Te same płytki do kuchni i łazienki?

Myślicie, że wrzucenie na ściany w łazience i między szafki w kuchni takich
samych płytek (kafle paryskie) to dobry pomysł czy, źle to będzie wyglądało? Widziałam fajne płytki na [url]http://sklep.paradyz.com[/url] i w zasadzie pasowały by mi zarówno do kuchni jak i do łazienki. Co do kuchni jestem raczej zdecydowana, zastanawiam się jednak, czy nie wybrać innych do łazienki. Pozostaje jeszcze kwestia ustalenia wysokości na jakiej mają zostać one położone, bo początkowo chciałam na całej ścianie, ale wszędzie jak widzę, to płytki takie są położone jedynie do wysokości szafek/okapu kuchennego.

Odpowiedzi

1. asiacze asiacze

A nie lepiej postawić na różnorodność? Mnie osobiście w remontach najbardziej cieszy to, że każde pomieszczenie można zaaranżować inaczej. Nie chciałabym więc mieć tak samo urządzonej kuchni i łazienki. Jeżeli brak Ci pomysłów na remont, to zawsze możesz skorzystać z takich stron jak www.homebook.pl :-) Znajdziesz tam całkiem sporo pomysłów, dzięki którym dowiesz się jak odmienić wnętrza w Twoim domu.

2. Myloovely fun Myloovely fun

zgadzam się z przedmówczynią:)

3. Mara Mara

A to nie będzie nudno?

4. Sylwia Listek Sylwia Listek

fajna strona :)

5. Ania Tarla Ania Tarla

Ja wolę różnorodność. To będzie widać, że w dwóch pomieszczeniach są te same płytki. Trochę wstyd ;)

6. Kaja Metrowska Kaja Metrowska

A moim zdaniem to bardzo fajny pomysł. I żaden wstyd ponieważ mieszkanie jest w jednym tylko stylu - nie jest pomieszane, kolorowe jak w jakimś cyrku. Sama mam te same płytki na korytarzu,w kuchni i w pomieszczeniach sanitarnych. Zerknij sobie jeszcze tutaj; http://nexterio.pl/0,14916,Plytki.html - ja płytki zamawiałam własnie w Nexterio ponieważ potrzebowałam ich dosłownie ,,na już" i tylko oni w zasadzie oferowali taką natychmiastową wysyłke.

7. Emilia Kawka Emilia Kawka

Jestem przeciwko rozwiązaniom tego typu. Lepiej wybrać bardzo podobne kolorystycznie, różniące się nieznacznie kafle, ale nie identyczne.

8. klaudia iksińska klaudia iksińska

Ja mam w domu inne płytki w łazience i w kuchni, ale jak Ci pasuję ten sam wzór to zrób jak uważasz. Ja mamw kuchni plytki marokańskie, a w łazicne płytki czarno-białe. W skelpie www.alekafelki.pl mają bardzo dużywybór i właśnie tam zawsze robię zakupy jak coś zmieniam w domu.

9. kesja nita kesja nita

Ja bym się nie zdecydowała na takie same płytki, lepiej chyba postawić właśnie na różnorodność.

10. Ewelina War. Ewelina War.

Jak masz klasyczne jasne płytki to czemu nie.

11. Basia Nowicka Basia Nowicka

Jestem jak najbardziej za ;) o ile w kuchni nie będzie żadnego motywu łazienkowego i na odwrót :D

12. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja akurat mam inne w łazience i inne w kuchni. Ale jak ktoś lubi mieć pod kolor to czemu nie?

13. Andrea Nawara Andrea Nawara

A myślicie, że do szaro-czerwonych płytek będą pasować te lampy: https://konsimo.pl/wszystkie-kategorie/oswietlenie/lampy-wiszace.html
    Myślę, że w łazience najlepiej ciepłe światło, prawda?

14. Aleksandra Dudek Aleksandra Dudek

Moim zdaniem jak kafelki są ładne to nie ma problemu. Przynajmniej wystrój wnętrz będzie spójny ;)