Zwiewne sukienki na lato

Hej!

Dziewczyny, orientujecie się gdzie dostanę fajne zwiewne sukienki na lato w przystępnej cenie? :)
Szukam i jakoś żadna mi w oko wpaść nie chce :P

Odpowiedzi

1. Zuzanna Śnieg Zuzanna Śnieg

Byłam teraz na wyprzedażach w Blue City w Warszawie i ładne sukienki są w Bershce :) w innych sklepach też widziałam letnie sukienki :) kupiłam sobie fajne bluzeczki na lato i torbę na plażę :D

2. una_palabra una_palabra

@Zuzanna Śnieg: Kurczaki, u mnie nie ma bershki tylko stradivarius :P Byłam u siebie w centrum i niestety nic ciekawego nie ma... Zawsze się zastanawiam jak widzę dziewczyny na ulicy ubrane w fajne sukienki gdzie one je kupują :P

3. Ania Tarla Ania Tarla

W Reserved są teraz fajne letnie sukienki w dobrych cenach.

4. Joasia Nowak Joasia Nowak

może coś z tego wybierzesz - http://houseofjeans.pl/ona/sukienki.html Są przecież wyprzedaże :)

5. Julietta Fashion Julietta Fashion

zobacz na www.balladine.com. Ostatnio kupiłam tam fajną biała sukienkę na wyprzedaży. Może Tobie też wpadnie coś w oko :) Są takie typowo letnie, ale też bardziej eleganckie na różne okazje.

6. Marta Brzezińska Marta Brzezińska

Jeśli szukasz zwiewnych sukienek zapraszam na nasz fanpage https://www.facebook.com/eskafashion, tam od wtorku będą dodawane letnie sukienki, także w cenach wyprzedażowych! :) Polecam!
    W późniejszym czasie będą one dodawane też do sklepu online www.eska-fashion.pl :)

7. Sobieslawa Adamska Sobieslawa Adamska

Super sukienki są teraz w Pimkie. rzadko chodze do tego sklepu bo mam nie po drodze ale ostatnio byłam i jest bardzo dużo fajnych sukiene, częśc z nich jest na promocji ale te lepsze, zwiewne są z nowej kolekcji. Ja kupiłam taką biała za 80zł więc teraz w okresie promocji to jednak wysoka cena, ale nie żałuję!

8. lalka lalka

W większości sieciówek są teraz zwiewne sukienki i spódnice. Podobają mi się zwłaszcza te w wersji maxi. Sama się na taką skusiłam. :-)

9. una_palabra una_palabra

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :) Mi udało mi się dorwać świetną sukienkę w top secret przecenioną z 129 na 79 :)

10. letycja xxx letycja xxx

lato sie skończyło ale ja cały czas lubie sukienki teraz kupiłam śliczną cieplutka na sugarfree.pl była promocja czy coś.

11. Eliza Mart Eliza Mart

Jak masz TX MAX w mieście to polecam tam zajrzeć :)

12. una_palabra una_palabra

@Eliza Mart: Niestety najbliższy TK MAXX mam 100 km od swojego miasta :P

13. Franczeska Spatowska Franczeska Spatowska

Ja dopiero się przymierzam do zakupów sukienkowych:)

14. Iga (stylebyiggy) Iga (stylebyiggy)

Boholifestyle, sowastore, selfieroom, chicaca... w Varlesca też sa fajne

15. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

poszukaj sobie on line ubran, czesto mozna znalezc ladniejesze i w nizszej cenie, ja czesto zamawiam.

16. Jan Kowalski Jan Kowalski

Kurcze szkoda z tym TK MAX'em ja tam jestem raz w tygodniu bo można wyhaczyć fajne rzeczy i czuję się trochę jak na polowaniu.

17. Ilona Stan Ilona Stan

Ja lubię ubrania ze sklepu KIK. Są dobre jakościowo a do tego w mega przystępnych cenach. Jestem na bieżąco z ich ofertą bo korzystam z gazetek dostępnych w aplikacji Moja Gazetka :) I właśnie teraz jest promocja na fajne letnie sukienki, można je kupić już za 39,99 złotych :) Przyznacie same, że cena super a i wizualnie prezentują się super.

18. Aga Frąszczak Aga Frąszczak

Ja lubię kupować sukienki w Mohito duży wybór na każdą okazję i ceny przystępne.Online jest większy wybór niż w salonie.

ZAKUPY (NOWOŚCI / WYPRZEDAŻE)

1. Polskie sklepy online

Ostatnio: Klara Mentra .

2. sukienka na wesele

Ostatnio: Magda Jola .

3. Sklep z odzieżą męską?

4. STUDNIÓWKA!

5. Szukam sklepów z sukienkami na bal gimnazjalny

Polecamy