Wasze ulubione kosmetyki

Zaczęłam ten wątek, ponieważ mam problem z cerą. Staram się zdrowo odżywiać, pije dużo naturalnych soków, jem owoce, warzywa, słodycze staram się ograniczać ( ale wiadomo nie zawsze się udaje ;) ), nie palę papierosów, nawet ostatnio rzuciłam picie kawy ( co w moim przypadku jest wyrzeczeniem przez wielkie W ) teraz piję tylko bawarki ( herbaty z mlekiem), z racji tego, że uwielbiam mleczne napoje.Ale moja skóra wygląda jak kartka szarego papieru, zero w niej witalności, jędrności, nie promienieje zdrowiem ( chociaż patrząc na moją dietę powinna) Mam dużo zaskórników i małych prawie niewidocznych krost, a twarz wygląda na bardzo zmarnowaną i zmęczoną. Poradźcie mi proszę, jakich kosmetyków używać, dodam, że mam skórę naczynkową ( czyli bardzo wrażliwą) i raczej mieszaną ( nie jest wyschnięta, ani tłusta)
Proszę napiszcie jakich kosmetyków Wy używacie, jakie polecacie, bo mam w planach wyruszyć na jakieś zakupy i wolałabym już nie testować znowu czegoś na sobie.
Mam nadzieje, że dacie mi jakieś rady :))
Pozdrawiam

Odpowiedzi

1. improved improved

może spróbuj używać korektoru ? lub jakiegoś kremu rozświetlającego? ;)
    moja cera również jest strasznie zmęczona, używam podkładu loral matte morphose, korektoru z Kobo i obowiązkowo róż lub brązer. :) działa cuda! :)

2. Anonim Anonim

@improved: Nie chcę stosować już dłużej make upu. Przez ostatni rok używałam podkładu, pudru, różu, brązeru i chyba się od nich uzależniłam. Wolałabym stosować pełen makijaż tylko na jakieś imprezy czy wyjścia. Teraz chcę jakiś krem, maseczkę, tonik. :)

3. Anonim Anonim

@ania kowal: a jakich kosmetyków używasz? jakiej firmy? Bo jak stoję w drogerii, to zwyczajnie nie mam czasu czytać składu każdego kosmetyku :)

4. MINIUMIS MINIUMIS
  5. Paulina Margaretka Paulina Margaretka

Drogie Panie, same kosmetyki, nawet najlepsze, to za mało. Skórę twarzy należy regularnie nawilżać i przede wszystkim oczyszczać, tak aby nasze kremy czy maseczki naprawdę w nią wnikały. Można zadbać o to w gabinecie kosmetycznym, ale jest kosztowne i czasochłonne. Dzięki najnowszym technologiom, taką profesjonalną pielęgnację można stosować już samemu w domu. W przyszły czwartek w Krakowie organizujemy pokaz kosmetyczny na ten temat, wstęp bezpłatny. Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana, proszę o kontakt

Pozdrawiam
    paulina_177@interia.pl

6. Trend Hunter Trend Hunter

Lubie kremy BB, nie są aż tak ciężke jak zwyczajne podkłady, nawilżanie twarzy tonikiem, kremy mireralne, pianki do twarzy!

7. Anonim Anonim

no, ale ceny też mają niezłe :<

8. Trend Hunter Trend Hunter

Jeśli chodzi o kremy nawilżające polecam firmę Iwostin, Pharmaceris, Cetaphilm - balsam do twarzy i ciała!

Generalnie używam kremów bardziej aptecznych, dermatologicznych. Na suchą skórę dobrym kremem jest również silveco - naturalne kosmetyki, nie drogie, zawierające ekstrakt z kory brzozy!

9. Anonim Anonim

a coś z drogerii?

10. Dorota Kowal Dorota Kowal

najlepsze dermokosmetyki, jakie mialam to był sensilis - są świetne, dobrze się wchłaniają, są naturalne, bio i nietestowane na zwierzętach. Ich największy minus to cena :/ ale naprawdę warto, są wydajne, mi jeden krem starcza zwykle na 2-3 miesiące, a nie używam jakoś oszczędnie. Ja kupuję w necie, bo ogólnie nie są zbyt znane, choć ostatnio widzialam je w aptece u siebie.

