GDZIE KUPIĆ SUKIENKĘ NA WESELE?

Hej, dziewczyny! Tego lata jestem zaproszona na kilka wesel. Chciałabym kupić oryginalną sukienkę w przyzwoitej cenie. Jakie strony www z sukienkami polecacie? Z góry thx za odpowiedzi :)

Odpowiedzi

1. Gel Fersen-Kissen Gel Fersen-Kissen

Na allegro to lepiej uważać zwłaszcza jak na zdjęciach są skośnookie Panie. Najgorzej gdy w aukcji jest pięć zdjęć sukienki- foty identyczne tylko kolor sukienki zmieniony w programie graficznym. Możesz mieć wtedy pewność, że kolor na zdjęciu nie istnieje realnie. Zwracajcie też uwagę na wysyłkę. To że sprzedawca pisze, że wysyłka jest w 24h nie oznacza, że sukienkę będziesz miała za dwa dni. Wysyłka jest może faktycznie w 24h ale czas dostawy wynosi 30-40 dni. Wtedy na bank jest to chińska paczka odbiegająca zarówno wyglądem i jakością od opisu aukcji. Lepiej znaleźć zatem jakiś polski sklep internetowy. Ceny są wyższe ale przynajmniej masz przekonanie o jakości, szybkości realizacji i dobrej obsłudze :)

2. franek manek franek manek

No tak, na allegro dużo się dzieję złych rzeczy.

3. Kasia Manika Kasia Manika

Kupowałam przez internet, chociaż wcześniej nawet nie brałam pod uwagę takiej opcji. Ale po kilku wypadach do sklepów na mieście miałam dosyć. Niby mnóstwo tego, ale wszystko na wieszakach, więc ciężko ocenić, jak się w tym wygląda. Co w takiej sytuacji? Każda wyglądająca sensownie do przymiarki. Sukienkę kupiłam ze sklepu internetowego Navona. Czarna z elementami srebra, bardzo fajna, krótka, idealna pod moją figurę. Przejrzenie wszystkiego mają w sklepie zajęło mniej niż godzinę, ale wszystko jest na modelkach, więc było jasne, czego się można spodziewać. I zresztą doszła do mnie sukienka idealnie dopasowana.

4. marian bąk marian bąk

na allegro spróbuj tam łatwo można

5. Sonia Nowak Sonia Nowak

Moim zdaniem lepiej się przejść po sklepach stacjonarnych niż kupić na taką okazję coś w ciemno, co może wcale nie być warte naszej uwagi ;)

6. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Dokładnie, nieraz w sieciówkach trafi się na coś fajnego.

7. Aneta Krupa Kuzera Aneta Krupa Kuzera

Na pewno jeżeli się postaramy, znajdziemy takie miejsca, w jakich można kupić świetne sukienki. Mnie osobiście bardzo podoba się oferta, jaką posiada http://greenpoint.pl/ . Przede wszystkim wybór fasonów, jak i kolorów sukienek jest tam bardzo duży, przy czym rozmiarówka jest na tyle szeroka, że każda z nas bez wątpienia znajdzie w greenpoint coś dla siebie:)

8. zuzka modna zuzka modna

Ja uwielbiam tutaj kupować sukienki na wesele i studniówki: www.goo.gl/e4lbF1 <3