Zuzka Poleczka Zuzka Poleczka

Mam dla Ciebie hit kosmetyczny! Najlepszy podkład na rynku https://pl.oriflame.com/products/product?code=31589 . Jest bardzo lekki, praktycznie wcale nie czuć go na buzi niezaleznie od tego czy nałożysz jedną czy dwie warstwy, do tego pięknie wyrównuje koloryt i ma jedwabiste gładkie wykończenie. Teraz można kupić go znacznie taniej.. nie ma na co czekać, na pewno będziesz zadowolona.

3. EWA GAWRYLUK EWA GAWRYLUK

Może powinnaś udać się do salonu kosmetycznego i zbadać sobie rodzaj skóry Kosmetyczka najlepiej Ci doradzi co w takiej sytuacji stosować.

4. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja już dawno nic z oriflame nie miałam, ale uważam, że ceny tam są mocno przesadzone.

5. Agusia Sławeta Agusia Sławeta

ja tez odradzam Oriflame, drogo i wydaje mi się że przereklamowane to co tam piszą i mówią konsultantki.

6. Celina Prokop Celina Prokop

Z tym zaskórnikami to ja sama mam problem :( stosowałam różne już kosmetyki i te z apteki z górnej półki i te troche tańsze drogeryjne . Pomagały na chwile tak na prawdę . Chociaż jest jeden żel , który używam , dałam za 500 ml 35 zł i łącze go z żelem z apteki zielarskiej do cery tłustej/trądzikowej . a co do elastyczności , to np moja mama , która ma 52 lata stosowała różnego rodzaju kremy , ale nic to nie dawało . Poza tym chciała sobie poprawić wygląd . I zrobiła sobie tzw wampirzy lifting ( w dzięgielewska instytut oka ) . Tam się wykorzystuje jakieś osocze bogatopyłkowe. Co to dokładnie jest nie pamiętam , ale w każdym razie daje super efekty ;)

7. Didi dod Didi dod

Na zaskórniki, pryszcze, niedoskonałości na kazdym rodzaju skóry polecam oczyszczającą maseczkę Lerosett swederm. Można stosować na całą twarz albo punktowo. U mnie jest ogromna róznica, a stosuję ją może od miesiąca. Na początku nakładałam ją na 10-15 minut dziennie, a teraz to już właściwie tylko przemywam nią twarz.

8. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja ostatnio zauważyłam u siebie tendencję do tworzenia zaskórników.

9. Didi dod Didi dod

To koniecznie wypróbuj tą maseczkę. Na takie problemy jest idealna. Po 2-3 tygodniach stosowania róznica jest widoczna gołym okiem, teraz używam jej, jak wspomniałam, do mycia twarzy. Ewentualnie jak coś gdzieś mi wyskoczy to nakładam punktowo.

10. Marta Czabała Marta Czabała

Ja stawiam ostatnio na Efektimę, kocham ich nawilżenie kokosowe, zwłaszcza to z peelingu.