11. Estera L-M Estera L-M

Ja ostatnio jestem mile zaskoczona efektami jakie daje mi Bioliq, ładnie twarz rozświetla i wygładza.
    Ale niekoniecznie może pomóc na zaskórniki itp.

12. Kamila Srebrowska Kamila Srebrowska

Ja z avonu uzywam kosmetyków

:)
    i jestem bardzo zadowolonaa

13. Estera L-M Estera L-M

Teraz dostałam do testowania krem z loreala, skin perfection. Wyrównuje koloryt skóry i zmniejsza pory. Już po kilku uzyciach jestem zadowolona. Musiała byś na ofemin popatrzeć czy jeszcze mają nabór do testów lub w sklepie za próbkami popatrzeć, albo kupić

14. Nnn Ska Nnn Ska

Ja lubię yves Rocher. Bardzo fajne kosmetyki ale powiem Wam, że ceny w normalnych sklepach są przesadzone... O wiele wyższe niz przez internet. Ogólnie warto jest szukać zniżek w sieci w sklepie internetowym. Bo nie dość,że mamy tam promocję to jeszcze dają prezenty w postaci kosmetyków. Na przykład przy zamówieniu od 100 zł masz krem o wartości 150 zł gratis ! serio. Tutaj jest obecnie promocja na 45% taniej przy zakupie najdroższego produktu z koszyka: http://okazje.co/kod-rabatowy-yves-rocher

15. Weronika Sakl Weronika Sakl

Seria siarkowa moc.

16. Kasia Marc Kasia Marc

Oczywiście, że lepiej kupować kosmetyki naturalne, ale tak na prawdę nie ma co do tego żadnej reguły, zobaczcie to - http://www.bioshop.com.pl/ Sprawdźcie składy, oceńcie jakość - tak powinno się wybierać kosmetyki.

17. nela1919 nela1919

Ja lubię kosmetyki z Eveline, czy do makijażu, czy do włosów, czy balsamy i kremy do rąk - zawsze tylko Eveline! :)

18. ADRIVNNA .blogspot.com ADRIVNNA .blogspot.com

Moim zdaniem lepiej udać się do dermatologa. Pod koniec sierpnia wyskoczyły mi zaskórniki. Próbowałam różnymi kosmetykami. Od peelingów, past, żeli, maseczek do kremów złuszczający. Używałam drogich oraz tanich ziołowych maści. Po prostu wszystkiego co tylko miło poprawiać wygląd mojej cery. Niestety na marne. W październiku poszłam właśnie do dermatologa. Przypisał mi antybiotyk w formie żelu oraz tabletek i jakieś płyn. Nie chciałam przyjmować antybiotyków i to jeszcze przez nieokreślony czas. W końcu podjęłam się kuracji. Efekty niesamowite. Różnicę widać już po miesiącu. Minęło już 1,5 miesiąca odkąd przestałam brać leki. Od czasu do czasu wyskoczy coś, ale to i tak nic przy tym co miałam wcześniej. Dodam że nie odżywiam się jakoś zdrowo i mam swoje nałogi. Więc tobie na pewno to przyniosłoby lepsze efekty. Mam nadzieję że jakoś pomogłam. Nie ma co samemu leczyć jedynie można zapobiegać :) Pozdrawiam

19. nela1919 nela1919

Dziewczyny, a co sądzicie o takich profesjonalnych zabiegach na odmłodzenie albo odżywienie skóry jak te http://www.geneo.info.pl/? Do tej pory używałam tylko drogeryjnych kosmetyków (tak jak mówiłam wcześniej, z Eveline), a zabiegi to tylko najzwyklejsze u kosmetyczki. Myślicie, że warto zainwestować trochę funduszy w takie profesjonalne zabiegi?

20. Marek Jagielski Marek Jagielski

Używam adidasa i nivea for men.

URODA

1. Ćwiczenia

Ostatnio: Monika Nowak .

2. paznokcie hybrydowe

Ostatnio: Frania Wilk .

3. Kto nosi soczewki kontaktowe?

Ostatnio: Lilla Sabo .

4. Trądzik - co robić?

Ostatnio: Anastazja Wesoła .

5. Czego używacie do pielęgnacji paznokci ?

Ostatnio: beclassy .

Polecamy