Wasze ulubione kosmetyki

Zaczęłam ten wątek, ponieważ mam problem z cerą. Staram się zdrowo odżywiać, pije dużo naturalnych soków, jem owoce, warzywa, słodycze staram się ograniczać ( ale wiadomo nie zawsze się udaje ;) ), nie palę papierosów, nawet ostatnio rzuciłam picie kawy ( co w moim przypadku jest wyrzeczeniem przez wielkie W ) teraz piję tylko bawarki ( herbaty z mlekiem), z racji tego, że uwielbiam mleczne napoje.Ale moja skóra wygląda jak kartka szarego papieru, zero w niej witalności, jędrności, nie promienieje zdrowiem ( chociaż patrząc na moją dietę powinna) Mam dużo zaskórników i małych prawie niewidocznych krost, a twarz wygląda na bardzo zmarnowaną i zmęczoną. Poradźcie mi proszę, jakich kosmetyków używać, dodam, że mam skórę naczynkową ( czyli bardzo wrażliwą) i raczej mieszaną ( nie jest wyschnięta, ani tłusta)
Proszę napiszcie jakich kosmetyków Wy używacie, jakie polecacie, bo mam w planach wyruszyć na jakieś zakupy i wolałabym już nie testować znowu czegoś na sobie.
Mam nadzieje, że dacie mi jakieś rady :))
Pozdrawiam

Odpowiedzi

1. Monic Monic

Na naczynka dobrze działa krem Dermika Lily Skin: http://www.swiatwkolorzeblond.com/2017/04/krem-dermika-lily-skin-opinia.html

2. Zuzka Poleczka Zuzka Poleczka

Mam dla Ciebie hit kosmetyczny! Najlepszy podkład na rynku https://pl.oriflame.com/products/product?code=31589 . Jest bardzo lekki, praktycznie wcale nie czuć go na buzi niezaleznie od tego czy nałożysz jedną czy dwie warstwy, do tego pięknie wyrównuje koloryt i ma jedwabiste gładkie wykończenie. Teraz można kupić go znacznie taniej.. nie ma na co czekać, na pewno będziesz zadowolona.

3. EWA GAWRYLUK EWA GAWRYLUK

Może powinnaś udać się do salonu kosmetycznego i zbadać sobie rodzaj skóry Kosmetyczka najlepiej Ci doradzi co w takiej sytuacji stosować.

4. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja już dawno nic z oriflame nie miałam, ale uważam, że ceny tam są mocno przesadzone.

5. Agusia Sławeta Agusia Sławeta

ja tez odradzam Oriflame, drogo i wydaje mi się że przereklamowane to co tam piszą i mówią konsultantki.

6. Celina Prokop Celina Prokop

Z tym zaskórnikami to ja sama mam problem :( stosowałam różne już kosmetyki i te z apteki z górnej półki i te troche tańsze drogeryjne . Pomagały na chwile tak na prawdę . Chociaż jest jeden żel , który używam , dałam za 500 ml 35 zł i łącze go z żelem z apteki zielarskiej do cery tłustej/trądzikowej . a co do elastyczności , to np moja mama , która ma 52 lata stosowała różnego rodzaju kremy , ale nic to nie dawało . Poza tym chciała sobie poprawić wygląd . I zrobiła sobie tzw wampirzy lifting ( w dzięgielewska instytut oka ) . Tam się wykorzystuje jakieś osocze bogatopyłkowe. Co to dokładnie jest nie pamiętam , ale w każdym razie daje super efekty ;)

7. Didi dod Didi dod

Na zaskórniki, pryszcze, niedoskonałości na kazdym rodzaju skóry polecam oczyszczającą maseczkę Lerosett swederm. Można stosować na całą twarz albo punktowo. U mnie jest ogromna róznica, a stosuję ją może od miesiąca. Na początku nakładałam ją na 10-15 minut dziennie, a teraz to już właściwie tylko przemywam nią twarz.

8. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja ostatnio zauważyłam u siebie tendencję do tworzenia zaskórników.

URODA

1. ROZSTĘPY

Ostatnio: Agnieszka Pęk .

2. rzęsy

Ostatnio: Zuzka Poleczka .

3. Przedłużenie włosów

Ostatnio: Zuzka Poleczka .

4. Olej kokosowy

Ostatnio: Paulina Krawczyk .

5. Co polecacie na skórę pod oczami?

Ostatnio: Paulina Krawczyk .

Polecamy