GDZIE KUPIĆ SUKIENKĘ NA WESELE?

Hej, dziewczyny! Tego lata jestem zaproszona na kilka wesel. Chciałabym kupić oryginalną sukienkę w przyzwoitej cenie. Jakie strony www z sukienkami polecacie? Z góry thx za odpowiedzi :)

Odpowiedzi

 1. damian kowalski damian kowalski

  ostatnio wpadła mi taka jedna sukienka na [url=http://www.navona.pl]strony z sukienkami[/url]
  przepiękna błękitna i z tego co pamiętam też nie była droga polecam zobaczyć może znajdziecie coś dla siebie :)

 2. Monika Miś Monika Miś

  Ja kilka sukienek kupiłam w tym sklepie https://naia.com.pl/sukienkieleganckie i jestem bardzo zadowolona. Pięknie leżą, nic się z nimi nie dzieje po praniu i wyglądają lepiej niż na zdjęciach. Jedynie za pierwszym razem bałam się czy trafię z rozmiarem, ale na szczęście sukienka pasowała :)

 3. Urszula Prus Urszula Prus

  Niedawno znalazłam świetną sukienkę w sklepie Cosmosmoda https://cosmosmoda.pl/sukienki-wizytowe/17688-produkt-polski-sukienka-hiszpanka-midi-cm587-bordowa.html Jestem bardzo zadowolona z jej jakości i wykończenia. Czułam się w niej doskonale.

 4. Zuzanna Zielińska Zuzanna Zielińska

  hybridfashion.com lub divacatwalk.com
  Oba mają duży wybór i spoko jakość. Ceny może do najniższych nie należą... Ale raz na jakiś czas sobie lubię zaszaleć i coś kupić :P

 5. Iza Michlik Iza Michlik

  W moim przypadku najskuteczniejszą metodą na bezpieczny wybór pożyczek są blogi takie jak http://moj-milion.pl/kredyt-50000/ które skutecznie ostrzegają przed czym powinno się uważać.

 6. Magda Orat Magda Orat
 7. agnieszka koamr agnieszka koamr

  Polecam znaleźć coś w https://ptakmoda.com/398-sukienki-na-wesele znalazłam tam już nie jedną ;)

 8. Mika Retka Mika Retka

  A mówi Wam coś nazwa Galeria Milano? Dziewczyny, moim zdaniem tam warto szukać sukienki na taką okazję - najlepsze jakościowo, bardzo dobrze leżą. Ubrania są włoskich projektantów, ja na większe wyjście zawsze kupuję tam (w Warszawie, CH Land), pomimo tego, że muszę dojechać.