Ubrania dla biuściastych kobiet

Jakie polecacie marki w których kobiety z dużym biustem będą wyglądały dobrze?
Sama mam problem z kupieniem czegoś ładnego na siebie. Ostatnio kupiłam sobie bluzki BiuBiu w których wreszcie czuję się dobrze. Myślę o zakupie sukienki, ale nie wiem, który model wybrać. Może mi coś polecicie?

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

ale to chyba nie o markę chodzi, tylko o krój...

2. Iga Parker Iga Parker

Dokładnie tak, jak mówi portobellobazaar. Grunt to dobry stanik i odpowiedni krój ubrań. Ja po prostu nie kupuję koszul/bluzek/bluz na guziki, czy zamki (bo musiałabym kupić 2 rozmiary większe, więc wyglądałabym jak w worze), a żakietów nie zapinam.

3. AGNIESZKA KOZŁOWSKA AGNIESZKA KOZŁOWSKA

KRÓJ UBRAŃ KTÓRY NIE POGRUBIA, A WYDOBYWA TO CO ŁADNE I ZGRABNE, KOLORYSTYKA, BEZ WZORÓW LUB BARDZO MAŁE, MATERIAŁ NIEBŁYSZCZĄCY, OCZYWIŚCIE DOBRY BIUSTONOSZ

4. letycja xxx letycja xxx

Moja koleżanka duży biust ukrywa pod zwiewnymi sukienkami i wygląda dobrze polecam sugarfree na lato z ich stylizacjami można coś fajnego wybrać.

5. InternetowaSurferka InternetowaSurferka

mod-bis.pl mają dużo modeli dla biuściastych kobiet

6. Arleta Koral Arleta Koral

a któraś z Was miała na sobie jakiekolwiek ubrania BiuBiu?Jeśli nie to macie teraz okazje kupić w promocyjnej cenie, bo akurat jest wyprzedaż (do -50%).

7. gebsieeenstyl gebsieeenstyl

Myślę, że po prostu bluzki o większym rozmiarze, niż się zazwyczaj nosi.

8. Ania Tarla Ania Tarla

Tak, tu chodzi o krój,a nie o markę.

9. efka kowal efka kowal

Kupiłam niedawno sukienkę z kolekcji sugarfree. Mają tam chyba wszystkie rozmiary bo już straciłam nadzieję, że coś sensownego dla siebie dostanę. Kupiłam na wyprzedaży (-40%) z bezpłatną przesyłką kurierską.

10. Julietta Fashion Julietta Fashion

Wiem, że marka Bialcon szyje ubrania w takich krojach i w dużych rozmiarach. Może znajdziesz coś idealnego dla siebie. Znalazłam do sprzedaży tutaj : http://www.balladine.com/bialcon-5-b

11. Monika Skalska Monika Skalska

Teraz to chyba nie ma takiego problemu, bo modne są oversizowe bluzki i sweterki i do tego rurki. No i problem rozwiązany :)

12. Annetta Wa Annetta Wa

Fajniutkie tuniki znalazłam w internecie w /Bialcon i duże rozmiary. A co najważniejsze nasza polska marka, szyte w Polsce z naszych tkanin. Wzory super, kroje też fajne no zobaczcie same czy nie piękne ubrania http://bialcon.pl

13. Assi Assi

Będzie jakaś promocja na nie, przeceny?

14. Marta GirlJ Marta GirlJ

Każda marka proponuje szeroką gamę fasonów, niezależnie od marki musisz unikać bluzek z żabotami, falbankami i zdobieniami. Dla kobiet z dużym biustem odpowiednie są bluzki z dekoltem w kształcie litery V, które optycznie wyszczuplą górną cześć figury.
    Życzę owocnych zakupów.

15. kaludia kos kaludia kos

Najgorzej jest z przymierzaniem bluzek na guziki... katorga. :D

16. kaludia kos kaludia kos

Ja bardziej patrzałabym na krój, najgorsze są te z guzikami. :( Zawsze jest problem z dopięciem się.

17. nata gala nata gala

Największy problem chyba jest z koszulami. Zawsze się gdzieś na środku rozchodzą. Dlatego szukam takich, które mają na środku jeszcze pasek materiału. No i taliowane. Jeden taki model znalazłam w Carry, ale głupia nie kupiłam, bo spieszyłam się do domu ;(

18. Zoio PL Official Zoio PL Official

Hm. To zdecydowanie problem, chociaż może jakieś produkty z GB tak rozmiarówki są większe. Może pomyśl o tym.

19. Magda Garczyk Magda Garczyk

Moja koleżanka ma z tym problem. Nigdzie nie ma dobrych sklepów a nie jest gruba! Teraz co najlepsze rozmiar biustu wzrośnie bo kobita jest w ciąży!

20. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Krój ma znaczenie, najczęściej znajduje ładne na targu, bo niestety w sklepie wszystko małe. Teraz znalazłam kilka ciekawych sklepów internetowych i tam testuje.