Podłogi w salonie

Hej. Szukam inspiracji w jednym temacie. Wydaje mi się, że to forum nadaje się do tego całkiem dobrze. Niedługo robimy remont i szczególnie interesuje nas położenie jakiegoś fajnego parkietu w salonie. Jaki waszym zdaniem nadaje się do takiego miejsca? Tak, żeby się komponował z jasnym wystrojem.

Odpowiedzi

 1. Małgosia Sas Małgosia Sas

  To może jakaś bielona? A najlepiej jakbyś sprawdziła ofertę u jakichś specjalistów czy kogoś, kto się tym zajmuje :) Coś powinno przypaść do gustu.

 2. Ilona Czerniak Ilona Czerniak

  A Ty jaką masz u siebie i gdzie zamawiałaś, jeśli to nie tajemnica?

 3. Małgosia Sas Małgosia Sas

  My zamawialiśmy u Parkiet Studio, a mamy po prostu dębowy parkiet. I jest ok :)

 4. Mara Mara

  W Voxie mają spory wybór podłóg i sprzedają z montażem. A w takich kwestiach to warto się projektanta wnętrz zapytać jaka podłoga będzie pasowała do stylu mieszkania.

 5. Kelosz Melosz Kelosz Melosz
 6. naaan naaan

  Myślałaś może żeby zamiast paneli położyć płytki na podłogę. Bardzo fajne płytki widziałam ostatnio w Paradyżu ( https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--salon ) U znajomych widziałam płytki które wyglądają jak drewniana podłoga. Bardzo praktyczne rozwiązania

 7. Assi Assi

  To ja mam w Voxie upatrzone panele, które wyglądają jak duże kafle.Rewelacyjnie prezentuje się taka podłoga, widziałam aranżacje. I podobno są bardzo odporne więc przy naszym psie dadzą radę:)

 8. Malwina Poto Malwina Poto

  ja mam drewnianą podłogę z artcore i uważam, że to najlepsza decyzja jaką podjeliśmy. drewno jest super, jest ciepłe i wytrzymałe, w iadomo, w salonie często spędzamy czas, więc musi być coś trwałego i coś co zrobi atmosfere

 9. Ewa Czar Ewa Czar

  Zawsze uważałam, że drewno to szlachetny material. Spróbuj drewnaniej podłogi ;)

HYDEPARK

 1. Warzywa i owoce

  Ostatnio: EWA GAWRYLUK .

 2. Jakie studia?

  Ostatnio: EWA GAWRYLUK .

 3. dom w nowoczesnym stylu

  Ostatnio: Agata Dobrzak .

 4. Dzień Dziecka - prezent

  Ostatnio: Dorota Sałoń .

 5. Grypa a angina

  Ostatnio: Plain Jane .

Polecamy