NIKE ROSHE RUN-jaki sklep internetowy?

Witam :) Zwracam się do Was z prośbą o udzielenie mi informacji w jakim sklepie internetowym mogę dostać buty Nike Roshe Run'y czarne, z białym znakiem w rozmiarze 39-39,5?
Szukałam już w runcolors, butsklep, oryginalnebuty, sportowysklep, sizeer oraz zalando (tam mają/mieli jednak słyszałam tak wiele złych opinii,że aż boję się zamówić buty za ponad 300 pln)
Będę bardzo wdzięczna za każdą radę :)

Odpowiedzi

1. personanongrata personanongrata

polecam sklep stacjonarny:) ja jak 'pomacałam' ten model to stwierdziłam,że to nie to. plus rozmiarówka-polecam przymierzyć :)

2. ChocoLine ChocoLine

właśnie nigdzie nie mogę dostać tych butów, akurat w Gdańsku sklepy Nike są dosyć ubogie :<

3. Anonim Anonim

może w world boxie będą mieli:))
    swoją drogą nike roshe teraz mają wszyscy:)

4. Domi Domi Domi Domi

tak jak wyżej te buty trzeba przymierzyć bo rozmiarówka się różni

5. Julia Wesley Julia Wesley

Gdynia - Riviera sklep Nike, jest tam parę modeli i prawie cała rozmiarówka. Niestety czarnych z białym znaczkiem nigdzie nie dostaniesz, też szukałam i jedyne co to z zagranicy trzeba zamawiać, ale mają tam ze srebrnym które osobiście polecam :) Kupiłam je jakiś miesiąc temu i są idealne.

6. Iza Le. Iza Le.

tego koloru nie znajdziesz. Mają zrobić restock na nike.com w sierpniu, także tylko tam będą jak coś :)

7. Anonim Anonim
  8. Monika Kowalczyk Monika Kowalczyk

ja widziałam na pewno w sklepie perfektsport.pl - na pewno czarne, ale jaki znaczek, to już nie pamiętam. co do samego sklepu i zakupów przez internet - bądź spokojna, za ten sklep ręczę, sama z niego zamawiam często buty i zawsze wszystko super. mają zresztą b. pozytywne opinie w necie. że zalando ma złe - to jestem zaskoczona, nie powiem...